Lato sprzyja tworzeniu luźnych wpisów, więc mam nadzieję, że z chęcią przeczytacie kolejny artykuł z serii Sukcesy minionego miesiąca. W ostatnim czasie działo się sporo ciekawych rzeczy i już nie mogę się doczekać, aż wszystkie Wam przedstawię! Zaangażowałam się w nowe projekty i podjęłam decyzję o kolejnej, zupełnie dla mnie nowej działalności w Internecie. Jesteście ciekawe? Zaopatrzcie się w coś zimnego do picia i zapraszam.

Jak zwykle mam dla Was zestawienie z kilku ostatnich miesięcy, bo ostatni tego typu wpis ukazał się w marcu. Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Obiecałam sobie, że następnym razem będę wszystko sumiennie zapisywać! Tymczasem mam dla Was 5 moich ulubionych sukcesów 🙂

Sukces nr 1 – Założenie facebookowej grupy dla kobiet

To była bardzo spontaniczna decyzja, chociaż przeszło mi to przez myśl już kilka miesięcy temu. Założyłam tę grupę, bo chciałam żebyście miały takie miejsce, gdzie będziecie mogły dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Nie jest to jednak społeczność zamknięta na inne kobiety, więc spokojnie możecie zapraszać tam znajome 🙂 Grupa zyskała prostą nazwę mocno kojarzącą się z blogiem: Po sukces na szpilkach – grupa dla kobiet zainteresowanych własnym biznesem. Doradzamy sobie tam we wszystkich kwestiach związanych z głównym tematem. Poruszamy takie wątki jak zakładanie własnej firmy, zdobywanie dofinansowań, marketing, budowanie własnej marki, zdobywanie klientów… I wszystko co tylko przyjdzie nam do głowy 🙂 Grupa powstała 3 czerwca, a mimo to już zgromadziła się tam społeczność ponad 120 kobiet! Jeśli jeszcze nie dołączyłyście do naszej kobieco-biznesowej społeczności to serdecznie zachęcam do zapisania się. Z pewnością uzyskacie tam odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania 🙂 Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten krok!

grupa po sukces na szpilkach

Sukces nr 2 – Projekt Trening Sukcesu

Kolejna akcja tocząca się na Facebooku 🙂 Tym razem jest to projekt współtworzony z Kamilą z bloga Trening Kariery. W każdą środę na naszych fanpage’ach ukazuje się infografika z naszymi radami dotyczącymi biznesu, budowania kariery, pewności siebie, motywacji i szeroko pojętego rozwoju osobistego. Co tydzień wybieramy sobie konkretny temat i każda z nas udziela trzech wskazówek, które możecie od razu wcielić w życie. Śledźcie nas, bo kolejna odsłona już w środę! 🙂

infografika Trening Sukcesu

Sukces nr 3 – Pierwszy artykuł… o mnie

Muszę przyznać, że jest to całkiem przyjemne uczucie, kiedy ktoś decyduje się o nas napisać 🙂 Taką miłą niespodziankę sprawił mi portal VitWoman. W ramach wywiadu opowiedziałam między innymi o tym skąd się wziął pomysł na Po Sukces Na Szpilkach, co uważam za swoje największe osiągnięcie i jakie mam plany na najbliższą przyszłość. Największy uśmiech wywołał we mnie opis „Motywuje, inspiruje i podbija blogosferę” – z pierwszymi dwoma określeniami się zgodzę, ale to ostatnie? 😉 Całość możecie przeczytać na portalu VitWoman.

artykul na portalu VitWoman

Sukces nr 4 – Artykuł do magazynu Kreatorka Uskrzydla

Już jakiś czas temu pisałam Wam na Facebooku, że powstał długo oczekiwany e-magazyn stworzony przez członkinie społeczności Kreatorek – Kreatorka Uskrzydla. Udało mi się dołączyć do zespołu. Póki co stworzyłam artykuł do pierwszego i trzeciego numeru (ten jeszcze nie został opublikowany). Zajawki znajdziecie na stronie Kreatorek. Aby mieć dostęp do pełnych wersji magazynu należy zapisać się na kreatorkowy newsletter, a nowy numer regularnie będzie pojawiał się w Waszych skrzynkach mailowych.

Kreatorka_uskrzydla

Sukces nr 5 – Wpis gościnny

Czy wiecie jak w oparciu o własną pasję znaleźć pomysł na biznes? Podpowiedzi możecie znaleźć w gościnnym wpisie, który dzięki uprzejmości Agnieszki ukazał się na jej blogu Pracownia Edukreacji. Polecam Wam jego lekturę, bo zdradzam tam kilka fajnych pomysłów.

jak w oparciu o wlasna pasje znalezc pomysl na biznes

Ale dzisiaj było linkowo! Moja działalność w Internecie powoli się rozkręca, a ja bardzo się cieszę, że mogę poszerzać swoje horyzonty i podejmować się kolejnych wyzwań.  Czerwiec zapowiada się intensywnie, bo w przyszłym miesiącu przeprowadzę swoje pierwsze autorskie warsztaty! Ale o tym pewnie w kolejnych Sukcesach… 🙂

Jakie są Wasze największe osiągnięcia w ostatni czasie?