Indywidualny plan zdobywania klientów | Po Sukces Na Szpilkach

Chcesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć swoją sprzedaż?

 

Mimo wielu starań Twój biznes nie przynosi Ci takich zarobków, jakie byś chciała? Ciągle szukasz sposobów na znalezienie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży, ale efekty nadal nie są zadowalające? Szukasz rozwiązań, które wyróżnią Cię na tle konkurenci i pozwolą odbiorcom dostrzec prawdziwą wartość Twoich produktów i usług? Jeśli tak, to dzięki poukładanym działaniom możemy wspólnie rozwiązać ten problem!

 

Wiele osób nie jest zadowolonych z ilości klientów i poziomu swojej sprzedaży. Dotyczy to nie tylko przedsiębiorców będących w początkowym etapie budowania swojego biznesu, ale również tych bardziej zaawansowanych, które pragną poczuć wolność we własnej firmie. Owszem, codzienna praca jest bardzo istotna, ale każdy z nas potrzebuje tego by na chwile się oderwać, wyjechać ze spokojem na kilkudniowy urlop i nie myśleć, czy w tym czasie wszystko nie runie jak domek z kart.

Nieustające obawy prowadzą do kolejnych problemów. Pojawia się zniechęcenie, zmęczenie, brak motywacji do dalszego działania. Ciągłe myślenie o swojej firmie, niekończące się analizowanie i brak odpoczynku sprawia, że zaczynamy odczuwać ogromny stres. Cierpi na tym nasze zdrowie, nie mówiąc już o rodzinie. Z czasem wymarzony biznes staje się utrapieniem. Znasz to?

 

Też przez to przechodziłam i wiesz co?

Miałam serdecznie dość! Ile można pracować nie mając odrobiny czasu na odpoczynek i życie prywatne? Ile można walczyć o każde zamówienie? Jestem młoda i zapewne tak jak Ty chciałam z tego korzystać. Marzyły mi się podróże, spokojne wieczory, spacery nad jeziorem, normalne bezstresowe życie. Zrozumiałam, że dopóki wszystkiego nie poukładam, nie opracuję systemu pozyskiwania klientów i nie zacznę działać naprawdę skutecznie to nigdy tak nie będzie. Od tego czasu minęły dwa lata. Zmieniłam swoje codzienne obowiązki, odzyskałam spokój, wróciła też moja motywacja do działania. Obecnie wyjeżdżam na urlop kilka razy w roku. Chętnie zwiedzam Polskę, często są to jednak piękne wyspy, południowe lub skandynawskie kraje. Kocham podróże! I w końcu mam na nie czas.

Twoja sytuacja też może ulec zmianie. Wystarczy, że przestaniesz trzymać się utartych, niedziałających schematów i znajdziesz sposoby, które pomogą Ci zorganizować swój biznes i ciągle zwiększać liczbę zamówień. Zyski nie są niczym nadzwyczajnym, biorą się z regularnej sprzedaży zadowolonym klientom. Najlepsza wiadomość jest taka, że nie musisz radzić sobie z z tym sama. Chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu Twojego problemu. Do tej pory współpracowałam między innymi z konsultantkami, copywriterami, coachami, prawniczkami, graficzkami, tłumaczkami, właścicielkami salonów kosmetycznych i poradni dietetycznych, fotografkami, szkoleniowcami, posiadaczkami biznesów opartych na działalności handmade, a także z kobietami, których celem jest przekształcenie swojego bloga w dobrze prosperujący biznes. Teraz chętnie pomogę również Tobie!

 

Zapraszam Cię na konsultacje mailowe, dzięki którym:

  • określisz dokładnie, kto jest Twoim idealnym klientem, czyli osobą, która zapłaci za Twoje usługi
  • poznasz błędy, które sprawiają, że w Twoim biznesie brakuje klientów
  • dowiesz się, gdzie powinnaś się promować i jak trafić do swojej grupy docelowej
  • poprawisz wygląd i funkcjonalność swojej strony i profili w mediach społecznościowych, co poprawi konwersję, a tym samym zwiększy Twoje zyski
  • zaczniesz zwiększać swoją sprzedaż
  • dowiesz się jak budować trwałe relacje z klientami, tak aby powracali po Twoje usługi
  • zaczniesz zarabiać i przestaniesz martwić się o brak przepływu pieniędzy w swojej firmie
  • zaoszczędzisz pieniądze, które włożyłabyś w źle dopasowane działania promocyjne
  • dostaniesz gotowy, obszerny plan zawierający wnioski z konsultacji i indywidualne sposoby promocji oraz pozyskiwania klientów
  • nauczysz się działać w przemyślany sposób i automatyzować pewne swoje zadania

 

Do wyboru masz trzy opcje w zależności od Twoich potrzeb

 

Konsultacja Pojedyncza – 45 minut (199 zł) – Konsultacja polegająca na omówieniu jednego, wybranego problemu. Jeśli nie wiesz, czy w odpowiedni sposób promujesz swój biznes, masz problem z określeniem Twojej grupy docelowej lub nie wiesz, co zmienić w swoich mediach społecznościowych napisz do mnie, a dokładnie przeanalizuję wybraną przez Ciebie kwestię oraz dostarczę Ci jak najlepszych wskazówek. Opcja kierowana jest do osób początkujących. Forma: Skype.

 

Konsultacja Pełna – 1,5 godziny (329 zł) – Konsultacja polega na omówieniu całej Twojej sytuacji biznesowej. Możemy porozmawiać o Twojej promocji, zwiększaniu sprzedaży, pozyskiwaniu klientów, o Twojej stronie bądź sklepie internetowym, jednym słowem o wszystkim czego potrzebujesz. W oparciu o Twoje pytania dostarczę Ci wskazówek, które będziesz mogła niemal od razu wdrożyć do swojego biznesu. Maksymalnie 48h po zakończeniu konsultacji dostaniesz ode mnie kilkustronicowe podsumowanie naszej rozmowy, dzięki czemu wszystkie porady będziesz mieć w jednym miejscu. W ramach tej opcji realizuję również audyty blogowe w trakcie których podpowiadam swoim klientkom w jaki sposób mogą poprawić funkcjonalność swojego bloga oraz zaangażowanie swoich odbiorców. Opracowuję również kroki do rozwoju blogowego biznesu. Forma: Skype

 

Indywidualny Plan Zdobywania Klientów (529 zł) – Kilkudniowa, rozbudowana konsultacja polegająca na pełnej analizie Twojej sytuacji biznesowej. W oparciu o Twoje potrzeby stworzę dla Ciebie Indywidualny Plan Zdobywania Klientów, gdzie znajdziesz nie tylko wskazówki dotyczące tego, co warto poprawić, ale także garść naprawdę skutecznych sposobów dostosowanych do Twojej branży, które pomogą Ci lepiej wypromować Twój biznes. Przygotowany Plan zawiera specjalnie opracowane wytyczne zawierające wybrane sposoby na przyciągnięcie klientów, wskazówki dotyczące Twojej grupy docelowej, ustalonych przez Ciebie cen, promocji oraz wyglądu i funkcjonalności Twojej strony internetowej, a także konkretny plan działania zawierający etapy rozpisane krok po kroku i inne porady dostosowane do Twoich potrzeb. Maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od terminu zakończenia konsultacji otrzymasz ode mnie plik PDF zawierający wnioski z konsultacji i wyżej wymienione wytyczne dotyczące zdobywania klientów i sprzedaży. Chcę mieć czas na opracowanie dla Ciebie jak najlepszej ścieżki. Gotowy plan zawiera od 10 do 20 stron A4. Forma mailowa.
 

Po złożeniu wybranego zamówienia odezwę się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24 godzin w celu uzgodnienia dogodnego terminu. Do pracy z każdą klientką podchodzę bardzo indywidualnie, dlatego zakres działań dostosowywany jest do jej potrzeb.
 

 

Już teraz weź swój biznes w swoje ręce i przejdź ze mną drogę do satysfakcjonujących wyników

 

Wybierz interesującą Cię opcję

Jeśli nie chcesz dokonywać płatności poprzez system Przelewy24 możesz zrobić przelew na moje konto bankowe MultiConsulting Katarzyna Głąb nr 36 1140 2004 0000 3102 7633 6370 w tytule wpisując nazwę zamawianego produktu. W razie pytań skontaktuj się ze mną pisząc na adres kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

 

Jeśli uznasz, że konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań, oddam Ci pieniądze!

gwarancja-satysfakcjiMoje dotychczasowe klientki bardzo chwalą sobie zarówno konsultacje, jak i Indywidualny Plan Zdobywania Klientów. Wiele z nich stwierdziło, że wpólna praca i analiza dotychczasowych działań otworzyły im oczy na sprawy, o których nigdy wcześniej nie pomyślały. Dzięki temu w końcu zaczęły osiągać wymarzone wyniki. Zawsze dokładam wszelkich starań, by swoje usługi wykonywać najlepiej jak potrafię. Jeśli jednak uznasz, że konsultacje nie wniosły nic do Twojego życia i nie dostarczyłam Ci naprawdę dobrych sposobów na zdobycie klientów oddam Ci pieniądze.

Tak, dobrze czytasz. Jeśli dojdziesz do wniosku, że nasza współpraca nie spełniła Twoich oczekiwań, w ciągu kolejnych trzech dni roboczych napisz do mnie maila na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl, a ja oddam Ci całą wpłaconą kwotę. Jak widzisz nic nie tracisz, całe ryzyko biorę na siebie, bo wiem, że że dzięki tej wnikliwej analizie naprawdę odkryjesz mnóstwo pomysłów na rozwój swojego biznesu i zdobycie nowych klientów. Skoro układ jest tak korzystny to warto spróbować, nie sądzisz?

Opinie klientek

 

Indywidualny plan zdobywania klientów, który przygotowała dla mnie Kasia okazał się niesamowicie pomocny. Dokładność z jaką podeszła do mojej oferty przy tworzeniu planu przeszła moje oczekiwania. Gdy kupowałam konsultację nie byłam w 100% procentach przekonana czy jest mi potrzebna. Teraz wiem, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze, ponieważ wiem dokładnie w jaki sposób promować moje produkty i usługi by nie narzekać na brak klientów. Konsultacja dodała mi pewności siebie i utwierdziła w przekonaniu, że muszę bardziej wierzyć w swoją ofertę. Kasia podsunęła mi jeden z lepszych sposób na promocję moich produktów, który zaczęłam realizować praktycznie od razu i mimo że konsultacja zakończyła się niedawno już dostrzegam pierwsze efekty. Bardzo się cieszę, że skorzystałam z tej usługi i polecam ją każdej kobiecie, która prowadzi swój biznes w sieci. To naprawdę świetna inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Alex Ross
http://bossladyatelier.co.uk/en/

 

Dziękuję bardzo za pomoc, wsparcie, którego się naprawde aż tak wielkiego nie spodziewałam !! Super, chyba największy ROI ze wszystkich moich szkoleń/doradztwa jakie korzystałam. Bardzo konkretne i realne porady.

Będę działać, nie ma odwrotu 🙂

Małgorzata Szaleniec
www.fitostrefa.com.pl

 

Pragnę serdecznie podziękować za przygotowany dla mnie IPZK. Jestem pod ogromnym wrażeniem wnikliwości z jaką Kasia podeszła do mojej oferty oraz jej niesamowitej dokładności i uważności – podczas konsultacji otrzymywałam nie tylko codzienną porcję informacji, ale też odpowiedź na każde zadane pytanie. Kasia nie pominęła niczego o co zapytałam, czy nawet „luźno” włączyłam do wątku konsultacji. Cały proces – konsultacje, a następnie gotowy Plan działania to wspaniałe narzędzie, które rekomenduję każdemu, niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej drogi, czy może chcesz ugruntować swoją pozycję zawodową.

Wszelkie informacje i wskazówki są klarowne i budujące, motywują do działania!!! To nieoceniona pomoc!!! Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

Karolina Wasielewska
www.carlaevents.pl

Bardzo mi się podobały Pani rady. Dziękuję za współpracę. Pomogła mi Pani zrozumieć pewne rzeczy. Przede wszystkim  zmieniłam spojrzenie na siebie i swoją pracę. Nauczyłam się że trzeba się cenić i nie wstydzić się brać pieniędzy za swoja prace. W sprawach marketingowych byłam jak ślepy w ciemnościach. Tych kilka wskazówek które dostałam zamierzam zrealizować jak najszybciej. Jeszcze nie wiem czy pozwoli mi to pozyskać nowych klientów. Czas pokaże ale dziś już wiem ze konsultacje z Panią dodały mi wiary w siebie. Dobrze ze napisałam do Pani. Cieszę się z tej decyzji. Pani porady pozwoliły mi się dalej rozwijać. Konkurencja w Pani branży  jest duża. Szukając porad w tym kierunku natknęłam się na wiele firm i dziś wiem że był to strzał w dziesiątkę. Już Panią polecam.☺

Dziękuję jeszcze raz

Katarzyna Ziecina

Właścicielka salonu kosmetycznego „Babskie Fanaberie”

 

Serdecznie Ci dziękuję za pracę jaką włożyłaś w przygotowanie dla mnie Indywidualnego Planu Zdobywania Klientów. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez Ciebie pracy. Będę wprowadzać zmiany krok po kroku, tak jak napisałaś w planie. Z takimi wytycznymi nie straszne mi wyzwania jakie przede mną stoją i podejmowanie nowych działań 🙂

Marta Jabcoń
www.werbenastudio.pl