„Jak stworzyć skuteczną ofertę, która sprzedaje?”

Poznaj sprawdzony schemat krok po kroku

 

Prowadzisz biznes online? Masz świetny produkt, który chcesz przedstawić swoim odbiorcom, ale nie masz pojęcia co zrobić, by faktycznie wzbudzić ich zainteresowanie? Próbujesz, skreślasz, poprawiasz, ale Twoja oferta nadal brzmi jałowo? A może rozpoczęłaś już sprzedaż swoich produktów, ale brak reakcji ze strony klientów sprawia, że czujesz się zawiedziona? Nie wiesz co jest nie tak, zaczynasz się obwiniać, w akcie desperacji obniżasz cenę i z bólem serca stwierdzasz,  że liczba zamówień nadal nie jest zadowalająca? Znasz to? W takim razie mam coś dla Ciebie!

 


Nazywam się Katarzyna Głąb i od ponad 3 lat pomagam kobietom w zaprojektowaniu ich wymarzonego życia i biznesu. Przez 5 lat działałam jako copywriter i przygotowałam w tym czasie mnóstwo ofert i opisów najróżniejszych produktów. Do dziś zdarza mi się dopracowywać oferty swoich klientek i choć uważam, że najlepiej uczy się poprzez praktykę, to wiem, że nie można zapominać o teorii. Dlatego przez ostatnie lata przerobiłam sporo materiałów video i poradników, które pozwalały mi doskonalić swój warsztat copywriterski. Obecnie mam sprawdzony szablon oferty który działa i który sprzedaje każdy mój produkt. I nim właśnie chcę się podzielić z uczestniczkami kursu.


 

Żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej osób stawia na biznes online, a co za tym idzie powstaje wiele produktów sprzedawanych wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Cała sytuacja ma oczywiście mnóstwo plusów. Ogromną wadą takiego systemu jet jednak to, że oferta Twojego produktu jest jedynym sposobem na to, żeby zainteresować klienta tym co posiadasz i skłonić go do zakupu. I niestety wiele osób polega już na tym etapie.

Sama wiedza na temat tego co i komu sprzedajesz to dopiero połowa sukcesu

Być może tworzenie oferty wydaje Ci się banalne i nie widzisz potrzeby przygotowywania się do tego zadania, jeśli wiesz co chcesz sprzedać. Uwierz mi jednak, że nie jest to takie oczywiste. Gdyby chodziło tylko o opisanie produktu, czy usługi, to nikt z nas nie miał by problemu ze sprzedażą.

Jako copywriter działam już od czasów studiów i możesz mi wierzyć, że widziałam w swoim życiu mnóstwo ofert, które mówiąc zupełnie szczerze wołały o pomstę do nieba. Często zdarzało mi się, że nie byłam w stanie przebrnąć nawet przez dwa pierwsze akapity, a nawet jeśli doczytałam ofertę do końca, to nadal miałam wrażenie, że nie wiem o co chodzi i co chce mi się sprzedać.

Zła oferta sprawia, że produkt (nawet jeśli jest dobry) nie spotka się z wystarczającym zainteresowaniem, szczególnie jeśli odbiorcy stykają się z Twoim biznesem po raz pierwszy. Niestety wielu przedsiębiorców nie przykłada do tego zadania wystarczającej uwagi. Piszą ofertę na szybko, często nawet jej nie korygując, wrzucają ją na stronę i prezentują światu. A potem są źli, że miesiące ich pracy poszły na marne.

Oczywiście tracenie czasu i pieniędzy na tworzenie produktu, który się nie sprzeda nie ma najmniejszego sensu. Jeśli choć raz tego doświadczyłaś, to wiesz doskonale ile stresu i rozgoryczenia to kosztuje. Znam przynajmniej kilka osób, które nie sprzedały ANI JEDNEGO PRODUKTU nawet kilka tygodni po wypuszczeniu go na rynek. To przykre i naprawdę demotywujące.

Być może nie lubisz pisać, nie masz pojęcia jak tworzyć naprawdę przyciągające treści, nie znasz się na tych wszystkich szczególikach i najchętniej oddałabyś wszystko byle tylko ktoś zrobił to za Ciebie. Twoje oferty są bez polotu, nie pobudzają wyobraźni, po prostu wieją nudą, a Ty nie wiesz jak mogłabyś je poprawić. Znam sporo takich osób i doskonale Cię rozumiem, bo sama czuję się identycznie, gdy mam przygotować jakąkolwiek, choćby najprostszą grafikę. To dla mnie czysta męka.

Zdradzę Ci jednak tajemnicę…

Napisanie oferty nie jest trudne, o ile wiesz dokładnie jak to zrobić. Wystarczy, że znasz odpowiedni schemat, wiesz jakie informacje trzeba umieścić w tekście, co dodać, a czego absolutnie unikać. Tworzenie oferty staje się łatwiejsze , gdy masz świadomość drobnych zabiegów, które można wprowadzić, aby kilkukrotnie podnieść jej skuteczność. Tak przygotowany tekst wzbudza zainteresowanie i zaufanie klientów, a przez to skutecznie sprzedaje dany produkt. Oczywiście nie ma co oszukiwać, odrobina wyczucia i umiejętność składnego formułowania zdań jest wskazana, ale tego wszystkiego można się nauczyć. Poza tym oferta to nie powieść, przez którą Twój klient ma z wrażenia nie przespać pół nocy.

W trakcie pracy copywritera, a także później, w trakcie prowadzenia własnego biznesu przeanalizowałam dziesiątki różnych ofert. Jedne sprzedawały jak szalone, inne nie przynosiły praktycznie żadnych rezultatów. Metodą prób i błędów odkryłam elementy, które naprawdę wpływają na zainteresowanie potencjalnych klientów i sprawiają, że ich potrzeba posiadania danego produktu rośnie z każdym kolejnym zdaniem! Wiele dowiedziałam się też z kursów, które namiętnie przerabiałam.

Po wielu miesiącach zebrałam wszystkie istotne elementy, ułożyłam je w konkretną całość i zastosowałam podczas sprzedaży swojego pierwszego produktu. Potem tę pierwotną wersję dopracowywałam jeszcze kilka razy, aż w końcu wytworzyłam schemat, który działa i sprawdza mi się za każdym razem! Teraz siadając do pisania oferty wiem doskonale jaki powinna mieć układ, co muszę w niej zawszeć, jak ją opracować i jak podsumować.

Sprawdzony schemat na wyciągnięcie ręki

Po długim czasie regularnego dopieszczania swojego schematu postanowiłam Ci go udostępnić i omówić wszystkie najważniejsze kwestie, abyś i Ty mogła tworzyć naprawdę skuteczne oferty. Dlaczego to robię? Odpowiedź jest prosta, od maja postanowiłam całkowicie skończyć z pracą copywritera. Wiem że nie chce się już rozdrabniać i spędzać czasu nad pisaniem czyichś ofert. Chcę się skupić wyłącznie na własnym biznesie, na własnych produktach i ofertach. Jeśli więc w ramach zakończenia tego segmentu mojej działalności mogę dać Ci coś, co ułatwi Ci pracę bez potrzeby zlecania jej komuś innemu, to czemu nie?

Materiał jaki dla Ciebie przygotowałam jest bardzo prosty do wdrożenia, pozwala działać krok po kroku, a co najważniejsze daje namacalny efekt – po 7 dniach otrzymasz przyciągającą ofertę dla swojego produktu bądź usługi! Same konkrety, bez skupiania się na pierdołach. Zresztą jeśli znasz moje produkty to wiesz, że dla mnie istotne są wyłącznie konkrety.

 

W ramach kursu Stwórz przyciągającą ofertę w zaledwie 7 dni:

 • w ciągu tygodnia stworzysz dopracowaną, przyciągającą ofertę, dzięki której sprzedasz swój produkt
 • otrzymasz schemat, który z powodzeniem stosuję od kilu lat w ofertach swoich i swoich klientów
 • otrzymasz kompletną wiedzę, która pozwoli Ci samodzielnie tworzyć oferty dla przyszłych produktów, czy usług bez potrzeby wydawania pieniędzy na usługi copywriterów
 • lepiej poznasz swoich klientów i określisz kto jest Twoją grupą docelową, a przez to sprawisz, że oferta lepiej wpisze się w ich potrzeby
 • przedstawię Ci wiele skutecznych wskazówek i technik, które widocznie zwiększają Twoją sprzedaż
 • dostaniesz szablony najlepiej działających nagłówków, które testowałam wielokrotnie. Dzięki temu nie będziesz musiała kombinować na własną rękę

 

Dodatkowo:

 • dowiesz się co w blisko 80% wpływa na skuteczność oferty
 • poznasz kilkanaście przyczyn przez które oferta nie sprzedaje
 • zdradzę Ci jakie braki często obserwuję w ofertach i czego warto się wystrzegać
 • przestaniesz tworzyć jałowe, nudne teksty, których ludzie nie chcą czytać

 

Kupując kurs otrzymasz:

Biorąc udział w kursie „Stwórz przyciągającą ofertę w 7 dni” otrzymasz dostęp do 7 nagrań video, które codziennie rano będą przychodzić na Twoją skrzynkę mailową. Dodatkowo w każdej wiadomości dostaniesz materiały uzupełniające, które jeszcze bardziej pomogą Ci w przejściu każdego kolejnego etapu związanego z tworzeniem przyciągającej oferty. Pamiętaj, działamy krok po kroku.

 

Dodatkowo otrzymasz BONUS #1: Gotowy szablon przyciągającej oferty (wartość: 19,90 zł)

Dzięki niemu dowiesz się, jakie elementy wykorzystać i jak ułożyć je w sensowną całość. Schemat ten jest na tyle praktyczny, że będziesz mogła wykorzystać go przy tworzeniu każdej kolejnej oferty dla wprowadzanych na rynek produktów. Wystarczy, że przełożysz przygotowane części tekstów do konkretnych miejsc w szablonie.

 

BONUS #2: PDF pt. „Dlaczego Twoja oferta nie sprzedaje?” (wartość: 24,90 zł)

W tym materiale zawarłam i opisałam 14 najczęstszych przyczyn przez które oferty nie sprzedają. Dzięki tej wiedzy nie tylko udoskonalisz swoją obecną ofertę, ale również przeanalizujesz co było przyczyną braku skuteczności Twoich poprzednich ofert. Tak naprawdę ten krótki poradnik spokojnie mogłabym sprzedawać jako samodzielny produkt.

 

Podsumujmy, otrzymujesz kurs składający się z nagrań video i dodatkowych materiałów oraz dwa bonusy o łącznej wartości 44,80 zł, które same w sobie są na tyle wartościowymi materiałami, że mogłabyś wyłącznie dzięki nim podnieść skuteczność swojej oferty. Dodatkowo zyskujesz możliwość mojego osobistego wsparcia! Poniżej możesz wybrać idealną dla Ciebie wersję kursu.

Gwarantuję Twoją satysfakcję, albo zwracam Ci pieniądze!

gwarancja-satysfakcjiWiem jedno, umiejętność tworzenia przyciągających ofert naprawdę zmieni Twój biznes i będzie przynosić Ci korzyści przez długie lata. Wiem też, że wszelkie teksty sprzedażowe najlepiej pisać samodzielnie, bo kto jak nie Ty zna najlepiej Twój produkt i Twoich klientów? Dzięki materiałom jakie dla Ciebie przygotowałam będziesz w stanie to zrobić. Kurs zawiera same konkrety i jest jednorazową inwestycją, która zacznie się zwracać zaraz po jego przerobieniu. Jestem tak pewna jakości wiedzy jaką Ci daję, że gwarantuję pełną satysfakcję.

O co dokładnie chodzi? Otóż biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu rozpoczęcia kursu. Masz pełny miesiąc na przerobienie całego materiału, stworzenie oferty i przekonanie się, że to co Ci daję jest naprawdę wartościowe. Jeśli w tym czasie z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolona, napisz do mnie na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy. Jak widzisz nic nie tracisz, całe ryzyko biorę na siebie, bo wiem, że że dzięki przerobionym materiałom i odrobinie wysiłku nauczysz się tworzyć naprawdę skuteczne oferty. Skoro układ jest tak korzystny to warto spróbować, nie sądzisz?

 

Dla kogo jest ten kurs?

 •  dla osób które nie mają jeszcze własnego produktu, ale są na etapie jego tworzenia
 • dla osób które mają już produkt i ofertę, ale chcą podnieść jej konwersję
 • dla osób które działają online i sprzedają swoje produkty i usługi za pośrednictwem Internetu
 • głównie dla osób, które sprzedają produkty edukacyjne (kursy, e-booki, szkolenia, książki), aczkolwiek działając w innej branży również możesz zastosować analogiczny, przedstawiony w kursie schemat
 • dla osób które prowadzą mentoringi, konsultacje, tworzą grafikę, zajmują się korektą tekstów itp.

 

Dla kogo nie jest ten kurs?

 • dla osób które sprzedają swoje produkty stacjonarnie i raczej nie promują się za pośrednictwem Internetu
 • dla osób które sprzedają usługi nie polegające na bezpośredniej pracy zdalnej z klientem
 • dla osób których oferta świetnie konwertuje

SPRZEDAŻ KURSU ZAKOŃCZONA!!

„Pora podjąć decyzję”

 • Jestem gotowa poświęcić kilkanaście minut dziennie na przerobienie lekcji i stworzenie fragmentu oferty
 • Wiem, że będę działać krok po kroku i dostanę naprawdę wartościowe materiały, dzięki którym uniknę błędów
 • Wiem, że oprócz kursu dostanę świetne bonusy o łącznej wartości 44,80 zł, a dodatkowo mogę liczyć na osobiste wsparcie (wybierając pakiet Premium)

 

Oczywiście musisz pamiętać, że żadna oferta nie wpłynie na wzrost sprzedaży jeśli Twój produkt nie będzie warty zakupu! Jeśli wypuściłaś na rynek coś, czego ludzie kompletnie nie potrzebują to niestety, nie jestem w stanie pomóc Ci tym kursem.

 

PS. Nie zapomnij! Jestem na tyle pewna mojego kursu, że daję Ci 100% gwarancji satysfakcji. Jeżeli nie spodoba Ci się wiedza lub sposób jej przekazywania, to możesz zrezygnować z kursu.

PPS. Jeżeli naprawdę chcesz ogarnąć swoje oferty i sprawić, że będą chętnie czytane przez klientów to gwarantuję, że mój kurs Ci pomoże.