No i mamy Nowy Rok! Po wspaniałym Sylwestrze i odsypianiu pora na całkowite wkroczenie w 2014. Styczeń zapowiada się bardzo ciekawie i pracowicie. Nawet nie wiecie jaka czuje się zadowolona z tego, że wreszcie się rozpoczął. Mimo, że zamiast postanowień noworocznych w moim kalendarzu i notesie tylko konkretne cele, to całkowicie czuje tą magię zaczynania wszystkiego „od nowa”.

Standardowych postanowień brak, ale jednej rzeczy nie mogłam sobie odpuścić – nowy rok to czas zmian! I od zmian zacznę właśnie na blogu. Change your life! przejdzie istotną rewolucję. Zaplanowałam kilka większych i mniejszych poprawek, zmian, ulepszeń. Ogólny zakres tematyczny bloga się nie zmieni, jednak jego forma i przekaz zostaną trochę przekształcone. Dalej możecie się spodziewać artykułów o tematyce rozwojowej, zapisków z dążenia do wyznaczonych sobie celów i opisów zagadnień, które najbardziej mnie interesują i które stały się inspiracją do założenia tego bloga. Jeśli więc jesteś moim czytelnikiem, bo odpowiada Ci tematyka jaką tu poruszam, spokojnie. Jeszcze nie raz chętnie tu wrócisz!

Traktuje ten blog jako coś bardzo osobistego, jako moją ścieżkę, którą samodzielnie chcę kreować od A do Z. Zmiany, które nastąpią będą odzwierciedleniem tego, czego od niego oczekuje, jakie wiąże z nim nadzieje, co ma dać Wam i mi, jako osobie, która go tworzy.

Mam nadzieję, że z zainteresowaniem i zadowoleniem przyjmiecie nową odsłonę Change your life! Ja biorę się ostro do pracy. Chcę wszystko dopracować i przywitać Was już za kilka dni nowymi treściami. Dołożę wszelkich starań żeby było lepiej i ciekawiej!

Odwiedźcie mnie niebawem! Do zobaczenia!