Od dziś do końca wakacji zostały równe 3 tygodnie. Większość ludzi wróciła już z zaplanowanych wyjazdów. Jednak póki duża część z nas ma większą niż zazwyczaj ilość wolnego czasu należy to do cna wykorzystać! Dzisiaj o ciekawych inicjatywach, dzięki którym ostatnie dni letniego wypoczynku możesz przeżyć w naprawdę niecodzienny sposób!

Festiwal Kolorów – genialna sprawa! Polecam wszystkim, którzy stawiają na dobrą zabawę, niebanalną rozrywkę i nie boją się ubrudzić 🙂 Pierwszy raz o całym przedsięwzięciu dowiedziałam się w tym roku. Wrażenia po takiej imprezie są niesamowite, a widok kolorowych jak tęcza ludzi naprawdę poprawia humor i sprawia dużo radości. Jeśli masz ochotę na taką niecodzienną zabawę to koniecznie wybierz się do Wrocławia 30 sierpnia. Gwarantuje, że będzie to najbardziej barwna impreza Twojego życia 🙂

The Color Run – inicjatywa podobna do Festiwalu Kolorów, tym razem możecie jednak pobiegać w barwnej chmurze. Do pokonania jest 5 kilometrów, które można przebiec, lub przejść spokojnie spacerem.

na-kawe.net – portal, z którym niedawno udało mi się nawiązać współpracę. Cała inicjatywa opiera się na poznawaniu ludzi ze swoich okolic i jak najczęstszym wychodzeniu z domu. Dzięki wspomnianej stronie możesz umówić się z nowo poznanymi osobami na kawę, rower, piłkę, czy na wieczorne piwo. Wszystko po to żeby spędzić czas w miłym gronie, rozwijać się i nie marnować czasu na bezproduktywne snucie się po kątach. Uważam, że pomysł jest naprawdę świetny, tym bardziej teraz, kiedy większość ludzi za główną rozrywkę traktuje surfowanie w Internecie. Myślę, że portal ma naprawdę wielki potencjał, zajrzyjcie koniecznie!

Imprezy plenerowe – coraz bardziej popularna forma rozrywki. Potrzebne miejsce, muzyka, gry i chętni ludzie. Tego typu zabawy organizowane są nawet w małych miejscowościach, a liczba osób na takich imprezach jest naprawdę duża! Jeśli nigdy nie byłyście na takiej plenerówce to koniecznie dowiedzcie się, czy w Waszej okolicy planowana jest tego typu impreza i śmiało idźcie bawić się do białego rana!

Spotkania networkingowe – jeśli któraś z Was myślała kiedyś o własnym biznesie lub jest na etapie jego rozkręcania to z pewnością wie, jaką moc mają kontakty. Spotkania networkingowe to świetna okazja do tego, żeby móc opowiedzieć ludziom o swojej firmie, zareklamować swoją działalność i pozyskać potencjalnych klientów. Jeśli masz zamiar skorzystać z jakiegoś typu usług takie spotkania to również dobra okazja by poznać ludzi trudniących się określonym fachem. Idealny sposób do budowania sieci kontaktów i efektywnego spędzenia czasu.

Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale wszystkie z przedstawionych przeze mnie propozycji mają jedną wspólną cechę – wymagają wyjścia z domu. I do tego Was namawiam. Warto ostatnie dni wakacji spędzać jak najczęściej przebywając na zewnątrz. Dzięki powyższym inicjatywom (ale i wielu innym!) możecie przeżyć naprawdę niesamowite chwile i poznać mnóstwo interesujących ludzi. Czy to nie lepsze od ciągłego odświeżania Facebooka?