Indywidualny plan zdobywania klientów – Po Sukces Na Szpilkach

Chcesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć swoją sprzedaż?

 

Mimo wielu starań Twój biznes nie przynosi Ci takich zarobków, jakie byś chciała? Ciągle szukasz sposobów na znalezienie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży, ale efekty nadal nie są zadowalające? Chcesz przeprowadzić udaną kampanię sprzedażową? Potrzebujesz konkretnej strategii dla swojego biznesu? Dzięki poukładanym działaniom możemy wspólnie rozwiązać każdy z tych problemów!

 

W ciągu 5 lat idywidualnej pracy z kobietami prowadzącymi własne biznesy zauważyłam, że wiele z nich nie jest zadowolonych z ilości klientów i poziomu swojej sprzedaży. Co więcej, wielu przedsiębiorczym kobietom brakuje strategii, konkretnego planu, dzięki któremu mogłyby skutecznie rozwijać swoją firmę. Problemy te dotyczą nie tylko przedsiębiorczyń będących w początkowym etapie budowania swojego biznesu, ale również osób bardziej zaawansowanych, które pragną lepszych efektów. Owszem, codzienna praca jest bardzo istotna, ale każdy z nas potrzebuje tego by na chwile się oderwać, wyjechać ze spokojem na kilkudniowy urlop i nie myśleć, czy w tym czasie wszystko nie runie jak domek z kart.

Regularne rozmowy z klientkami pokazały mi, że braki i trudności w biznesie znacząco wpływają na ich życie prywatne. Większość kobiet wspominało regularnie o tym, że nie potrafią się oderwać, czasem nawet świadomie odmawiają sobie urlopu w obawie, że podczas ich nieobecność wpływnie na znacznie obniżony zarobek pod koniec miesiąca. Chyba nie muszę mówić, że te nieustające obawy prowadzą do kolejnych problemów. Pojawia się zniechęcenie, zmęczenie, brak motywacji do dalszego działania. Ciągłe myślenie o swojej firmie, niekończące się analizowanie i brak odpoczynku sprawia, że pojawia się ogromny stres. Efekt? Zaczyna cierpieć nasze zdrowie, nie mówiąc już o rodzinie i innych relacjach. Z czasem wymarzony biznes staje się utrapieniem. Znasz to?

 

Też przez to przechodziłam i wiesz co?

Miałam serdecznie dość! Ile można pracować nie mając odrobiny czasu na odpoczynek i życie prywatne? Ile można walczyć o każde zamówienie? Jestem młoda i zapewne tak jak Ty chciałam z tego korzystać. Marzyły mi się podróże, spokojne wieczory, spacery nad jeziorem, normalne życie. Zrozumiałam, że dopóki wszystkiego nie poukładam, nie opracuję systemu pozyskiwania klientów i nie zacznę działać naprawdę skutecznie, to nigdy tak nie będzie. Od tego czasu minęło kilka lat. Zmieniłam swoje codzienne obowiązki, odzyskałam spokój, wróciła też moja motywacja do działania! Obecnie wyjeżdżam na urlop kilka razy w roku. Chętnie zwiedzam Polskę, często są to piękne wyspy, europejskie lub tropikalne kraje. Kocham podróże! I w końcu mam na nie czas.

Twoja sytuacja też może ulec zmianie. Wystarczy, że przestaniesz trzymać się utartych, niedziałających schematów i znajdziesz sposoby, które pomogą Ci zorganizować swój biznes i ciągle zwiększać liczbę zamówień. Zyski nie są niczym nadzwyczajnym, biorą się z regularnej sprzedaży zadowolonym klientom.

Najlepsza wiadomość jest taka, że nie musisz radzić sobie z z tym sama. Chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu Twojego problemu. Do tej pory współpracowałam między innymi z konsultantkami, wirtualnymi asystentkami, trenerkami, copywriterami, coachami, prawniczkami, graficzkami, tłumaczkami, właścicielkami salonów kosmetycznych i poradni dietetycznych, fotografkami, posiadaczkami biznesów opartych na działalności edukacyjnej, a także z kobietami, których celem jest przekształcenie swojego bloga w dobrze prosperujący biznes. Teraz chętnie pomogę również Tobie!

 

Zapraszam Cię na konsultacje, dzięki którym:

 • poznasz błędy, które sprawiają, że w Twoim biznesie brakuje klientów
 • dowiesz się, gdzie powinnaś się promować i jak trafić do swojej grupy docelowej
 • poprawisz wygląd i funkcjonalność swojej strony i profili w mediach społecznościowych, co poprawi konwersję, a tym samym zwiększy Twoje zyski
 • zaczniesz zwiększać swoją sprzedaż
 • dowiesz się jak budować trwałe relacje z klientami, tak aby powracali po Twoje usługi
 • stworzysz przemyślaną strategię, dzięki której Twoje działania zaczną przynosić prawdziwe efekty!
 • zaczniesz zarabiać satysfakcjonujące kwoty i przestaniesz martwić się o brak przepływu pieniędzy w swojej firmie
 • zaoszczędzisz pieniądze, które włożyłabyś w źle dopasowane działania promocyjne
 • nauczysz się działać w przemyślany sposób i automatyzować pewne swoje zadania

 

Do wyboru masz trzy opcje w zależności od Twoich potrzeb

 

Pojedyncza konsultacja biznesowa – 1,5 godziny (299 zł)

W trakcie tej pojedynczej konsultacji:

 • Odpowiem na Twoje pytania dotyczące biznesu online
 • Powiem Ci, jak możesz dopracować swoje profile w social mediach, by rzeczywiście pomagały Ci w rozwoju Twojego biznesu i pozyskiwaniu nowych klientów
 • Pomogę Ci wybrać produkt, który będzie dopasowany do Twojej branży i grupy docelowej
 • Podpowiem Ci nowe sposoby na promocję Twojego biznesu
 • Powiem Ci jak możesz wykorzystać blog do skutecznej promocji swojej marki

 

Pakiet trzech konsultacji – 3 x 1,5 godziny (827 zł, rabat 70 zł)

Trzy konsultacje odbywające się w odstępie 2-4 tygodni, dzięki którym na bieżąco mogę analizować Twoje postępy i mam szansę dobrać odpowiednie rozwiązania pod obecną sytuację Twojego biznesu. Pakiet trzech konsultacji to idealne rozwiązanie, jeśli:

 • Jesteś w trakcie kampanii sprzedażowej (lub planujesz jej przeprowadzenie w najbliższym czasie) i potrzebujesz wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć jej skuteczność
 • Chcesz zaplanować przygotowanie nowego produktu
 • Potrzebujesz pomocy w stworzeniu sekwencji mailowej
 • Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu ścieżki sprzedażowej, która pozwoli Ci regularnie pozyskiwać nowych klientów
 • Potrzebujesz pomocy w zwiększeniu sprzedaży swoich produktów i usług
 • Chcesz ruszyć ze swoim biznesem online i chcesz przetestować swój pomysł na biznes lub zaplanować działania, które już teraz pomogą Ci pozyskać zainteresowanych odbiorców

 

Zaawansowana, strategiczna współpraca – wycena indywidualna

Rozbudowana forma współpracy, w ramach której w ramach od indywidualnych potrzeb klientki odbywają się zarówno spotkania przez Skype, jak i konsultacje poprzez maila. W ramach tej zaawansowanej, strategicznej współpracy możemy skupić się na:

 • Zaplanowaniu skutecznej kampanii sprzedażowej od A do Z dla Twojego produktu lub usługi (łącznie z przygotowaniem harmonogramu poszczególnych działań)
 • Opracowaniu skutecznego Lead Magnetu, przygotowaniu sekwencji mailingowej, dobraniu odpowiedniej oferty i opracowaniu konkretnej oferty jednorazowej
 • Opracowaniu planu rozwoju dla Twojego biznesu na najbliższy miesiąc lub trzy miesiące
 • Zaplanowaniu treści i komunikatów w social mediach na najbliższy miesiąc lub trzy miesiące

Jeśli chcesz skorzystać z zaawansowanej, strategicznej współpracy napisz do mnie maila na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl i powiedz, jakiej pomocy potrzebujesz i w jakich działaniach mogłabym Cię wspomóc.
 

W przypadku pojedynczej konsultacji oraz pakietu trzech konsultacji po złożeniu wybranego zamówienia odezwę się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24 godzin w celu uzgodnienia dogodnego terminu. Co ważne, do pracy z każdą klientką podchodzę bardzo indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że zakres działań będzie dostosowywany do Twoich potrzeb.

Do każdej konsultacji przygotowuję się bardzo dokładnie, w związku z czym niezjawienie się na konsultacji bądź odwołanie jej na mniej niż 72 godziny przed planowanym spotkaniem jest równoznaczne, ze zgodą na brak zwrotu zainwestowanej kwoty.

 

Jeśli uznasz, że konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań, oddam Ci pieniądze!

 

gwarancja-satysfakcjiJeśli jednak pojawisz się na konsultacji dołożę wszelkich starań, byś była z niej w pełni zadowolona. Moje dotychczasowe klientki bardzo chwalą każdą z opisanych powyżej form współpracy. Wiele z nich stwierdziło, że nasza praca, analiza dotychczasowych działań i budowanie konkretnej strategii nie tylko im oczy na sprawy, o których nigdy wcześniej nie pomyślały, ale również zapewniło naprawdę zadowalające wyniki! Wynika to z tego, że oprócz wiedzy i doświadczenia jakie posiadam zawsze dokładam wszelkich starań, by swoje usługi wykonywać najlepiej jak potrafię. Jeśli jednak uznasz, że konsultacje nie wniosły nic do Twojego życia i nie dostarczyłam Ci naprawdę dobrych sposobów na zdobycie klientów oddam Ci pieniądze.

Tak, dobrze czytasz. Jeśli dojdziesz do wniosku, że nasza współpraca nie spełniła Twoich oczekiwań, w ciągu kolejnych trzech dni roboczych napisz do mnie maila na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl, a ja oddam Ci całą wpłaconą kwotę.

 

Kim jestem?

 

Nazywam się Katarzyna Głąb i od 2013 roku pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Wcześniej przez kilka lat pracowałam jako copywriter. Dokładnie 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Od tamtego czasu wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, założyłam własny mastermind i przeprowadziłam indywidualne konsultacje z ponad setką klientek. Wszystkie te projekty pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

 

Już teraz weź swój biznes w swoje ręce i przejdź ze mną drogę do satysfakcjonujących wyników

 

Wybierz interesującą Cię opcję


 

Opinie klientek

 

Strategia którą przygotowała dla mnie Kasia okazała się niesamowicie pomocna. Dokładność z jaką podeszła do mojej oferty przy tworzeniu planu przeszła moje oczekiwania. Gdy kupowałam konsultację nie byłam w 100% procentach przekonana czy jest mi potrzebna. Teraz wiem, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze, ponieważ wiem dokładnie w jaki sposób promować moje produkty i usługi by nie narzekać na brak klientów. Konsultacja dodała mi pewności siebie i utwierdziła w przekonaniu, że muszę bardziej wierzyć w swoją ofertę. Kasia podsunęła mi jeden z lepszych sposób na promocję moich produktów, który zaczęłam realizować praktycznie od razu i mimo że konsultacja zakończyła się niedawno już dostrzegam pierwsze efekty. Bardzo się cieszę, że skorzystałam z tej usługi i polecam ją każdej kobiecie, która prowadzi swój biznes w sieci. To naprawdę świetna inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Alex Ross
http://bossladyatelier.co.uk/en/

 

Dziękuję bardzo za pomoc, wsparcie, którego się naprawde aż tak wielkiego nie spodziewałam !! Super, chyba największy ROI ze wszystkich moich szkoleń/doradztwa jakie korzystałam. Bardzo konkretne i realne porady.

Będę działać, nie ma odwrotu 🙂

Małgorzata Szaleniec
www.fitostrefa.com.pl

 

Pragnę serdecznie podziękować za przygotowany dla mnie plan. Jestem pod ogromnym wrażeniem wnikliwości z jaką Kasia podeszła do mojej sprawy oraz jej niesamowitej dokładności i uważności – podczas konsultacji otrzymywałam nie tylko codzienną porcję informacji, ale też odpowiedź na każde zadane pytanie. Kasia nie pominęła niczego o co zapytałam, czy nawet „luźno” włączyłam do wątku konsultacji. Cały proces – konsultacje, a następnie gotowa strategia działania to wspaniałe narzędzie, które rekomenduję każdemu, niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej drogi, czy może chcesz ugruntować swoją pozycję zawodową.

Wszelkie informacje i wskazówki są klarowne i budujące, motywują do działania!!! To nieoceniona pomoc!!! Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

Karolina Wasielewska
www.carlaevents.pl

Bardzo mi się podobały Pani rady. Dziękuję za współpracę. Pomogła mi Pani zrozumieć pewne rzeczy. Przede wszystkim zmieniłam spojrzenie na siebie i swoją pracę. Nauczyłam się że trzeba się cenić i nie wstydzić się brać pieniędzy za swoja prace. Konsultacje z Panią dodały mi wiary w siebie. Dobrze ze napisałam do Pani. Cieszę się z tej decyzji. Pani porady pozwoliły mi się dalej rozwijać. Konkurencja w Pani branży  jest duża. Szukając porad w tym kierunku natknęłam się na wiele firm i dziś wiem że był to strzał w dziesiątkę. Już Panią polecam.☺

Dziękuję jeszcze raz

Katarzyna Ziecina

Właścicielka salonu kosmetycznego „Babskie Fanaberie”

 

Serdecznie Ci dziękuję za pracę jaką włożyłaś w przygotowanie dla mnie Planu. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez Ciebie pracy. Będę wprowadzać zmiany krok po kroku, tak jak napisałaś to opisałaś. Z takimi wytycznymi nie straszne mi wyzwania jakie przede mną stoją i podejmowanie nowych działań 🙂

Marta Jabcoń
www.werbenastudio.pl