Ustal plan działania | Po Sukces Na Szpilkach

Dzień 1

Dziś zaczynamy naszą 14 dniową drogę do świątecznej kampanii w Twoim biznesie!

Mam nadzieję, że jesteś równie podekscytowana jak ja :) Ogromnie się cieszę, że tu jesteś więc zabieramy się do pracy!

Dziś zajmiemy się rozpisaniem wstępnego planu Twojej świątecznej kampanii. Zanim zajmiesz się promocją i pozyskiwaniem kolejnych klientów musisz wiedzieć, jakie działania chcesz wykonać, w jakim czasie i co w związku z tym musisz wcześniej przygotować.

Zachęcam Cię do tego byś zajrzała do materiałów wstępnych w tym kursie, bo znajdziesz tam listę rzeczy, które musisz mieć by ruszyć ze świąteczną kampanią. Przede wszystkim jednak odpowiednio wcześniej poinformuj swoich klientów, że szykujesz dla nich coś wyjątkowego!

ZADANIE: Weź teraz kartkę i długopis (lub otwórz nowy dokument na komputerze) i odpowiedz na poniższe pytania

  1. Co będzie Twoją ofertą świąteczną? (zniżka na konkretny asortyment, pakiet wybranych produktów, nowa unikalna usługa – co dokładnie?)
  2. W jakiej cenie będziesz sprzedawać swoją ofertę (lub jaki będzie rabat)?
  3. Kiedy ruszy kampania?
  4. Jak długo będzie obowiązywać świąteczna oferta?
  5. Jakie najważniejsze działania chcesz wykonać w trakcie świątecznej kampanii, żeby zwiększyć zainteresowanie klientów (webinar, live, rozmowa z zadowolonym klientem)

W materiałach dodatkowych do tego zadania znajdziesz kalendarz, który w trakcie trwania kursu będzie uzupełniany przykładowymi działaniami jakie możesz wykorzystać w swojej kampanii.