Konsultacje biznesowe – Po Sukces Na Szpilkach

Chcesz skuteczniej promować swój biznes w sieci?

 

Mimo wielu starań w Twoim biznesie ciągle brakuje klientów? Cały czas szukasz sposobów na dotarcie do nowych odbiorców, wypromowanie swojej marki i zwiększenie sprzedaży, ale efekty nadal nie są zadowalające? Nie wiesz jak prezentować swoje usługi w sieci, by wzbudzić zainteresowanie klientów? Dzięki wiedzy i poukładanym działaniom możesz szybko rozwiązać ten problem!

 

W ciągu 7 lat swojej pracy spotkałam wiele kobiet niezadowolonych z tego jak wygląda ich biznes. Kobiety te często narzekały na brak klientów, niesatysfakcjonujące zarobki i problemy z ze skuteczną, dającą prawdziwe wyniki promocją. Większość z nich posiada Social Media, rozumie konieczność obecności w sieci, a mimo to nie wie, co zrobić by te działania były ciekawe i nie stały się powieleniem tego, co robi konkurencja. Problemy te dotyczą nie tylko przedsiębiorczyń będących w początkowym etapie budowania swojego biznesu, ale również osób bardziej zaawansowanych, które pragną lepszych efektów.

 

 

Do tej pory współpracowałam między innymi z trenerkami, radczyniami prawnymi, właścicielkami gabinetów kosmetycznych i poradni dietetycznych, posiadaczkami biznesów opartych na działalności edukacyjnej, a także wirtualnymi asystentkami, konsultantkami ślubnymi i innymi przedstawicielkami branż kreatywnych. Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć swoją działalność, pozyskać nowych klientów, a także zwiększyć rozpoznawalność ich marek. Dziś mogę zająć się wsparciem Twojego biznesu!

Moja zasada – wykorzystaj to co działa!

Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach Internet jest jednym z najlepszych sposobów na wypromowanie nawet nowo powstałej marki i pozyskanie oddanych klientów. Form i rozwiązań z których mogą korzystać dziś przedsiębiorcy jest mnóstwo – ważne żeby wiedzieć jak wykorzystać konkretne narzędzie i dopasować przekaz do swojej brażny!

 

W trakcie naszego spotkania dostarczę Ci wielu indywidualnie dopasowanych wskazówek, które pomogą Ci lepiej wypromować swój biznes i zwiększyć efekty w Twojej firmie, dzięki odpowiednim działaniom online! To co ważne – skupimy się na konkretach! W ramach konsultacji dokonam audytu Twoich profili w Social Mediach, a następnie pomogę Ci w ustaleniu takich komunikatów, form i działań, które zbudują pozycję Twojej marki i zwiększą jej widoczność i rozpoznawalność. Co ważne, nie skupimy się wyłąćznie na profilach społecznościowych, dzisiejszy świat online daje o wiele więcej możliwości!

 

Konsultacje ze mną obejmują dwa poziomy współpracy

 

Konsultacja Standard

Podczas konsultacji poruszymy następujące tematy:

 • Twoje profile – co zrobić, by nowi odbiorcy od razu wiedzieli czym się zajmujesz
 • Twój przekaz – jak ciekawie komunikować swoją markę i opowiadać o swoich usługach
 • Złota zasada trzech tematów – tematy, na których powinnaś bazować w swojej komunikacji
 • Wyróżniki – co wyeksponować i jak budować widoczność i pozycję Twojej marki
 • Zwiększanie zasięgów – co zrobić, by dotrzeć do szerszej grupy odbiorców

Konsultacja trwa 90 minut. Spotkanie odbywa się na Skype lub osobiście w Katowicach


429 zł

WYBIERAM

Konsultacja Premium

Pakiet umożliwia wdrożenie omówionych wskazówek. Obejmuje:

 • Określenie kluczowych zadań na „tu i teraz”
 • Wypisanie posiadanych zasobów
 • Ustalenie planu działania na najbliższe tygodnie
 • Ustalenie kamieni milowych, czyli nowych wyzwań, które pomogą Ci w osiągnięciu jeszcze lepszych efektów
 • Rozpisanie scenariuszy ewentualnych live’ów, webinarów, wystąpień
 • Mentoring i obecność podczas wydarzenia online
 • Analiza wdrożonych działań oraz końcowe podsumowanie

Konsultacja trwa 3 x po 90 minut. Spotkania odbywają się na Skype lub osobiście w Katowicach


1599 zł

WYBIERAM

 

Przed konsultacją przeprowadzam szczegółowy audyt Twoich Social Mediów. Możliwe jest wystawienie faktury VAT. Liczba miejsc na każdy z rodzajów konsultacji jest ograniczona!

 

 

Jak umówić się na konsultację?

KROK 1: Wybierasz i kupujesz wybraną opcję kosultacji

KROK 2: Wypełniasz ankietę, którą znajdziesz w mailu z potwierdzeniem zakupu

KROK 3: Maksymalnie w ciągu 24 godzin kontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminu

KROK 4: Spotykamy się na konsultacji i przeprowadzamy ją według tematycznego planu

KROK 5: Samodzielnie wdrażasz zaproponowane kroki lub korzystasz z mojej pomocy (pakiet Premium)

 

Do pracy z każdą klientką podchodzę bardzo indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że zaproponowane rozwiązania będą dostosowane do Twojej branży i aktualnych potrzeb. Każda konsulacja wymaga ode mnie odpowiedniego przygotowania oraz zablokowania konkretnej ilości czasu, który poświęcam wyłącznie Tobie i Twojemu biznesowi. W związku z tym niezjawienie się na konsultacji bądź odwołanie jej na mniej niż 24 godziny przed planowanym spotkaniem jest równoznaczne ze zgodą na brak zwrotu zainwestowanej kwoty.

 

Wybierz interesującą Cię opcję i zapisz się na konsultację

 

Kim jestem?

 

Nazywam się Katarzyna Głąb i od 2013 roku pomagam kobietom w lepszej promocji ich biznesów, dzięki skuteczny, działaniom online. Dokładnie 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć własną działalność, pozyskać nowych klientów, a także zwiększyć rozpoznawalność ich marek.

 

 
 

Już teraz weź swój biznes w swoje ręce i przyciągnij zainteresowanych klientów!

 

Wybierz interesującą Cię opcję


 

Opinie klientek

 

Strategia którą przygotowała dla mnie Kasia okazała się niesamowicie pomocna. Dokładność z jaką podeszła do mojej oferty przy tworzeniu planu przeszła moje oczekiwania. Gdy kupowałam konsultację nie byłam w 100% procentach przekonana czy jest mi potrzebna. Teraz wiem, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze, ponieważ wiem dokładnie w jaki sposób promować moje produkty i usługi by nie narzekać na brak klientów. Konsultacja dodała mi pewności siebie i utwierdziła w przekonaniu, że muszę bardziej wierzyć w swoją ofertę. Kasia podsunęła mi jeden z lepszych sposób na promocję moich produktów, który zaczęłam realizować praktycznie od razu i mimo że konsultacja zakończyła się niedawno już dostrzegam pierwsze efekty. Bardzo się cieszę, że skorzystałam z tej usługi i polecam ją każdej kobiecie, która prowadzi swój biznes w sieci. To naprawdę świetna inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Alex Ross
www.theglamrebellife.com/

 

Dziękuję bardzo za pomoc, wsparcie, którego się naprawde aż tak wielkiego nie spodziewałam !! Super, chyba największy ROI ze wszystkich moich szkoleń/doradztwa jakie korzystałam. Bardzo konkretne i realne porady. Będę działać, nie ma odwrotu 🙂

Małgosia Szaleniec
www.fitostrefa.com.pl

 

Pragnę serdecznie podziękować za przygotowany dla mnie plan. Jestem pod ogromnym wrażeniem wnikliwości z jaką Kasia podeszła do mojej sprawy oraz jej niesamowitej dokładności i uważności – podczas konsultacji otrzymywałam nie tylko codzienną porcję informacji, ale też odpowiedź na każde zadane pytanie. Kasia nie pominęła niczego o co zapytałam, czy nawet „luźno” włączyłam do wątku konsultacji. Cały proces – konsultacje, a następnie gotowa strategia działania to wspaniałe narzędzie, które rekomenduję każdemu, niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej drogi, czy może chcesz ugruntować swoją pozycję zawodową.

Wszelkie informacje i wskazówki są klarowne i budujące, motywują do działania!!! To nieoceniona pomoc!!! Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

Karolina Wasielewska
www.carlaevents.pl/

Bardzo mi się podobały Pani rady. Dziękuję za współpracę. Pomogła mi Pani zrozumieć pewne rzeczy. Przede wszystkim zmieniłam spojrzenie na siebie i swoją pracę. Nauczyłam się że trzeba się cenić i nie wstydzić się brać pieniędzy za swoja prace. Konsultacje z Panią dodały mi wiary w siebie. Dobrze ze napisałam do Pani. Cieszę się z tej decyzji. Pani porady pozwoliły mi się dalej rozwijać. Konkurencja w Pani branży jest duża. Szukając porad w tym kierunku natknęłam się na wiele firm i dziś wiem że był to strzał w dziesiątkę. Już Panią polecam ☺

Dziękuję jeszcze raz

Katarzyna Ziecina

Właścicielka salonu kosmetycznego „Babskie Fanaberie”

 

Serdecznie Ci dziękuję za pracę jaką włożyłaś w przygotowanie dla mnie Planu. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez Ciebie pracy. Będę wprowadzać zmiany krok po kroku, tak jak napisałaś to opisałaś. Z takimi wytycznymi nie straszne mi wyzwania jakie przede mną stoją i podejmowanie nowych działań 🙂

Marta Jabcoń
www.werbenastudio.pl