Korzystając z przerwy w ferworze przygotowań przyszłam do Was życzeniami. Zanim jednak do nich przejdę chciałabym jeszcze raz zachęcić wszystkich do przyłączenia się do mojego małego wyzwania, który pomoże Wam domknąć wszystkie tegoroczne sprawy i zobowiązania. Po więcej szczegółów odsyłam tutaj: Wyzwanie – Ostatnie Starcie.


Aby w spokoju zasiąść do wigilijnego stołu warto mieć poczucie, że wszystkie nasze najważniejsze obowiązki (nie tylko te związane z przygotowaniem uroczystej kolacji) zostały wykonane. Jeśli jednak tak nie jest nie musicie się martwić. Będziecie mieć równy tydzień, by choć trochę nadrobić zaległości 🙂

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak złożyć moim stałym czytelnikom oraz nowym gościom na blogu serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe. Pamiętajmy, że w tym okresie najważniejsze jest zdrowie i możliwość spędzenia szczęśliwych chwil z najbliższymi. Ale jako, że jest to blog samorozwojowy życzę Wam również mnóstwa motywacji, zapału przy realizacji najskrytszych marzeń, wielu sukcesów, stawiania sobie ambitnych celów i oczywiście dążenia do ich spełnienia. Aby każdy dzień dostarczył Wam miłych chwil, napędzał do działania i obfitował w efekty dzięki którym będziecie wiedzieć, że warto!

W tym roku zapraszam Was jeszcze na przynajmniej jeden artykuł. Podsumowanie ukaże się tak jak wspominałam na początku 2014.
Wesołych Świąt!