Chcesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć swoją sprzedaż?

Założyłaś biznes, a klientów jak na lekarstwo? Dwoisz się i troisz, ale Twoja sprzedaż wciąż jest na bardzo niskim poziomie? Każdego dnia martwisz się, czy zarobisz na tyle, by móc opłacić ZUS, a dodatkowo zupełnie nie wiesz, co sprawia, że Twój biznes ledwo zipie? Facebook, własna strona, reklamy, promocje, nie masz pojęcia co jest odpowiednie dla Twojego biznesu i jak się za to zabrać? Nie możesz ciągle dokładać do swojej działalności, najwyższy czas żeby to zmienić!

 

Wiele osób nie jest zadowolonych z ilości swoich klientów. Dotyczy to w szczególności przedsiębiorców będących w początkowym etapie budowania swojego biznesu. Mimo ogromnego nakładu czasu i pracy nie potrafią oni znaleźć ludzi, którzy chcieliby im zapłacić. Brak zainteresowania produktami bądź usługami prowadzi do niewielkiego przepływu pieniędzy w firmie. Koszty powoli zaczynają przewyższać zyski. Początkujący przedsiębiorcy wpadają w spiralę pracy po kilkanaście godzin na dobę, po to żeby chociaż w niewielkim stopniu poprawić sytuację swojego biznesu.

Wszystkie te trudności prowadzą do kolejnych problemów. Pojawia się zniechęcenie, zmęczenie, brak motywacji do dalszego działania. Z czasem do biznesu trzeba zacząć dokładać, żeby oferowane usługi wciąż były na tym samym poziomie. Taka sytuacja kosztuje wiele nerwów i stresu. Nieprzespane noce, ciągła gonitwa na każdym groszem. Po kilku miesiącach wymarzony biznes staje się utrapieniem. Czy też masz taką sytuację?

 

Pomyśl, jak by to było gdybyś…

…każdego miesiąca mogła trafiać do nowego grona klientów? Jak rozwinąłby się Twój biznes, gdyby Twoje dochody znacznie przewyższały koszty? Zapewne odnalazłabyś spokój. Wróciłaby Twoja motywacja do działania. Zaoszczędzone pieniądze mogłabyś zainwestować w lepszy sprzęt, lepsze materiały, a nawet własny lokal. W końcu salon w Twoim domu przestałby pełnić funkcję biura.

Twoja sytuacja może ulec zmianie. Wystarczy, że przestaniesz trzymać się utartych, niedziałających schematów i znajdziesz sposoby, które pomogą Ci trafić do Twojej grupy docelowej. Zyski nie są niczym nadzwyczajnym, biorą się z regularnej sprzedaży zadowolonym klientom. Najlepsza wiadomość jest taka, że nie musisz radzić sobie z z tym sama. Chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

 

Zapraszam Cię na konsultacje mailowe, dzięki którym:

 • określisz, kto jest Twoim idealnym klientem, czyli osobą, która zapłaci za Twoje usługi
 • poznasz błędy, które sprawiają, że w Twoim biznesie brakuje klientów
 • dowiesz się, gdzie powinnaś się promować, aby trafić do swojej grupy docelowej
 • poprawisz wygląd i funkcjonalność swojej strony i profili w mediach społecznościowych, co poprawi konwersję, a tym samym zwiększy Twoje zyski
 • zaczniesz szybciej pozyskiwać klientów i będziesz świadoma tego, co ich przyciąga do Twojego biznesu
 • dowiesz się jak budować trwałe relacje z klientami, tak aby powracali po Twoje usługi
 • zaczniesz zarabiać i przestaniesz martwić się o brak przepływu pieniędzy w swojej firmie
 • zaoszczędzisz pieniądze, które włożyłabyś w źle dopasowane działania promocyjne
 • dostaniesz gotowy, obszerny plan zawierający wnioski z konsultacji i indywidualne sposoby promocji oraz pozyskiwania klientów
 • nauczysz się działać w przemyślany sposób i automatyzować pewne swoje zadania

 

Indywidualny Plan Zdobywania Klientów, który dla Ciebie przygotuję obejmuje:

1. Konsultację mailową, w trakcie której omówimy działanie Twojego biznesu. Porozmawiamy na temat Twoich klientów, sprzedaży i dotychczasowej promocji. Powiesz mi, z czym masz największy problem, a ja przedstawię Ci rozwiązania dostosowane do Twojej branży. Dodatkowo będziesz miała okazję zapytać mnie o wszystko, czego potrzebujesz. Z niczym nie musimy się spieszyć, to Twój czas!

2. Przygotowanie Indywidualnego Planu Zdobywania Klientów, który zawiera:

 • wnioski z konsultacji, wraz z propozycjami zmian
 • diagnozę działań, które podjęłaś do tej pory, aby zdobyć zainteresowanie swojej grupy docelowej
 • wskazanie ewentualnych błędów, jakie mogłaś popełnić w swoim biznesie
 • specjalnie opracowane wytyczne zawierające wybrane sposoby na przyciągnięcie klientów (wybieram tylko te metody, które będą dla Ciebie najlepsze). Znacznie wychodzę poza standardowe rozwiązania, podpowiadając Ci sposoby ściśle dopasowane do Twojego biznesu. Ponadto w przygotowanym planie umieszczam wskazówki dotyczące Twojej grupy docelowej, ustalonych przez Ciebie cen, promocji, wyglądu i funkcjonalności Twojej strony internetowej itp.
 • konkretny plan działania na kolejne miesiące zawierający etapy rozpisane krok po kroku
 • dodatkowe rady dostosowane do Twoich potrzeb (wszystko ustalimy w trakcie konsultacji)

3. Podsumowanie współpracy, gdzie udzielę Ci odpowiedzi na każde pytanie, które pojawiło się po otrzymaniu planu
 

Do pracy z każdą klientką podchodzę bardzo indywidualnie, dlatego zakres powyższych działań może ulec modyfikacji

 

Oferta jest skierowana do kobiet, które:

 • rozwijają swoją działalność od jakiegoś czasu, ale nie posiadają jeszcze żadnych klientów
 • mają klientów, ale chcą znacznie poprawić swoje wyniki sprzedażowe
 • są właścicielkami biznesów kreatywnych, głównie tych działających online. Do tej pory współpracowałam między innymi z konsultantkami, copywriterami, coachami, prawniczkami, graficzkami, tłumaczkami, właścicielkami salonów kosmetycznych i poradni dietetycznych, fotografkami, szkoleniowcami, posiadaczkami biznesów opartych na działalności handmade, a także z kobietami, których celem jest przekształcenie swojego bloga w dobrze prosperujący biznes
 • chcą skonsultować swój pomysł na działalność i nie wiedzą, czy planowane produkty lub usługi sprawdzą się na obecnym rynku (w tym przypadku forma planu będzie wyglądać nieco inaczej)

 

Przestań inwestować w biznes, który nie przynosi Ci pieniędzy i nie dostarcza nowych klientów. Działanie po omacku sprawia, że tylko tracisz kolejne kwoty. Dzięki planowi, który dla Ciebie przygotuję dostrzeżesz swoje dotychczasowe błędy i niedociągnięcia. Poznasz też sposoby indywidualnie dopasowane do swojego biznesu, które pozwolą Ci nie tylko sprzedawać, ale i budować stabilną markę. Dodatkowo nauczysz się promować się w taki sposób, aby trafić do swojej grupy docelowej i zyskać jej zainteresowanie. Jesteś gotowa?

 

indywidulany-plan-zdobywania-klientowMaksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od terminu zakończenia konsultacji otrzymasz ode mnie plik PDF zawierający wnioski z konsultacji i wyżej wymienione wytyczne dotyczące zdobywania klientów i sprzedaży. Chcę mieć czas na opracowanie dla Ciebie jak najlepszej ścieżki. Gotowy plan zawiera od dziesięciu do dwudziestu stron A4. Po złożeniu zamówienia odezwę się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24 godzin.

 

 

Do wyboru masz cztery opcje w zależności od Twoich potrzeb

 

Konsultacja Pojedyncza (199 zł) – Konsultacja polegająca na omówieniu jednego, wybranego problemu. Jeśli nie wiesz, czy w odpowiedni sposób promujesz swój biznes, masz problem z określeniem Twojej grupy docelowej lub nie wiesz, co zmienić w swoich mediach społecznościowych napisz do mnie, a dokładnie przeanalizuję wybraną przez Ciebie kwestię oraz dostarczę Ci jak najlepszych wskazówek. Forma mailowa.

 

Konsultacja Pełna (279 zł) – Konsultacja polega na omówieniu całej Twojej sytuacji biznesowej. Możemy porozmawiać o Twojej promocji, Twojej stronie bądź sklepie internetowym, jednym słowem o wszystkim czego potrzebujesz. Nasza wspólna praca będzie trwać kilka dni i w tym czasie dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Pamiętaj, że w trakcie tego rodzaju konsultacji bazujemy na Twoich zapytaniach, nie zaś na moich pomysłach i sposobach na całe wdrożenie omawianych działań. Forma mailowa.

 

Indywidualny Plan Zdobywania Klientów (529 zł) – Konsultacja polegająca na pełnej analizie Twojej sytuacji biznesowej. W oparciu o Twoje potrzeby stworzę dla Ciebie wyżej opisany Indywidualny Plan Zdobywania Klientów, gdzie znajdziesz nie tylko wskazówki dotyczące tego, co warto poprawić, ale także garść naprawdę skutecznych sposobów dostosowanych do Twojej branży, które pomogą Ci lepiej wypromować Twój biznes. Przygotowany plan zawiera specjalnie opracowane wytyczne zawierające wybrane sposoby na przyciągnięcie klientów, wskazówki dotyczące Twojej grupy docelowej, ustalonych przez Ciebie cen, promocji oraz wyglądu i funkcjonalności Twojej strony internetowej, a także konkretny plan działania zawierający etapy rozpisane krok po kroku i inne porady dostosowane do Twoich potrzeb. Forma mailowa.

 

Konsultacja za pośrednictwem Skype (349 zł) – 1,5 godzinna rozmowa w trakcie której wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację biznesową, a następnie w oparciu o Twoje pytania dostarczę Ci wskazówek, które będziesz mogła niemal od razu wdrożyć do swojego biznesu. Maksymalnie 48h po zakończeniu konsultacji dostaniesz ode mnie kilkustronicowe podsumowanie naszej rozmowy, dzięki czemu wszystkie porady będziesz mieć w jednym miejscu. W ramach tej opcji realizuję również audyty blogowe w trakcie których podpowiadam swoim klientkom w jaki sposób mogą poprawić funkcjonalność swojego bloga oraz zaangażowanie swoich odbiorców. Opracowuję również kroki do rozwoju blogowego biznesu.

 

Już teraz zmień swój biznes, zdobądź klientów i zacznij sprzedawać

 

Wybierz interesującą Cię opcję

Jeśli nie chcesz dokonywać płatności poprzez system Przelewy24 możesz zrobić przelew na moje konto bankowe: 36 1140 2004 0000 3102 7633 6370 w tytule wpisując nazwę zamawianego produktu. W razie pytań skontaktuj się ze mną pisząc na adres kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

 

Jeśli uznasz, że konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań, oddam Ci pieniądze!

gwarancja-satysfakcjiMoje dotychczasowe klientki bardzo chwalą sobie zarówno mailowe konsultacje, jak i przygotowany plan. Wiele z nich stwierdziło, że te kilka dni wspólnej pracy otworzyło im oczy na sprawy, o których nigdy wcześniej nie pomyślały. Zawsze dokładam wszelkich starań, by swoje usługi wykonywać najlepiej jak potrafię. Jeśli jednak uznasz, że konsultacje nie wniosły nic do Twojego życia i nie dostarczyłam Ci naprawdę dobrych sposobów na zdobycie klientów oddam Ci pieniądze.

Tak, dobrze czytasz. Jeśli po otrzymaniu gotowego planu uznasz, że nasza współpraca nie spełniła Twoich oczekiwań, w ciągu kolejnych trzech dni roboczych napisz do mnie maila na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl, a ja oddam Ci całą wpłaconą kwotę. Jak widzisz nic nie tracisz, całe ryzyko biorę na siebie, bo wiem, że że dzięki tej wnikliwej analizie naprawdę odkryjesz mnóstwo pomysłów na rozwój swojego biznesu i zdobycie nowych klientów. Skoro układ jest tak korzystny to warto spróbować, nie sądzisz?

Opinie klientek

 

Indywidualny plan zdobywania klientów, który przygotowała dla mnie Kasia okazał się niesamowicie pomocny. Dokładność z jaką podeszła do mojej oferty przy tworzeniu planu przeszła moje oczekiwania. Gdy kupowałam konsultację nie byłam w 100% procentach przekonana czy jest mi potrzebna. Teraz wiem, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze, ponieważ wiem dokładnie w jaki sposób promować moje produkty i usługi by nie narzekać na brak klientów. Konsultacja dodała mi pewności siebie i utwierdziła w przekonaniu, że muszę bardziej wierzyć w swoją ofertę. Kasia podsunęła mi jeden z lepszych sposób na promocję moich produktów, który zaczęłam realizować praktycznie od razu i mimo że konsultacja zakończyła się niedawno już dostrzegam pierwsze efekty. Bardzo się cieszę, że skorzystałam z tej usługi i polecam ją każdej kobiecie, która prowadzi swój biznes w sieci. To naprawdę świetna inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Alex Ross
http://bossladyatelier.co.uk/en/

 

Dziękuję bardzo za pomoc, wsparcie, którego się naprawde aż tak wielkiego nie spodziewałam !! Super, chyba największy ROI ze wszystkich moich szkoleń/doradztwa jakie korzystałam. Bardzo konkretne i realne porady.

Będę działać, nie ma odwrotu 🙂

Małgorzata Szaleniec
www.fitostrefa.com.pl

 

Pragnę serdecznie podziękować za przygotowany dla mnie IPZK. Jestem pod ogromnym wrażeniem wnikliwości z jaką Kasia podeszła do mojej oferty oraz jej niesamowitej dokładności i uważności – podczas konsultacji otrzymywałam nie tylko codzienną porcję informacji, ale też odpowiedź na każde zadane pytanie. Kasia nie pominęła niczego o co zapytałam, czy nawet „luźno” włączyłam do wątku konsultacji. Cały proces – konsultacje, a następnie gotowy Plan działania to wspaniałe narzędzie, które rekomenduję każdemu, niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej drogi, czy może chcesz ugruntować swoją pozycję zawodową.

Wszelkie informacje i wskazówki są klarowne i budujące, motywują do działania!!! To nieoceniona pomoc!!! Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

Karolina Wasielewska
www.carlaevents.pl

Bardzo mi się podobały Pani rady. Dziękuję za współpracę. Pomogła mi Pani zrozumieć pewne rzeczy. Przede wszystkim  zmieniłam spojrzenie na siebie i swoją pracę. Nauczyłam się że trzeba się cenić i nie wstydzić się brać pieniędzy za swoja prace. W sprawach marketingowych byłam jak ślepy w ciemnościach. Tych kilka wskazówek które dostałam zamierzam zrealizować jak najszybciej. Jeszcze nie wiem czy pozwoli mi to pozyskać nowych klientów. Czas pokaże ale dziś już wiem ze konsultacje z Panią dodały mi wiary w siebie. Dobrze ze napisałam do Pani. Cieszę się z tej decyzji. Pani porady pozwoliły mi się dalej rozwijać. Konkurencja w Pani branży  jest duża. Szukając porad w tym kierunku natknęłam się na wiele firm i dziś wiem że był to strzał w dziesiątkę. Już Panią polecam.☺

Dziękuję jeszcze raz

Katarzyna Ziecina

Właścicielka salonu kosmetycznego „Babskie Fanaberie”

 

Serdecznie Ci dziękuję za pracę jaką włożyłaś w przygotowanie dla mnie Indywidualnego Planu Zdobywania Klientów. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez Ciebie pracy. Będę wprowadzać zmiany krok po kroku, tak jak napisałaś w planie. Z takimi wytycznymi nie straszne mi wyzwania jakie przede mną stoją i podejmowanie nowych działań 🙂

Marta Jabcoś
www.werbena.pl