W historii tego bloga nowe nadchodzi już po raz drugi. Najpierw pod koniec zeszłego roku zdecydowałam, że głównymi odbiorcami moich artykułów, starań i całego przekazu mają być kobiety. Uważam, że była to słuszna decyzja, bo bardzo ukierunkowała moje działania, plany i treści artykułów, które zaczęły pojawiać się na blogu. Teraz, około pół roku po tej zmianie zapragnęłam kolejnych rewolucji.

Myślę, że stworzenie własnej domeny jest dobrą motywacją i bodźcem do tego, aby jeszcze bardziej przyłożyć się do kreowania własnego miejsca w sieci. Poza tym zawsze wiąże, się to z nowymi możliwościami.

Dlaczego Po Sukces Na Szpilkach? Na tematyce sukcesu skupiłam się już na starym blogu. Tak jak wspomniałam w jednym z pierwszych wpisów, uważam, że może przyjmować on różne formy. Nie chodzi jedynie o karierę i biznes. Sukcesem może być spełnienie marzenia, inspirowanie innych ludzi do działania, wydanie książki, czy stworzenie idealnego w swoim mniemaniu związku. Szpilki są tu dość oczywiste, bez wątpienia kojarzą się z kobiecością, a tym samym z odbiorczyniami bloga. Ponadto myślę, że nowa nazwa doskonale odzwierciedla fakt, że aby do czegoś dojść, osiągnąć postawione sobie cele, należy przebyć konkretną drogę. Niekoniecznie łatwą, przyjemną i atrakcyjną.

Nowy blog to też nowe wyzwania. Bardzo się cieszę, że w końcu mogę tworzyć coś w pełni swojego. Jeśli macie jakiekolwiek propozycje dotyczące tematyki tu poruszanej to poproszę o pozostawienie odpowiednich wskazówek w komentarzu.

Pozdrawiam!