Z nowym rokiem pora na powiew świeżości na blogu. Natchniona jednym z ostatnich wpisów Edyty postanowiłam wprowadzić nową serię, w której będę się dzielić z Wami swoimi aktualnymi hitami: ciekawymi książkami, filmami, wrażeniami z wyjazdów/eventów, odkryciami z Internetu i innymi rzeczami, które warte są tego, by puścić je dalej. Dziś przedstawiam Wam 5 hitów z ostatniego miesiąca.

Zarobić milion idąc pod prąd

Świetna książka Jakuba B. Bączka. Jeśli śledzicie mnie na Instagramie to wiecie, że już ją polecałam. Podoba mi się  w niej wiele rzeczy. Po pierwsze napisana jest prostym (a momentami nawet ostrym) językiem. Po drugie nie przedstawia metod obiecujących szybki hajs bez grama wysiłku. Jest dopasowana do polskich realiów i wskazuje wiele sposobów dzięki którym można stopniowo zwiększać stan swojego konta. Książka opisuje cztery etapy drogi do wolności finansowej, przy czym z każdego można wynieść ciekawą lekcję. Jest to jeden z lepszych poradników, jakie czytałam w ostatnim czasie. Jeśli interesuje Was prawdziwy rozwój Waszego biznesu, bez metod szalonych popaprańców obiecujących milion w tydzień, to książkę Jakuba serdecznie polecam. Znajdziecie ją na stronie wydawnictwa Złote Myśli.

zarobic-milion-idac-pod-prad

Everest

Film idealnie wpasowany w panującą za oknem aurę. Wspaniała, oparta na faktach historia o grupie alpinistów zmagających się z wyprawą na szczyt Everest. Niech nie zwiedzie Was to, że na początku niewiele się dzieje! Sama miałam obawy, że film zakończy się bardzo przewidywalnie, a do tego tandetnie, ale na szczęście z czasem akcja skutecznie się rozkręciła i wzbudzała emocje do samego końca. Everest to jedna z nielicznych produkcji tego typu, która była nagrywana w terenie, a nie na green screenie. To ogromny atut. Polecam jeśli jesteście fankami autentycznych historii i pięknych górskich widoków!

aktualne hity na blogu Po Sukces Na Szpilkach - film Everest

Weekendowy pobyt w Wiśle

Miniony weekend spędziłam w hotelu Green Hill Business&SPA. Genialne miejsce, gdzie można naprawdę wypocząć! Wyjazd do Wisły był związany z małym świętowaniem i od listopada po prostu nie mogłam się go doczekać. Nasz pakiet (Malinowe Rozkochanie, w razie gdy ktoś byłby zainteresowany) oferował między innymi pięknie przygotowaną kolację przy świecach, relaksujący masaż karku i pleców oraz saunę (a przedtem nakładaną na ciało płynną czekoladę). Muszę przyznać, że byłam zachwycona! Gorąco polecam Wam to miejsce, dla mnie to zdecydowany hit i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z takiej formy wypoczynku!

Hotel Green Hill pokoj   hotel-green-hill-business-&-spa

Tablica wspomnień i inspiracji

Z tablicy korkowej korzystam już od paru dobrych lat, ale do tej pory nie umieszczałam na niej nic szczególnego. Wraz z końcem roku postanowiłam coś zmienić i wykorzystałam ją do stworzenia zbioru wspomnień i ciekawych inspiracji. Na pewno będę ją rozbudowywać, na ten moment mam tam kilka zdjęć z fotobudki, fotografie, które były częścią prezentu od koleżanki, grafiki z inspirującymi cytatami i najpiękniejsze życzenia urodzinowe jakie kiedykolwiek dostałam. Tablica wisi naprzeciwko mojego łóżka i zerkam na nią nawet teraz, gdy piszę ten wpis 🙂

tablica-inspiracji

Genialna reakcja na hejt

Na kanał Globstory trafiłam całkiem niedawno. Kaja całkowicie ujęła mnie swoim sposobem mówienia. Uwielbiam taki dziennikarski, ale lekki ton i naprawdę dobrze mi się tego słucha. Jej filmy dotyczą głównie życia za granicą i szeroko pojętego lifestyle’u. Ostatnio jednak nagrała hit – genialną reakcję na obelgi rzucane przez jej hejterów. Bije brawo za ogromny dystans do siebie i polecam Wam obejrzeć poniższy filmik!

To już wszystkie hity z którymi chciałam się z Wami podzielić. Jak podoba Wam się nowa seria? Jakie są Wasze aktualne hity?