Aplikacja Todo | Po Sukces Na Szpilkach

Chcesz przestać marnować swój czas?

Za moment dowiesz się, jak pozbyć się rozpraszaczy i realizować wiele zadań każdego dnia!

Problem z produktywnym wykorzystaniem dnia to zmora naszych czasów. Być może Ty także jesteś osobą, która robi zdecydowanie mniej, niż by chciała? Masz dużo planów, ale czujesz, że czas przecieka Ci przez palce? Spędzasz za dużo czasu na Facebooku lub innych stronach? W dodatku zdarza Ci się kłaść do łóżka z poczuciem zmarnowanego dnia? A może naprawdę chcesz planować każdy swój dzień, ale za każdym razem zapominasz o korzystaniu z zakupionych plannerów i kalendarzy? Jeśli czytając o powyższych problemach znacząco kiwałaś głową, to koniecznie przeczytaj tekst na tej stronie do samego końca.

indywidualny plan zdobywania klintowWielu ludzi nie wykorzystuje swojej doby nawet w 50 procentach. To przerażające, ale naprawdę tak jest. Mimo piętrzących się obowiązków czas przecieka im przez palce. Ciągle powtarzają: „Tyle miałem/am dziś zrobić” i z poczuciem zmarnowanego czasu kończą kolejny dzień. Ale zanim położą się do łóżka włączają komputer i tracą kolejne godziny na coś, co kompletnie nie ma wpływu na ich życie. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Sprawa jest niezwykle prosta, większość tych osób w żaden sposób NIE PLANUJE SWOJEGO DNIA lub robi to, w totalnie nieumiejętny sposób.

Ludzie powtarzają jak mantrę „Nie mam czasu”. To jednak zupełna nieprawda! Każdy z nas ma przecież do dyspozycji te same 24 godziny. Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego jedni mają czas na rozwój biznesu, sport, rodzinę i podróże, a inni ledwo wyrabiają się z podstawowymi obowiązkami? Widzisz, rozwiązaniem nie jest większa liczba godzin, ale umiejętne zagospodarowanie swojej doby.

Jak pewnie zauważyłaś organizacja czasu to teraz bardzo modny temat. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na zaplanowanie dnia jest tworzenie konkretnych list zadań do zrobienia. W ostatnim czasie powstało mnóstwo narzędzi, które pomagają je tworzyć i przechowywać. Problemem jest jednak to, że w wielu przypadków te narzędzia PO PROSTU NIE DZIAŁAJĄ! Dlaczego? Z prostej przyczyny, ludzie zapominają o tym, by z nich korzystać. Kupują piękny notes, drogi planner, czy fantazyjnie zdobiony kalendarz i myślą, że sam zakup zrobi z nich mistrzów produktywności. Nic bardziej mylnego! Takie narzędzia owszem mogą genialnie pomóc w organizacji życia, ale pod warunkiem, że zamiast kurzyć się na półce będą w ciągłym użytku.

Sporządzenie skrupulatnej listy zadań, to dopiero połowa sukcesu.

Zauważ, możesz wypisać po kilkanaście pozycji na każdy dzień, ale nic się nie zmieni jeśli zamiast je odhaczać spędzisz czas na oglądaniu słodkich kotków na YouTube. Pewnie zgodzisz się ze mną, że największym wrogiem produktywności jest komputer. To on pożera najwięcej naszego czasu. Jeśli tak jest również w Twoim przypadku, to Twoje listy powinny znajdować się nie w notesie, który schowasz na dnie szuflady, ale na pulpicie, który cały czas masz przed oczami! Czy to nie brzmi logicznie?

Jakie jest rozwiązanie?

Aplikacja TodoBardzo proste i do tego naprawdę skuteczne. Pomyśl teraz, jakbyś się czuła, gdybyś każdego dnia realizowała przynajmniej 90% tego, co sobie założyłaś? Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdyby czas w końcu przestał przeciekać Ci przez palce? Na co wykorzystałabyś godziny, które spędzasz na przeglądaniu Facebooka? Na rozwój swojego biznesu? Spotkania z najbliższymi? Wyjazdy? Byłoby wspaniale, prawda? I tak właśnie może być!

Potrzebujesz jedynie narzędzia, które jest obecne tam, gdzie marnujesz najwięcej czasu. Dodatkowo takiego, które nie da Ci o sobie zapomnieć. To bez sensu, kiedy musisz martwić się o to, czy przypadkiem nie zapomnisz tworzyć swoich list. To narzędzie ma dostosować się do Ciebie, a nie Ty do narzędzia! Tutaj nie ma kompromisów.

Pora na najlepszą wiadomość. Już ponad rok temu znalazłam rozwiązanie, które całkowicie spełnia warunki, o których wspomniałam powyżej. Na bazie wszystkich potrzeb i problemów jakie mają osoby borykające się z ciągłym marnowaniem czasu i uleganiem rozpraszaczom powstał program Todo. Teraz przyszedł czas żebyś Ty także mogła z niego skorzystać. Dlaczego uważam go za niezwykłe narzędzie, które rozwiąże Twój problem? Bo jest to aplikacja, która stanie się integralną częścią Twojego pulpitu, sama uruchomi się przy każdym włączeniu komputera, a dodatkowo będzie na tyle widoczna, że nie będziesz mogła o niej zapomnieć. Dzięki jej prostocie i niesamowitej przejrzystości szybko stworzysz swoje listy zadań i będziesz mieć oko na swoje postępy.

Aplikacji Todo możesz używać do tworzenia:

 • codziennych/tygodniowych list zadań – wspominałam już jakie to ważne. Dzięki stworzeniu prostej listy jesteśmy w stanie zrobić zdecydowanie więcej w ciągu każdego dnia. Bez odpowiedniego planu tracisz mnóstwo czasu
 • spisów projektów, które planujesz wykonać w przyszłości – zapewne masz cele na najbliższe miesiące, czy lata. Jeśli ich nie zapiszesz możesz być pewna, że z czasem wylecą Ci z głowy. Nie wiem jak Ty, ale ja lubię mieć wszystko pod kontrolą. Dlatego zapisuję, realizuję i odhaczam – wszystko w jednym miejscu
 • planu konkretnego projektu, podzielonego na łatwe do wykonania etapy, których postępy możesz na bieżąco śledzić – sam cel nie wystarczy. Powinnaś na bieżąco śledzić swoje postępy i sprawdzać, czy aby na pewno cały czas zmierzasz w dobrym kierunku. Dodatkowo musisz wiedzieć jakie będą kolejne kroki, to zdecydowanie przyspieszy Twoje działanie
 • checklist przydatnych np. w momencie pakowania się na urlop – powiedzmy sobie szczerze, ile razy miałaś tak, że pakowałaś się na wyjazd, a zaraz po wyjściu z domu zastanawiałaś się, czy aby na pewno wszystko zabrałaś? Potem myślałaś o tym przez całą drogę i zamiast cieszyć się widokami w myślach analizowałaś zawartość swojej walizki. Znasz to? Dzięki checklistom przestaniesz zaprzątać sobie tym głowę i będziesz w pełni cieszyć się urlopem. Dodatkowo checklisty są idealnym rozwiązaniem do tworzenia list zadań, które musisz wykonać każdego dnia. Klikasz i wiesz, że masz to już z głowy!
 • innych potrzebnych list

Ale to nie wszystko…

Koniec z rozpraszaczami i marnowaniem czasu!

gwarancja-satysfakcjiLubisz w czasie pracy zajrzeć na Facebooka lub poczytać wiadomości ze świata? Uleganie rozpraszaczom to jedno z największych zabójców naszej produktywności! Teraz możesz z tym skończyć  jednym kliknięciem! Aplikacja Todo posiada tryb Work Mode pozwalający na blokowanie stron internetowych, na które nie chcesz wchodzić w czasie pracy. Możesz samodzielnie wprowadzić konkretne adresy lub korzystać z tych zawartych już w programie. Potem zaznaczasz odpowiednią opcję i… wybrane strony są zablokowane na amen! Koniec z marnowaniem czasu na głupoty. Zobaczysz jak szybko Twoja lista zadań zacznie się kurczyć!

Kilka dodatkowych powodów dla których Todo stanie się Twoim ulubionym narzędziem do planowania:

 • Prosta instalacja – żadnych zawiłych procedur, ściągasz, uruchamiasz i możesz korzystać do woli!
 • Uruchamianie przy starcie systemu – być może korzystasz z jakiejś aplikacji w przeglądarce, z  Google Calendar lub innych tego typu rozwiązań. Problem w tym, że aby sprawdzić zaplanowane zadania trzeba tą stronę odwiedzić. Wiele osób przestaje używać różnych aplikacji z prostego powodu – PO PROSTU O NICH ZAPOMINAJĄ! Sama tak miałam, a później tłumaczyłam sobie, że „ta aplikacja na mnie nie działa”.Dlatego Todo okazało się dla mnie zbawieniem. Po prostu włączam komputer i… jest! Na moim pulpicie lądują wszystkie zadania, które mam wykonać. Nie zaczynam dnia od Facebooka, YouTube, czy przeglądania blogów. Uruchamiając laptopa od razu widzę swoją listę, która krzyczy do mnie: „Bierz się do roboty!!!” i to działa przerażająco skutecznie.
 • Procentowe oznaczenie poziomu wykonania konkretnego zadania, a także całej listy – często rezygnujesz z wykonania kilku ostatnich zadań z listy, bo czujesz spadek motywacji i chęci do pracy? Znam to doskonale, dlatego Todo posiada magiczne rozwiązanie: przy każdym zadaniu pokazuje Ci procent jego wykonania. Podobnie z całą listą. Myślisz, że odpuścisz wiedząc, że zostało Ci 20% do końca?
 • Tworzenie zadań i podzadań, czyli punktów, które musisz wykonać, aby dany cel został osiągnięty – w swoich artykułach wielokrotnie wspominałam, że duże zadania warto dzielić sobie na małe kroczki. Wtedy o wiele łatwiej zabrać się za ich wykonanie i jak to nazywa Brian Tracy po prostu zjeść tę żabę 😉 W Todo bez problemu stworzysz zadania, składające się z wielu podpunktów. Potem realizujesz jeden po drugim, aż Twój cel zostanie osiągnięty!

Pozostałe możliwości:

 • automatyczne zapisywanie list
 • tworzenie wielu list i sprawne przenoszenie zadań z jednej na drugą
 • przenoszenie zadań na konkretne miejsce na liście, pogrubianie, podkreślanie, zaznaczanie kolorami, a także wybór dogodnej czcionki
 • ustawienie przezroczystości i koloru tła listy
 • dostosowanie odpowiedniej wielkości listy
 • dodawanie ikon, dzięki którym możesz dodatkowo oznaczyć ważne zadania
 • hasło motywacyjne umieszczone na dolnym pulpicie zmienia rodzaj w zależności od wpisanego imienia, zainteresowani panowie otrzymają więc aplikację z podpisem w rodzaju męskim
 • brak irytujących ikon na pasku zadań
 • aplikacja działa bez dostępu do Internetu

Podane funkcje są jedynie dodatkami, z których wcale nie musisz korzystać! To od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoja aplikacja. Możesz ją dostosować całkowicie po swojemu, dopasowując każdą ze stworzonych list do indywidualnych potrzeb. Do każdego zamówienia dodawana jest szczegółowa instrukcja obsługi wzbogacona screenami, więc nie martw się, że technologia okaże się zbyt skomplikowana :) Chcę zaznaczyć, że aplikacja Todo nie jest dostępna w ogólnej sprzedaży, nie znajdziesz jej więc na innych stronach. Dodatkowo jestem pierwszą i póki co jedyną blogerką, która wydała tego typu aplikację. Wszystko to sprawia, że jest naprawdę wyjątkowa. Nie musisz jednak ufać wyłącznie mojej opinii, odsyłam Cię do recenzji Todo na Blogu Freelancerki oraz na stronie dr Lifestyle.

Aplikacja Todo

Aplikacja Todo

Jakie odniesiesz korzyści?

Dzięki temu, że Twoje listy zadań będą ciągle widoczne na Twoim pulpicie przestaniesz marnować czas w Internecie, bo dość nachalnie dadzą Ci znać, że jeszcze się nimi nie zajęłaś. Nie zapomnisz o używaniu aplikacji, więc przestaniesz irytować się, że znowu kupiłaś coś, czego nie używasz. Zaczniesz planować swoje dni i wykorzystywać je do maksimum, dzięki czemu szybciej osiągniesz swoje cele. Dodatkowo zdobędziesz narzędzie, które skutecznie odciągnie Cię od Facebooka i innych rozpraszających stron. Zyskasz więcej czasu na swoje zainteresowania i spotkania z bliskimi. I najważniejsze, zrobisz duży krok ku poprawie własnego życia.

„Świetnie Kasia, ale jaka jest cena”?

Zależy mi na tym, żebyś przejęła kontrolę nad własnym życiem, przestała marnować czas i w końcu zaczęła wykorzystywać każdy swój dzień. Dlaczego? Bo wiem, że jeśli tego nie zrobisz to nie rozwiniesz własnego biznesu i nie osiągniesz swoich celów, a wtedy wszystkie porady, które zamieszczam na tym blogu nie będą miały najmniejszego sensu. A ja nie lubię mieć poczucia, że robię coś na darmo 😉

Dlatego nie zaproponuję Ci ceny, którą musiałabyś zapłacić tworząc taką aplikację na własne zamówienie. Taki koszt to przynajmniej kilka tysięcy złotych (nie żartuję, trochę się znam na programistycznych cennikach). Mogłabym zaoferować Ci ją za połowę, a nawet 1/3 tej ceny, tylko czy wtedy skorzystałabyś z możliwości zakupu? Być może tak, ale wiele osób wciąż musiałoby z niej zrezygnować.  Dlatego podeszłam do sprawy inaczej. Proponuję Ci Todo w naprawdę niskiej cenie, w zamian za to, że jeśli będziesz w pełni zadowolona, to polecisz tę aplikację osobie, która ma problem z organizacją swojego czasu. Po prostu. Dzięki temu będzie ona mogła dotrzeć do osób, które jej potrzebują.

Aktualnie aplikacja jest dostępna za 39 zł. Nie jest to żaden abonament na miesiąc, czy rok. Płacąc tę kwotę otrzymujesz ją na zawsze, a dodatkowo dostajesz dostęp do wszystkich późniejszych aktualizacji, które zrobią się same.

Nie chcę utrudniać Ci życia, dlatego nie będziesz musiała pobierać ich z mojej strony. Nie wiem jak długo cena pozostanie tak niska, dlatego teraz chcę wynagrodzić osoby, które potrafią zauważyć dobre okazje i które rozumieją, że faktyczna wartość tej aplikacji jest znacznie wyższa. Dla Twojej wygody dostępna jest również 14 dniowa wersja Todo, dzięki której za darmo przetestujesz wszystkie możliwe funkcje.

Jeśli uznasz, że aplikacja nie jest dla Ciebie odpowiednia, oddam Ci pieniądze!

gwarancja-satysfakcjiJestem pewna, że Aplikacja Todo całkowicie spełni swoje zadanie. Pomoże Ci zaplanować każdy dzień, zmotywuje do odhaczania kolejnych zadań z listy i sprawi, że będziesz pamiętać o tym, by z niej korzystać. Jestem tak przekonana o jej skuteczności, że daje Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od momentu zakupu uznasz, że takie narzędzie nie jest dla Ciebie odpowiednie napisz do mnie maila na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl, a ja oddam Ci całą wpłaconą kwotę. Jak widzisz nic nie tracisz, całe ryzyko biorę na siebie, bo wiem, że Todo sprawdziło się każdemu,
kto miał szansę z niego skorzystać.

Ważne: Obecnie aplikacja działa jedynie na systemie Windows. Pracujemy jednak nad wersją obsługiwaną na komputerach Mac. Jeśli chcesz otrzymać informację o jej dostępności zapisz się na newsletter. Dostaniesz wiadomość od razu, jak tylko nowa wersja trafi do sprzedaży.
 

Zapomnij o narzędziach, które nie przynoszą efektów. Zacznij planować każdy swój dzień i pozbądź się rozpraszaczy!

–PLATNOSCI–
Kwota: 39
Opis: Aplikacja Todo
Znizki: Test/99%, URODZINY/20%
Przycisk: Pobierz pełną wersję aplikacji Todo
Przycisk2: Przetestuj za darmo (14 dni)
Produkt: Pobierz
–WIADOMOSC–
Dziękuję za dokonanie transakcji!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut, sprawdź folder SPAM. Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Tutaj możesz pobrać swoją aplikację:
–PRODUKT–

Dla pełnego komfortu z użytkowania dołączam również instrukcję obsługi: Kliknij i pobierz

Na niektórych wersjach systemu Windows może wyświetlać się komunikat, że aplikacja jest nieznana i może stanowić zagrożenie. Jest to spowodowane tym, że każda kopia aplikacji Todo jest podpisana Twoim imieniem i tylko i wyłącznie Ty masz dostęp do tej konkretnej wersji. Dlatego właśnie Windows zwraca Ci uwagę na to, że aplikacja nigdy nie była uruchamiana na innych komputerach. W przypadku wyświetlenia komunikatu o zagrożeniu należy kliknąć napis „Więcej informacji”, a następnie potwierdzić przyciskiem „Uruchom mimo to”. Bez obaw, aplikacja jest bezpieczna!

W razie jakichkolwiek problemów z instalacją służę pomocą pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl

–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu aplikacji Todo–
Witaj!

Dziękuję Ci za zainteresowanie aplikacją Todo. Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–. Jeśli nie pobrałaś swojej aplikacji ze strony potwierdzającej transakcję możesz to zrobić tutaj: –PRODUKT–

Dla większego komfortu korzystania dołączam także instrukcję obsługi: http://posukcesnaszpilkach.pl/Instrukcja-obslugi-Todo.pdf

Na niektórych wersjach systemu Windows może wyświetlać się komunikat, że aplikacja jest nieznana i może stanowić zagrożenie. Jest to spowodowane tym, że każda kopia aplikacji Todo jest podpisana Twoim imieniem i tylko i wyłącznie Ty masz dostęp do tej konkretnej wersji. Dlatego właśnie Windows zwraca Ci uwagę na to, że aplikacja nigdy nie była uruchamiana na innych komputerach. W przypadku wyświetlenia komunikatu o zagrożeniu należy kliknąć napis „Więcej informacji”, a następnie potwierdzić przyciskiem „Uruchom mimo to”. Bez obaw, aplikacja jest bezpieczna!

Niektóre programy antywirusowe mogą uniemożliwiać poprawne działanie trybu blokowania stron. Aby cieszyć się nim w pełni dodaj aplikację Todo do wyjątków.

W razie jakichkolwiek problemów z instalacją służę pomocą pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia
–EMAIL–
–PLATNOSCI–
 

Aplikacja została wykonana przez firmę Vailacom. Przed zakupem zapoznaj się z licencją. Wszelkie rozpowszechnianie programu jest zabronione.