14-dniowy plan świątecznej sprzedaży – Po Sukces Na Szpilkach

Chcesz przeprowadzić świąteczną sprzedaż, która zwiększy zyski w Twojej firmie?

 

Odkryj mój 14-dniowy plan świątecznej sprzedaży!

 

 

Wiesz już, co chcesz zaoferować swoim klientom podczas świątecznej sprzedaży? Świetnie! Pamiętaj jednak, że atrakcyjna oferta to dopiero 40% sukcesu. Kluczowy wpływ na ostateczny wynik Twojej kampanii mają działania, jakie zrealizujesz podczas sprzedaży!

Duże firmy zatrudniają szatab ludzi, którzy już od kilku tygodni, a często nawet miesięcy pracują nad świątecznymi promocjami. Obmyślają strategię, ustalają najlepsze ceny, piszą teksty sprzedażowe i tworzą przykuwające wzrok grafiki. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą nie możesz pozwolić sobie na takie wsparcie.

 

Dlatego właśnie przygotowałam dla Ciebie 14-dniowy plan świątecznej sprzedaży!

Jest to nic innego jak pełny harmonogram działania składający się z zestawu 14 odpowiednio ułożonych zadań, które dzień po dniu będziesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową, aby spokojnie, krok po kroku przygotować się do realizacji świątecznej kampanii (nawet jeśli zabierasz się do tego na ostatnią chwilę!). Daję Ci gotowy plan, który możesz wdrożyć w swoim biznesie, a potem powtórzyć to wszystko jeszcze kilkukrotnie w kolejnych latach.

Uwierz, nie stać Cię na niekończące się obniżanie swoich cen. Udostępnianie ogromnego rabatu na ostatnią chwilę to żadna strategia. Wiem, że marketing może nie być Twoją najmocniejszą stroną, planowanie może być dla Ciebie nudne, a sprzedaż odstraszająca. Właśnie dlatego przygotowałam dla Ciebie 14-dniowy plan świątecznej sprzedaży, czyli gotowy harmonogram działań. Dlaczego? Bo prawidziwe efekty osiagniesz dopiero wtedy, gdy najpierw poświęcisz czas na dokładne zaplanowanie tego, co chcesz zrealizować.

 

Jak wygląda cały kurs?

14 zadań

Każdego dnia otrzymasz krótkie zadanie do wykonania, które pomoże Ci krok po kroku przygotować całą kampanię

Przemyślana strategia

Zadania ułożone są strategicznie i znajdą zastosowanie w każdym biznesie promującym się za pośrednictwem Internetu

Uniwersalne działania

Zadania, które zrealizujesz w ramach tego kursu możesz z powodzemiem wykorzystać w swoich późniejszych kampaniach (nie tylko świątecznych!)

Możliwość dostosowania

Wszystko co otrzymasz w ciągu 14 dni możesz dowolnie modyfikować, by za każdym razem otrzymywać jeszcze lepsze wyniki

Łatwość realizacji

Nie musisz się nigdzie logować. Każdą lekcję otrzymasz wprost na swoją skrzynkę mailową

Natychmiastowy i stały dostęp

Dostęp do kursu otrzymujesz zaraz po dokonaniu opłaty. Dodatkowo masz go na zawsze

Dzięki odpowiednio skomponowanym działaniom bez problemu przeprowadzisz świąteczną kampanię sprzedażową, nawet jeśli teraz jesteś na etapie zastanawiania się, co tak właściwie chciałabyś zrobić. Nie ważne czy sprzedajesz produkty czy usługi. Nie ważne czy są to artykuły fizyczne, czy multimedialne rozwiązania, takie jak kursy, szkolenia e-booki. Nie ważne, czy Twoje produkty w jakikolwiek sposób kojarzą się ze Świętami. Jeśli promujesz się przez Internet i za jego pośrednictwem pozyskujesz nowych klientów to jest to ten kurs dla Ciebie!

 

Twoja inwestycja gotowy plan świątecznej sprzedaży dla Twojego biznesu to zaledwie 199 zł!

 

Chcę skorzystać z 14-dniowego planu

 

Ta cena to moj prezent świąteczny dla Ciebie!

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że zatrudnienie marketingowca, analityka, copywritera i grafika, aby przygotowali za Ciebie całą kampanię kosztowałoby Cię przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych. Też zdaję sobie z tego sprawę. Zdaję też sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie nie masz takigo budżetu. Dlatego będę z Tobą szczera. Nie zrealizuję tych zadań za Ciebie. Nie przygotuję dla Ciebie grafik i nie napiszę tekstów. Mając jednak świadomość, że Twoja kampania sprzedażowa powinna być gotowa jak najszybiej dam Ci najlepszą opcję, jaką jestem w stanie wspomóc Cię w tym momencie – otrzymasz ode mnie gotowy plan rozpisany na 14 dni przemyślanego działania.

Cena jest niska. Ale wiem, że gdy wdrożysz wszystkie wskazówki i przeprowadzisz udaną kampanię sprzedażową chętnie do mnie wrócisz 🙂 Odbieram to więc jako sytuację win-win, gdzie Ty dostajesz wsparcie i gotowy plan działania, a ja zadowoloną klientkę, która chętnie sięgnie po moje kolejne produkty wiedząc, że dadzą jej dokładnie to, czego oczekuje.

Konkretny harmonogram

Nie musisz się zastanawiać nad tym co zrobić! Otrzymasz 14 dniowy harmonogram z konkretnymi zadaniami na każdy dzień!

Możliwość dostosowania

Każde działanie możesz dostosować do swojego biznesu, możliwości i tego, na czym najbardziej Ci zależy. To plan na którym możesz zarówno bazować, jak i wdrożyć go w 100%.

Ponadczasowe rozwiązania

Rozwiązania zawarte w 14-dniowym planie sprzedaży możesz wykorzystać nie tylko w czasie Świąt, ale również podczas późniejszych kampanii, które zrealizujesz w 2020 roku!

Wszystko czego potrzebujesz, by zaplanować dochodową kampanię!

Pokażę Ci, w jaki sposób zaplanować kampanię świąteczną, nawet gdy Twoje produkty nie kojarzą się ze Świętami

Dam Ci dokładny harmonogram działania na całe 14 dni

Powiem Ci, kiedy wysyłać maile i kiedy informować o zbliżającej się promocji

Pokażę Ci, jak rozpisać konkretny plan działania i dopracować wyjątkową ofertę świąteczną

Pomogę Ci, jak zaplanować wyjątkową akcję na dzień rozpoczęcia świątecznej promocji

Zdradzę Ci, co warto umieścić na swojej stronie sprzedażowej, żeby przyciągnąć uwagę klientów

Pokażę Ci, jak wykorzystać różne media do promocji Twojej oferty

Podpowiem Ci, jak przygotować swój „zwiększacz sprzedaży”

Pokażę Ci, jak przygotować swoje Social Media, by stały się mocnym wsparciem całej kampanii

Pokażę Ci konkretne działania, które warto wykonać w dniu rozpoczęcia świątecznej sprzedaży

Dam Ci plan na kolejne dni, byś z sukcesem zakończyła swoją kampanię

 

BONUS!

Kupując 14-dniowy plan świątecznej sprzedaży otrzymasz za darmo zestaw materiałów z wyzwania „Przygotuj swój biznes na Święta”, w którym znajdziesz:

Zapis trzech szkoleń online, w trakcie których przedstawiłam między innymi warunki, jakie powinna spełniać świąteczna oferta, zasady, jakie pomogą Ci dobrać odpowiednią datę świątecznej sprzedaży w zależności od branży w jakiej działasz, wskazówki dotyczące ustalania atrakcyjnych cen i zniżek, a także rady pomocne przy tworzeniu harmonogramu promocji.

Dodatkowe materiały PDF, wśród których znajdziesz pomysły, jakie możesz wykorzystać w trakcie świątecznej sprzedaży, listę dat, jakie powinnaś wziąć pod uwagę planując całą kampanię oraz przykłady działań, które możesz wpisać do swojego harmonogramu

 

Jaka będzie Twoja decyzja?

To czy dołączysz do kursu i skorzystasz z 14-dniowego planu sprzedaży jest wyłącznie Twoją decyzją. W tym momencie cena jest naprawdę niska, choć już teraz wiem, że jeśli zdecyduję się na kolejne edycje z pewnością wzrośnie. Nie będę Cię namawiać do zakupu, bo nie jest to moją rolą. Wiedz jednak, że kolejne Święta będą dopiero za rok. Wiedz też, że taka ilość zamówień zdarza się tylko w grudniu. To wtedy klienci kupują prezenty dla swoich bliskich, szukają świetnej oferty dla siebie, a także kupują produkty, które mogą im pomóc w realizacji noworocznych postanowień. Już teraz masz szansę na przetestowanie i wdrożenie całej mojej strategii, a potem na ponowne wykorzystanie jej podczas kolejnych kampanii. Jeśli już teraz podejmiesz decyzję za rok będziesz potrafiła skutecznie zaplanować i przeprowadzić swoją sprzedaż. Możesz też nauczyć się tego dopiero za 12 miesięcy.

Jedyne o czym mogę Cię zapewnić to fakt, że samo nic się nie zmieni. Jeśli przygotujesz ofertę świąteczną, włożysz w to masę pracy i będziesz czekać aż klienci zjawią się sami, to niestety możesz się przeliczyć. Lepiej weź sprawy w swoje ręce i nie pozwól żeby to przypadek rządził Twoim biznesem. Zamiast odkrywać wszystko samodzielnie metodą prób i błędów, skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i moich strategii. Teraz masz szansę poznać to wszystko i wdrożyć krok po kroku u siebie.

 

Z kursu możesz skorzystać do 9 grudnia, jednak im szybciej zaczniesz, tym szybciej i sprawniej przygotujesz się do świątecznej sprzedaży!

 

Dołącz do kursu

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb i od 6 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Przez 5 lat pracowałam również jako copywriter. 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Od tamtego czasu wydałam trzy, kilka e-booków, przeprowadziłam indywidualną konsultację z kilkaset klientkami oraz założyłam własny mastermind. Wszystkie te działania pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę! Podejmij decyzję i zacznij już teraz pracować nad swoją świąteczną kampanią sprzedażową

Już teraz zaplanuj swoją świąteczną sprzedaż