Przedstaw sposób działania produktu | Po Sukces Na Szpilkach

Dzień 7

Sprzedaż świąteczna nie jest identyczna dla wszystkich rodzajów produktów. Są artykuły dość oczywiste takie jak świece, ubrania, dodatki do domu. Dobra oferta i ciekawe zdjęcia zwykle załatwiają sprawę. Są jednak takie produkty i usługi, których sposób i efekt działania warto pokazać. Jeśli w ramach swojej promocji świątecznej oferujesz coś, o czym można powiedzieć więcej niż kilka słów to masz kolejny sposób na zainteresowanie klienta i przekonanie go do zakupu!

Jeśli w ramach świątecznej sprzedaży chcesz zaoferować swoim klientom konkretną usługę ze swojej oferty, kurs, szkolenie, książkę czy fachowy sprzęt to koniecznie daj im poczuć, co mogą zyskać dzięki niemu!

Zauważ, że nikt z nas nie kupuje aparatu dla samego posiadania sprzętu fotograficznego. Kupujemy go, bo jest dla nas obietnicą przepięknych zdjęć z wakacji czy świetnych jakościowo filmów produktowych. Podobnie jest masażem leczniczym. Jeśli korzystałaś kiedyś z tego typu usługi to wiesz doskonale, że często jest nieprzyjemny i powoduje dyskomfort, ale ulga po nim jest niesamowita. I także rzeczy warto właśnie pokazać przygotowując swoją ofertę!

ZADANIE: Zastanów się i zaplanuj w jaki sposób pokażesz sposób działania swojego produktu

W materiałach do tego zadania znajdziesz listę pomysłów na zaprezentowanie, jak działa Twój produkt.