Witam w ten mroźny, grudniowy wieczór. Mam dla Was kilka istotnych informacji, więc polecam zrobić sobie dobrą herbatę i zasiąść do lektury. Jak pewnie część z Was zauważyła w przeciągu ostatnich tygodni wpisy pojawiały się nieco rzadziej niż zwykle, ale to wcale nie oznacza, że leniuchowałam. Wręcz przeciwnie! Po Sukces Na Szpilkach niemal w jednym momencie przeszło kilka istotnych zmian. Praca nad nimi trwała długo i chwilami była naprawdę żmudna, ale mam nadzieję, że efekty są tego warte. Ja w każdym razie bardzo się cieszę! Co się zmieniło? Jakie nowości na Was czekają? Zapraszam po więcej szczegółów.

Coś co ewidentnie rzuca się w oczy to nowy wygląd bloga. Po Sukces Na Szpilkach zyskało odmienioną szatę graficzną. Nareszcie strona jest spersonalizowana i wygląda „po mojemu” 🙂 Nowe logo, nowe opisy i zdjęcia – dobre przygotowanie do rozpoczęcia nowego roku! Jak widzicie pojawiły się małe zmiany w kategoriach. Powstała zakładka Czas wolny, gdzie będą umieszczane luźniejsze wpisy, nie do końca związane z tematyką sukcesu, biznesu, czy przedsiębiorczości. Nowy wygląd zyskał również fanpage bloga. Widok Miami odszedł w niepamięć, a całość stała się bardziej spójna. Oczywiście muszę wspomnieć, że wszelkie zmiany wizualne powstały dzięki Michałowi Majowi z MelonStudio, którego zapewne znacie jako autora bloga Życie jest piękne. Jeśli planujecie blogowe odświeżenie to serdecznie polecam i z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękuje! Nie mogę również zapomnieć o ogromnym wkładzie mojego kochanego chłopaka (tak, kazał mi napisać, że jest kochany! Ale ja się z tym zgadzam 😀 ), który zadbał o wszelkie szczegóły dzięki którym blog prezentuje się teraz idealnie tak jak chciałam.

Nowość, jaką dla Was przygotowałam, to możliwość zapisania się na newsletter Po Sukces Na Szpilkach! Ruszam za równe 2 tygodnie, a już od dzisiaj możecie go zasubskrybować. Muszę zaznaczyć, że wysyłane do Was maile nie będą powiadomieniami o najnowszych wpisach, a przynajmniej nie jest to głównym celem. Z osobami zapisanymi na newsletter chcę się podzielić wiedzą i przemyśleniami niepublikowanymi na blogu. Będzie bardziej prywatnie i mam nadzieję, że dzięki temu uda nam się stworzyć jeszcze lepszą i bardziej zżytą społeczność 🙂 W wiadomościach ode mnie będziecie także otrzymywać informacje o wszelkich nowościach, newsach i planach, jakie czekają Po Sukces Na Szpilkach. Zapewniam, że warto mi towarzyszyć! Panel do zapisu znajdziecie po prawej stronie bloga. Pierwszy newsletter pojawi się w Waszych skrzynkach w czwartek 25 grudnia.

Jeszcze jedna sprawa. Muszę się do tego zobowiązać publicznie, bo inaczej będę przeciągać to w nieskończoność! Zapewne część z Was zauważyła, że Po Sukces Na Szpilkach ma swój kanał na YouTube, ale nie ma tam żadnych filmików. Zapowiadałam, zapewniałam i wreszcie postanowiłam to zmienić! W styczniu ukaże się moja pierwsza mini-produkcja, o czym oczywiście powiadomię Was na blogu. Trzymajcie kciuki, bo nie jest to łatwe zadanie!

Tyle z nowości. Mam nadzieję, że nowy wygląd bloga Wam się podoba i szybko przyzwyczaicie się do jego obecnej formy. Jednak to prawda, że zmiany cieszą, nie ważne, czy chodzi o nową fryzurę, nowy ciuch, czy nowego bloga 🙂 Jeszcze raz serdecznie zapraszam Was do subskrypcji newslettera i zachęcam do zaglądania na YouTube, niebawem coś się pojawi!