Konsultacje biznesowe | Po Sukces Na Szpilkach

Chcesz skuteczniej promować swój biznes w sieci?

Mimo wielu starań w Twoim biznesie ciągle brakuje klientów? Cały czas szukasz sposobów na dotarcie do nowych odbiorców, wypromowanie swojej marki i zwiększenie sprzedaży, ale efekty nadal nie są zadowalające? Nie wiesz jak prezentować swoje usługi w sieci, by wzbudzić zainteresowanie klientów? Dzięki wiedzy i poukładanym działaniom możesz szybko rozwiązać ten problem!

W ciągu 7 lat swojej pracy spotkałam wiele kobiet niezadowolonych z tego jak wygląda ich biznes. Kobiety te często narzekały na brak klientów, niesatysfakcjonujące zarobki i problemy z ze skuteczną, dającą prawdziwe wyniki promocją. Większość z nich posiada Social Media, rozumie konieczność obecności w sieci, a mimo to nie wie, co zrobić by te działania były ciekawe i nie stały się powieleniem tego, co robi konkurencja. Problemy te dotyczą nie tylko przedsiębiorczyń będących w początkowym etapie budowania swojego biznesu, ale również osób bardziej zaawansowanych, które pragną lepszych efektów.

Do tej pory współpracowałam między innymi z trenerkami, radczyniami prawnymi, właścicielkami gabinetów kosmetycznych i poradni dietetycznych, posiadaczkami biznesów opartych na działalności edukacyjnej, a także wirtualnymi asystentkami, konsultantkami ślubnymi i innymi przedstawicielkami branż kreatywnych. Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć swoją działalność, pozyskać nowych klientów, a także zwiększyć rozpoznawalność ich marek. Dziś mogę zająć się wsparciem Twojego biznesu!

Moja zasada – wykorzystaj to co działa!

Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach Internet jest jednym z najlepszych sposobów na wypromowanie nawet nowo powstałej marki i pozyskanie oddanych klientów. Form i rozwiązań z których mogą korzystać dziś przedsiębiorcy jest mnóstwo – ważne żeby wiedzieć jak wykorzystać konkretne narzędzie i dopasować przekaz do swojej brażny!

W trakcie naszego spotkania dostarczę Ci wielu indywidualnie dopasowanych wskazówek, które pomogą Ci lepiej wypromować swój biznes i zwiększyć efekty w Twojej firmie, dzięki odpowiednim działaniom online! To co ważne – skupimy się na konkretach! W ramach konsultacji dokonam audytu Twoich profili w Social Mediach, a następnie pomogę Ci w ustaleniu takich komunikatów, form i działań, które zbudują pozycję Twojej marki i zwiększą jej widoczność i rozpoznawalność. Co ważne, nie skupimy się wyłąćznie na profilach społecznościowych, dzisiejszy świat online daje o wiele więcej możliwości!

Konsultacje ze mną obejmują dwa poziomy współpracy

Konsultacja Standard

Podczas konsultacji poruszymy następujące tematy:

 • Twoje profile – co zrobić, by nowi odbiorcy od razu wiedzieli czym się zajmujesz
 • Twój przekaz – jak ciekawie komunikować swoją markę i opowiadać o swoich usługach
 • Złota zasada trzech tematów – tematy, na których powinnaś bazować w swojej komunikacji
 • Wyróżniki – co wyeksponować i jak budować widoczność i pozycję Twojej marki
 • Zwiększanie zasięgów – co zrobić, by dotrzeć do szerszej grupy odbiorców

Konsultacja trwa 90 minut. Spotkanie odbywa się na Skype lub osobiście w Katowicach


429 zł

WYBIERAM

Konsultacja Premium

Pakiet umożliwia wdrożenie omówionych wskazówek. Obejmuje:

 • Określenie kluczowych zadań na “tu i teraz”
 • Wypisanie posiadanych zasobów
 • Ustalenie planu działania na najbliższe tygodnie
 • Ustalenie kamieni milowych, czyli nowych wyzwań, które pomogą Ci w osiągnięciu jeszcze lepszych efektów
 • Rozpisanie scenariuszy ewentualnych live’ów, webinarów, wystąpień
 • Mentoring i obecność podczas wydarzenia online
 • Analiza wdrożonych działań oraz końcowe podsumowanie

Konsultacja trwa 3 x po 90 minut. Spotkania odbywają się na Skype lub osobiście w Katowicach


1599 zł

WYBIERAM

Przed konsultacją przeprowadzam szczegółowy audyt Twoich Social Mediów. Możliwe jest wystawienie faktury VAT. Liczba miejsc na każdy z rodzajów konsultacji jest ograniczona!

Jak umówić się na konsultację?

KROK 1: Wybierasz i kupujesz wybraną opcję kosultacji

KROK 2: Wypełniasz ankietę, którą znajdziesz w mailu z potwierdzeniem zakupu

KROK 3: Maksymalnie w ciągu 24 godzin kontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminu

KROK 4: Spotykamy się na konsultacji i przeprowadzamy ją według tematycznego planu

KROK 5: Samodzielnie wdrażasz zaproponowane kroki lub korzystasz z mojej pomocy (pakiet Premium)

Do pracy z każdą klientką podchodzę bardzo indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że zaproponowane rozwiązania będą dostosowane do Twojej branży i aktualnych potrzeb. Każda konsulacja wymaga ode mnie odpowiedniego przygotowania oraz zablokowania konkretnej ilości czasu, który poświęcam wyłącznie Tobie i Twojemu biznesowi. W związku z tym niezjawienie się na konsultacji bądź odwołanie jej na mniej niż 24 godziny przed planowanym spotkaniem jest równoznaczne ze zgodą na brak zwrotu zainwestowanej kwoty.

Wybierz interesującą Cię opcję i zapisz się na konsultację

Kim jestem?

 

Nazywam się Katarzyna Ross i od 2013 roku pomagam kobietom w lepszej promocji ich biznesów, dzięki skuteczny, działaniom online. Dokładnie 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć własną działalność, pozyskać nowych klientów, a także zwiększyć rozpoznawalność ich marek.

 
 

Już teraz weź swój biznes w swoje ręce i przyciągnij zainteresowanych klientów!

–PLATNOSCI–
Kwota: 1599
Opis: Konsultacja biznesowa
Znizki: Test/99%,
Przycisk: Wybierz interesującą Cię opcję
Produkt: 429; Konsultacja Standard
Produkt: 1599; Konsultacja Premium
–WIADOMOSC–
Dziękuję za dokonanie transakcji!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut, sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu–
Witaj!

Dziękuję Ci za zainteresowanie konsultacją biznesową. Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–. Niebawem rozpoczniemy współpracę, w ramach której omówimy konkretne problemy i zadbamy o lepszą promocję Twojego biznesu.

Zanim to się jednak stanie wypełnij proszę krótką ankietę, która pozwoli mi przygotować się do naszego spotkania.

KLINKIJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ

W ciągu 24 godzin otrzymasz ode mnie maila, dzięki któremu umówimy się na dogodny termin konsultacji.

PS. Jeśli wykupiłaś konsultację Premium nie wypełniaj ankiety.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz faktury za zakup konsultacji, to skontaktuj się ze mną poprzez maila: kontakt@posukcesnaszpilkach.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Ross
–EMAIL–
–PLATNOSCI–
 

Opinie klientek

Strategia którą przygotowała dla mnie Kasia okazała się niesamowicie pomocna. Dokładność z jaką podeszła do mojej oferty przy tworzeniu planu przeszła moje oczekiwania. Gdy kupowałam konsultację nie byłam w 100% procentach przekonana czy jest mi potrzebna. Teraz wiem, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze, ponieważ wiem dokładnie w jaki sposób promować moje produkty i usługi by nie narzekać na brak klientów. Konsultacja dodała mi pewności siebie i utwierdziła w przekonaniu, że muszę bardziej wierzyć w swoją ofertę. Kasia podsunęła mi jeden z lepszych sposób na promocję moich produktów, który zaczęłam realizować praktycznie od razu i mimo że konsultacja zakończyła się niedawno już dostrzegam pierwsze efekty. Bardzo się cieszę, że skorzystałam z tej usługi i polecam ją każdej kobiecie, która prowadzi swój biznes w sieci. To naprawdę świetna inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Alex Ross
www.theglamrebellife.com/

Dziękuję bardzo za pomoc, wsparcie, którego się naprawde aż tak wielkiego nie spodziewałam !! Super, chyba największy ROI ze wszystkich moich szkoleń/doradztwa jakie korzystałam. Bardzo konkretne i realne porady. Będę działać, nie ma odwrotu 🙂

Małgosia Szaleniec
www.fitostrefa.com.pl

Pragnę serdecznie podziękować za przygotowany dla mnie plan. Jestem pod ogromnym wrażeniem wnikliwości z jaką Kasia podeszła do mojej sprawy oraz jej niesamowitej dokładności i uważności – podczas konsultacji otrzymywałam nie tylko codzienną porcję informacji, ale też odpowiedź na każde zadane pytanie. Kasia nie pominęła niczego o co zapytałam, czy nawet “luźno” włączyłam do wątku konsultacji. Cały proces – konsultacje, a następnie gotowa strategia działania to wspaniałe narzędzie, które rekomenduję każdemu, niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej drogi, czy może chcesz ugruntować swoją pozycję zawodową.

Wszelkie informacje i wskazówki są klarowne i budujące, motywują do działania!!! To nieoceniona pomoc!!! Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

Karolina Wasielewska
www.carlaevents.pl/

Bardzo mi się podobały Pani rady. Dziękuję za współpracę. Pomogła mi Pani zrozumieć pewne rzeczy. Przede wszystkim zmieniłam spojrzenie na siebie i swoją pracę. Nauczyłam się że trzeba się cenić i nie wstydzić się brać pieniędzy za swoja prace. Konsultacje z Panią dodały mi wiary w siebie. Dobrze ze napisałam do Pani. Cieszę się z tej decyzji. Pani porady pozwoliły mi się dalej rozwijać. Konkurencja w Pani branży jest duża. Szukając porad w tym kierunku natknęłam się na wiele firm i dziś wiem że był to strzał w dziesiątkę. Już Panią polecam ☺

Dziękuję jeszcze raz

Katarzyna Ziecina

Właścicielka salonu kosmetycznego “Babskie Fanaberie”

Serdecznie Ci dziękuję za pracę jaką włożyłaś w przygotowanie dla mnie Planu. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez Ciebie pracy. Będę wprowadzać zmiany krok po kroku, tak jak napisałaś to opisałaś. Z takimi wytycznymi nie straszne mi wyzwania jakie przede mną stoją i podejmowanie nowych działań 🙂

Marta Jabcoń
www.werbenastudio.pl