Na kolejną edycję Share Week czekałam już od jakiegoś czasu. Uwielbiam dzielić się z Wami swoimi odkryciami, także tymi dotyczącymi blogosfery. W ostatnich miesiącach poleciłam Wam sporo ciekawych miejsc w sieci, dlatego do dzisiejszego zadania postanowiłam podejść nieco inaczej. Jako, że chcę przedstawić Wam zupełnie nowych autorów na moim osobistym podium znalazły się osoby, które z różnych względów stały się dla mnie inspiracją do rozwoju i ulepszania własnej działalności w sieci. Oczywiście obowiązkowe kryterium, czyli jakość jest w tym przypadku całkowicie spełnione 🙂 Zaczynamy!

W wyzwaniu Share Week biorę udział po raz drugi. W tamtym roku tak mi się spodobało, że przedstawiłam Wam, aż pięciu faworytów! Oczywiście moje typy z poprzedniej edycji nadal są aktualne, więc koniecznie zajrzyjcie! Ponadto nadal gorąco polecam Wam trzy osoby z blogosfery, od których uwielbiam się uczyć. Dziś przyszedł jednak czas na świeżą krew. Kto znalazł się na podium?

Share Week 2016 – moje polecenia:

share-week-designyourlife

Alina, autorka Design Your Life była pierwszą (i tak naprawdę chyba jedyną) osobą, która tak mocno zainspirowała mnie do samodzielnego robienia zdjęć na bloga. Dzięki jej pięknym fotografiom zaczęłam też uwieczniać codzienne momenty, które sprawiają mi radość. Dzięki temu moje konto na Instagramie odżyło 🙂 Ale oczywiście zdjęcia, to nie jedyna rzecz, którą cenię w Design Your Life. Bardzo lubię teksty Aliny, szczególnie te dotyczące szeroko pojętej organizacji. Pamiętam, że gdy trafiłam na jej bloga kilka lat temu, to całkowicie przepadłam. Zrobił na mnie ogromne wrażenie i cieszę się, że wciąż świetnie się rozwija.

share-week-pani-swojego-czasu

Ola jest dla mnie nieustającą inspiracją jeśli chodzi o tworzenie własnych produktów, a także o budowanie relacji z czytelnikami. Jest konkretną kobietą, wie czego chce i potrafi dać porządnego motywacyjnego kopa w tyłek! Jej artykuły nie są przesłodzone i bardzo mobilizują do działania! Uwielbiam Panią Swojego Czasu za to, że jest blogiem z charakterem. Nie znajdziecie tam mdłych tekstów i słodkich słówek. Za to dużo tam wiedzy i konkretów. Myślę, że każda z Was doskonale zna bloga Oli. Jeśli nie, to macie świetną lekturę na dzisiejszy wieczór!

share-week-drlifestyle

Dr Lifestyle to lifestyle w w wyjątkowo wciągającym wydaniu! Dzięki Monice i jej lekkim tekstom, których nie da się czytać bez uśmiechu na ustach zapragnęłam u siebie bardziej luźnych tematów. Uwielbiam jej serię Jaki lajf, taki stajl. Blog Dr Lifestyle niesamowicie motywuje do pracy nad sobą. Urzeka mnie pracowitość Moniki i to, że z sukcesem działa na wielu różnych polach. W wielu aspektach widzę w niej podobieństwo do siebie i mam ogromną nadzieję, że kiedyś poznamy się osobiście! Czuję, że miałybyśmy mnóstwo tematów do rozmów 🙂

To tyle na dzisiaj. Zachęcam Was do udziału w Share Week i publikowania własnych propozycji. Wszelkie szczegóły dotyczące tej akcji znajdziecie na blogu Andrzeja. Czytacie blogi, które znalazły się na moim podium? A może macie innych faworytów? Piszcie, może dzięki Wam odkryje kolejne ciekawe miejsca w sieci!

PS. Tym, którzy nie obserwują mnie na Facebooku daję znać, że od weekendu aplikację Todo obejmuje 30 dniowa gwarancja satysfakcji. Jeśli więc ktoś nie był pewny, czy tego typu narzędzie zda u niego egzamin, to teraz bez ryzyka może spróbować i przekonać się, że jest naprawdę świetne i nawet największego lenia przywoła do porządku 🙂