Mam nadzieję, że nie macie dość relacji, bo dziś przychodzę z kolejną. Tak się jakoś ostatnio złożyło, że coraz częściej bywam na różnego rodzaju spotkaniach. Chciałabym żebyście dowiadywały się o tego typu inicjatywach, bo to naprawdę jedna z najlepszych form spędzenia wolnego czasu. Do tej pory przedstawiałam Wam tylko relacje ze spotkań blogerskich. Tym razem będzie to coś, co prawdopodobnie zainteresuje każdą z Was, niezależnie od tego, czym zajmujecie się na co dzień. Jeśli chcecie dowiedzieć się o co chodzi z tytułową sesją zdjęciową musicie poczekać do końca wpisu 🙂 No to zapraszam!

Zawsze imponowały mi kobiety, które bywają na różnego rodzaju spotkaniach networkingowych. Podziwiałam to, że potrafią się zaprezentować, opowiedzieć o swojej działalności i zachęcić innych uczestników do korzystania ze swoich usług. W miniony wtorek postanowiłam spróbować swoich sił i razem z moją bardzo dobrą koleżanką wybrałam się na Śląski Latający Krąg, inicjatywę organizowaną przez Latającą Szkołę dla kobiet. Jako, że pracujemy nad wspólnym projektem to uznałyśmy to za idealną okazję do opowiedzenia o naszym pomyśle i poznania kobiet, które mogłyby stać się bohaterkami naszych odcinków. Spotkanie odbyło się w uroczej i kameralnej babeczkarni Miss Cupcake, znajdującej się w centrum Katowic. Muszę przyznać, że ilość dostępnego miejsca trochę nas ograniczała, szczególnie, kiedy musiałyśmy zacząć się przemieszczać, ale mimo wszystko cel został osiągnięty 🙂 Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia organizatorki i wszystkich uczestniczek. Następnie właścicielka babeczkarni opowiedziała nam historię powstania Miss Cupcake. Jeśli któraś z Was jest na etapie zakładania biznesu i nie wszystko idzie po jej myśli to polecam zgłosić się do Magdy! To przez co musiała przejść, aby interes ruszył jest naprawdę nie do uwierzenia. Jeszcze raz chciałabym pogratulować samozaparcia! Następnie przyszła pora na networking, który trwał do końca naszego spotkania. Zebranie tylu inspirujących kobiet w jednym miejscu to naprawdę coś niezwykłego! Wśród nas były specjalistki od zdrowego stylu życia, fotografki, organizatorki warsztatów dla kobiet, graficzki i inne panie rozwijające swoje pasje i biznesy. Naprawdę miło spędziłyśmy czas, a rozmowy toczyły się na najróżniejsze tematy. To było moje pierwsze spotkanie w ramach Latającego Kręgu, ale jestem pewna, że nie ostatnie! Już szykuje się na kolejny networking. Tym razem grupa Kreatorek organizuje spotkanie w Tychach 🙂 Gorąco chciałam Wam polecić tego typu inicjatywy. Energia, jaką będziecie mieć po zakończeniu jest niesamowita! Niestety nie posiadam żadnych zdjęć z tego spotkania, bo nie przewidziałam, że mój aparat bez dostatecznej ilości światła nie da rady obronić się bez lampy. Nadrobię to następnym razem!

Miss Capcake

Zdjęcie pochodzi z fanpage’a Miss Cupcake

Mimo, że energię, dzięki uczestniczkom kręgu udało mi się szybko odzyskać to muszę przyznać, że ten miniony wtorek był niezwykle intensywny. Tuż przed spotkaniem wraz z moją koleżanką musiałyśmy zorganizować sesje zdjęciową, która ma promować nasz projekt. Jak pewnie część z Was wie zakładamy wspólny kanał na YouTube. Nie będzie tam jednak vlogów, nie będzie nic o modzie czy urodzie. Stawiamy na rozwój i motywację! Na razie nie mogę Wam jeszcze zdradzić zbyt wielu szczegółów, ale w przyszłym tygodniu pojawi się filmik promocyjny, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Póki co zrobiłyśmy sporo zdjęć i zebrałyśmy materiał, z którego postanie intro do naszych produkcji. Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej pracy.

2

11028655_1000914079937869_1113440006_o

10

Jeśli śledzicie mnie na Facebooku to wiecie, że nasz kanał nazwałyśmy W Poszukiwaniu Sukcesów. Ta nazwa idealnie oddaje to co chcemy tam robić 🙂 Już teraz możecie śledzić nasze poczynania na naszym fanpage’u. To niesamowite, bo ruszył wczoraj, a już mamy ponad 100 fanów 🙂 Będzie mi niezmiernie miło jeśli też dołączycie!

https://www.facebook.com/wposzukiwaniusukcesow

W sobotę nasze pierwsze „poszukiwania” 🙂 Trzymajcie kciuki!

Bywacie na spotkaniach networkingowych?