Konsultacje biznesowe

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia w rozwoju i promocji Twojego biznesu?

 

Mimo wielu starań Twój biznes nie przynosi Ci takich zarobków, jakie byś chciała? Ciągle szukasz sposobów na znalezienie nowych klientów, wypromowanie swojej marki i zwiększenie sprzedaży, ale efekty nadal nie są zadowalające? Chcesz przeprowadzić udaną kampanię sprzedażową? Potrzebujesz konkretnej strategii dla swojego biznesu? Dzięki poukładanym działaniom możemy wspólnie rozwiązać każdy z tych problemów!

 

W ciągu 6 lat swojej pracy spotkałam wiele kobiet niezadowolonych z tego jak wygląda ich biznes. Kobiety te często narzekały na brak klientów, niesatysfakcjonujące zarobki, problemy z odpowiednią promocją, czy ogrom pracy, która nie przekłada się na adekwatne wyniki. Wiele z nich wspominało również, że brakuje im strategii, konkretnego planu, dzięki któremu mogłyby skutecznie rozwijać swoją firmę. Problemy te dotyczą nie tylko przedsiębiorczyń będących w początkowym etapie budowania swojego biznesu, ale również osób bardziej zaawansowanych, które pragną lepszych efektów.

 

Regularne rozmowy z klientkami pokazały mi, że braki i trudności w biznesie znacząco wpływają na ich życie prywatne. Wiele z nich wspominało mi o problemach z rozgraniczeniem życia zawodowego i prywatnego. Co więcej kobiety te twierdziły, że są tak pochłonięte pracą, że czasem świadomie odmawiają sobie odpoczynku, czy dłuższego urlopu w obawie, że ich mniejsza aktywność wpływnie końcowe zarobki w danym miesiącu. Nie muszę chyba mówić, że te nieustające obawy bardzo często prowadzą do kolejnych problemów. Pojawia się zniechęcenie, zmęczenie, brak motywacji do dalszego działania i chęć rezygnacji. Dodatkowo ciągłe myślenie o swojej firmie, niekończące się analizowanie i brak odpoczynku i odpowiednich przychodów sprawia, że pojawia się ogromny stres. Efekt? Zaczyna cierpieć nasze zdrowie, nie mówiąc już o rodzinie i innych relacjach. Z czasem wymarzony biznes staje się utrapieniem.

 

Kiedyś też przez to przechodziłam i wiesz co?

Miałam serdecznie dość! Ile można pracować nie mając odrobiny czasu na odpoczynek i życie prywatne? Ile można walczyć o każde zamówienie? Jestem młoda i zapewne tak jak Ty chciałam z tego korzystać. Marzyły mi się podróże, spokojne wieczory, spacery nad jeziorem, normalne życie. I postanowiłam zrobić wszystko, by właśnie tak było. Od tamtego momentu minęło kilka lat, ale dziś mogę powiedzieć, że swój prowadzę biznes na własnych warunkach! I chciałabym pomóc w tym także Tobie.

 

Do tej pory współpracowałam między innymi z konsultantkami, wirtualnymi asystentkami, trenerkami, copywriterami, coachami, prawniczkami, graficzkami, tłumaczkami, właścicielkami salonów kosmetycznych i poradni dietetycznych, fotografkami, posiadaczkami biznesów opartych na działalności edukacyjnej, a także z kobietami, których celem jest przekształcenie swojego bloga w dobrze prosperującą firmę. Dziś mogę zająć się wsparciem Twojego biznesu!

Moja zasada – wykorzystaj to co działa!

Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach Internet jest jednym z najlepszych sposobów na wypromowanie nawet nowo powstałej marki i pozyskanie oddanych klientów. Form i rozwiązań z których mogą korzystać dziś przedsiębiorcy jest mnóstwo – ważne żeby wiedzieć jak wykorzystać konkretne narzędzie i dopasować przekaz do swojej brażny!

 

W trakcie naszego spotkania dostarczę Ci wielu indywidualnie dopasowanych wskazówek, które pomogą Ci lepiej wypromować swój biznes i zwiększyć efekty w Twojej firmie, dzięki odpowiednim działaniom online!

 

Do wyboru masz trzy opcje w zależności od Twoich potrzeb

 

Konsultacja na dobry start

Stawiasz pierwsze kroki w swoim biznesie i nie wiesz jak zadbać o promocje swojej marki i dotarcie do pierwszych klientów?
Wybierz konsultację na dobry start!

 • Konsultacja na Skype (45 minut)
 • Sugestia rozwiązań, które jeszcze lepiej pomogą Ci wdrożyć omawiane zmiany
 • Podsumowanie konsultacji z wytycznymi do działania (w formie PDF)
 • Wspracie mailowe między spotkaniami

329 zł

WYBIERAM

Konsultacja standard

Rozwijasz swój biznes już od pewnego czasu, ale w pewnym momencie doszłaś do ściany? Potrzebujesz wsparcia, przegadania Twoich pomysłów, porady i cennych wskazówek?
Wybierz konsultację standard!

 • Konsultacja na Skype (60 minut)
 • Sugestia rozwiązań, które jeszcze lepiej pomogą Ci wdrożyć omawiane zmiany
 • Podsumowanie konsultacji z wytycznymi do działania (w formie PDF)
 • Wsparcie mailowe między spotkaniami

399 zł

WYBIERAM

Pakiet trzech konsultacji

Potrzebujesz konkretnego wsparcia przy wdrażaniu zmian w Twoim biznesie? Przed Tobą przeprowadzenie kampanii sprzedażowej lub promocja zupełnie nowej usługi?
Wybierz pakiet trzech konsultacji! *

 • Trzy konsultacje na Skype lub osobiście w Katowicach (każda 60 minut) w odstępach 2-3 tygodni
 • Sugestia rozwiązań, które jeszcze lepiej pomogą Ci wdrożyć omawiane zmiany
 • Podsumowanie konsultacji z wytycznymi do działania (w formie PDF)
 • Wsparcie mailowe między spotkaniami
 • * Ten pakiet pozwoli Ci na bieżąco konsultować ze mną swoje wątpliwości i zadawać pytania!

1299 zł

WYBIERAM

 

Powyższe ceny są cenami brutto. Po zakupie możliwe jest wystawienie faktury VAT. Liczba miejsc na każdy z rodzajów konsultacji jest ograniczona!

 

 

Jak umówić się na konsultację?

KROK 1: Kupujesz wybraną konsultację

KROK 2: Wypełniasz ankietę, którą znajdziesz w mailu z potwierdzeniem zakupu

KROK 3: Maksymalnie w ciągu 24 godzin kontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminu

KROK 4: Spotykamy się na konsultacji

KROK 5: Przygotowuję dla Ciebie PDF z podsumowaniem konsultacji i wytycznymi do działania

KROK 6: Samodzielnie wdrażasz zaproponowane kroki lub konsultujesz ze mną wątpliwości poprzez e-mail (w przypadku zakupu pakietu trzech konsultacji)

 

Do pracy z każdą klientką podchodzę bardzo indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że zakres działań będzie dostosowywany do Twoich potrzeb. Każda konsulacja wymaga ode mnie odpowiedniego przygotowania oraz zablokowania konkretnej ilości czasu, który poświęcam wyłącznie Tobie i Twojemu biznesowi. W związku z tym niezjawienie się na konsultacji bądź odwołanie jej na mniej niż 24 godziny przed planowanym spotkaniem jest równoznaczne ze zgodą na brak zwrotu zainwestowanej kwoty.

 

Wybierz interesującą Cię opcję i zapisz się na konsultację

 

Kim jestem?

 

Nazywam się Katarzyna Głąb i od 2013 roku pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Dokładnie 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Od tamtego czasu wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, założyłam własny mastermind i przeprowadziłam indywidualne konsultacje z ponad setką klientek. Wszystkie te projekty pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

 

 
 

Już teraz weź swój biznes w swoje ręce i przejdź ze mną drogę do satysfakcjonujących wyników!

 

Wybierz interesującą Cię opcję


 

Opinie klientek

 

Strategia którą przygotowała dla mnie Kasia okazała się niesamowicie pomocna. Dokładność z jaką podeszła do mojej oferty przy tworzeniu planu przeszła moje oczekiwania. Gdy kupowałam konsultację nie byłam w 100% procentach przekonana czy jest mi potrzebna. Teraz wiem, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze, ponieważ wiem dokładnie w jaki sposób promować moje produkty i usługi by nie narzekać na brak klientów. Konsultacja dodała mi pewności siebie i utwierdziła w przekonaniu, że muszę bardziej wierzyć w swoją ofertę. Kasia podsunęła mi jeden z lepszych sposób na promocję moich produktów, który zaczęłam realizować praktycznie od razu i mimo że konsultacja zakończyła się niedawno już dostrzegam pierwsze efekty. Bardzo się cieszę, że skorzystałam z tej usługi i polecam ją każdej kobiecie, która prowadzi swój biznes w sieci. To naprawdę świetna inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Alex Ross
www.theglamrebellife.com/

 

Dziękuję bardzo za pomoc, wsparcie, którego się naprawde aż tak wielkiego nie spodziewałam !! Super, chyba największy ROI ze wszystkich moich szkoleń/doradztwa jakie korzystałam. Bardzo konkretne i realne porady. Będę działać, nie ma odwrotu 🙂

Małgosia Szaleniec
www.fitostrefa.com.pl

 

Pragnę serdecznie podziękować za przygotowany dla mnie plan. Jestem pod ogromnym wrażeniem wnikliwości z jaką Kasia podeszła do mojej sprawy oraz jej niesamowitej dokładności i uważności – podczas konsultacji otrzymywałam nie tylko codzienną porcję informacji, ale też odpowiedź na każde zadane pytanie. Kasia nie pominęła niczego o co zapytałam, czy nawet „luźno” włączyłam do wątku konsultacji. Cały proces – konsultacje, a następnie gotowa strategia działania to wspaniałe narzędzie, które rekomenduję każdemu, niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej drogi, czy może chcesz ugruntować swoją pozycję zawodową.

Wszelkie informacje i wskazówki są klarowne i budujące, motywują do działania!!! To nieoceniona pomoc!!! Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

Karolina Wasielewska
www.carlaevents.pl/

Bardzo mi się podobały Pani rady. Dziękuję za współpracę. Pomogła mi Pani zrozumieć pewne rzeczy. Przede wszystkim zmieniłam spojrzenie na siebie i swoją pracę. Nauczyłam się że trzeba się cenić i nie wstydzić się brać pieniędzy za swoja prace. Konsultacje z Panią dodały mi wiary w siebie. Dobrze ze napisałam do Pani. Cieszę się z tej decyzji. Pani porady pozwoliły mi się dalej rozwijać. Konkurencja w Pani branży jest duża. Szukając porad w tym kierunku natknęłam się na wiele firm i dziś wiem że był to strzał w dziesiątkę. Już Panią polecam ☺

Dziękuję jeszcze raz

Katarzyna Ziecina

Właścicielka salonu kosmetycznego „Babskie Fanaberie”

 

Serdecznie Ci dziękuję za pracę jaką włożyłaś w przygotowanie dla mnie Planu. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez Ciebie pracy. Będę wprowadzać zmiany krok po kroku, tak jak napisałaś to opisałaś. Z takimi wytycznymi nie straszne mi wyzwania jakie przede mną stoją i podejmowanie nowych działań 🙂

Marta Jabcoń
www.werbenastudio.pl