Kurs Przyciągaj, angażuj, sprzedawaj | Po Sukces Na Szpilkach

Treści, które angażują i sprzedają

Chcesz wiedzieć jak je tworzyć?

Twoje treści nie budzą zainteresowania odbiorców? Prowadzisz fanpage, wysyłasz newsletter, ale masz wrażenie, że to o czym piszesz kompletnie mija się z celem? Twoje komunikaty w żaden sposób nie pomagają Ci w promocji biznesu i sprzedaży Twoich produktów? Chcesz pisać w taki sposób, aby wzbudzać zaangażowanie Twoich klientów i zachęcać ich do podjęcia określonych działań?

Weź udział w kursie „Przyciągaj, angażuj, sprzedawaj”, w trakcie którego zamiast uczyć się teorii o tym, jak pisać angażujące treści, po prostu je stworzysz!

Czego nauczysz się podczas kursu?

Sprzedaż

Zaczniesz sprzedawać swoje produkty i usługi dzięki umiejętnemu podkreślaniu ich korzyści

Angażowanie

Stworzysz treści, które skutecznie zaangażują Twoją społeczność

Odpowiednie treści

Każdy tekst będzie zgodny z Tobą i dostosowany do branży w jakiej działasz

Przyciąganie uwagi

Nauczysz się opowiadać historie, które zachwycą Twoich klientów

Budowanie zaufania

Zdobędziesz zaufanie odbiorców i wypromujesz swój biznes, dzięki poruszaniu tematów, które są dla nich ważne

Regularność

Dzięki temu, że będziesz wiedziała o czym pisać, zaczniesz publikować swoje treści regularnie

Dawanie wartości

Dasz mnóstwo wartości dla swojej społeczności, dzięki czemu zaczną do Ciebie wracać po więcej!

Wiedza

Dowiesz się, o czym pamiętać, by już zawsze tworzyć dobre treści!

Ponadto

Stworzysz bazę treści, które będziesz mogła wykorzystać na swoim fanpage’u lub w newsletterze

Realizacja każdego z zadań nie zajmie Ci więcej niż 20 minut

W efekcie po 14 dniach wspólnej pracy otrzymujesz zestaw 10 naprawdę świetnych treści z których możesz korzystać przez 10 kolejnych tygodni! Dodatkowo zyskujesz też wiedzę, dzięki której bez problemu poradzisz sobie w przyszłości.

Sprzedaż zakończona! Kliknij i zapisz się na listę zainteresowanych trzecią edycją kursu

Feedback

Kurs realizowany jest w specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie na bieżąco uzyskasz wskazówki nie tylko ode mnie, ale i od pozostałych uczestniczek!

Praktyka i wiedza

Każdy tekst stworzysz w oparciu o konkretny przykład. Dodatkowo w ramach zaplanowanych live’ów podzielę się z Tobą wskazówkami z zakresu copywritingu

Szybki efekt

Przygotowane podczas kursu treści możesz od razu wykorzystać w swoim biznesie, dzięki czemu pierwsze efekty będziesz obserwować już podczas jego trwania!

Co otrzymujesz biorąc udział w kursie?

Dostęp do zadań kursowych i zestawu przykładowych treści na podstawie których codziennie będziesz tworzyć skuteczne treści dla swojego biznesu

Dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie każdego dnia będę dawać Ci wsparcie i feedback dotyczący Twoich tekstów

4 wieczorne, ekskluzywne live’y z dodatkowymi merytorycznymi wskazówkami, które pozwolą Ci tworzyć jeszcze lepsze treści

Możliwość korzystania ze wszelkich materiałów jeszcze przez 6 miesięcy od dnia zakończenia kursu

Wybierz najlepszy dla Ciebie pakiet kursu:

Pakiet PODSTAWOWY

Dostęp do kursu

 • Udział w kursie i dostęp do wszelkich materiałów
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Udział w 4 merytorycznych live’ach
 • Nagranie webinaru „Jak pisać poczytne newslettery, które pokochają Twoi klienci?”
 • Mini-kurs „Jak strategicznie zaplanować komunikację swoich treści?” (wartość: 149 zł)
 • Indywidualna, godzinna konsultacja przez Skype (wartość: 399 zł)

Wartość pakietu: 179 zł

KUPUJĘ ZA 179 ZŁ

Pakiet VIP

Dostęp do kursu + BONUSY

 • Udział w kursie i dostęp do wszelkich materiałów
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Udział w 4 merytorycznych live’ach
 • Nagranie webinaru „Jak pisać poczytne newslettery, które pokochają Twoi klienci?”
 • Mini-kurs „Jak strategicznie zaplanować komunikację swoich treści?” (wartość: 149 zł)
 • Indywidualna, godzinna konsultacja przez Skype (wartość: 399 zł)

Wartość pakietu: 727 zł

KUPUJĘ ZA 349 ZŁ

Dowiedz się więcej o bonusach z pakietu VIP!

Bonus #1 – Prywatna, godzinna konsultacja (wartość 399 zł)

Oprócz feedbacku jaki zapewniam Ci w czasie 14 dniowej pracy po zakończeniu kursu skontaktuję się z Tobą przez Skype, ponownie przeanalizuję Twoje teksty i pomogę Ci dostosować je pod cel, jaki chcesz zrealizować (idealna sprawa, jeśli w niedalekim czasie planujesz sprzedaż kursu, nowej kolekcji biżuterii, konsultacji, czy jakiegokolwiek innego produktu, usługi czy wydarzenia. Dzięki konsultacji zyskujesz godzinę mojego czasu, a ja osobiście pomagam Ci w idealnym dopracowaniu treści pod efekty jakie chcesz uzyskać. Z konsultacji możesz skorzystać w ciągu 14 dni od zakończenia kursu.
 

Bonus #2 – Mini-kurs „Jak strategicznie zaplanować komunikację swoich treści?” (wartość 149 zł)

Jest to kurs wypełniony konkretnymi wskazówkami, które pomogą Ci w skutecznym zaplanowaniu publikacji swoich treści. Pamiętaj, że każdy tekst musi realizować określony cel, a Twoja komunikacja (szczególnie ta sprzedażowa) musi być naprawdę przemyślana, żeby zapewnić Ci oczekiwane rezultaty. Ten kurs pomoże Ci w ułożeniu strategicznego planu! Mini-kurs możesz rozpocząć w dowolnym momencie.
 

Łączna wartość pakietu VIP to 727 złotych!

Sprzedaż zakończona! Kliknij i zapisz się na listę zainteresowanych trzecią edycją kursu

Dlaczego powstał taki kurs?

Kurs tak naprawdę jest odpowiedzią na wielokrotne zapytania moich klientek. Odkąd założyłam bloga wiele z nich prosiło mnie o porady dotyczące treści umieszczanych w swoich social mediach, newsletterach, czy płatnych produktach. Wiele z nich pisało też do mnie z prośbą o przygotowanie tekstów na użytek ich biznesów. Postanowiłam w końcu wyjść na przeciw tym potrzebom. Dlaczego? Ponieważ przez 5 lat pracowałam jako copywriter, pisałam oferty, tworzyłam newslettery, prowadziłam kilka firmowych profili na Facebooku i od lat z powodzeniem kreuję również własne social media, więc doskonale wiem o co chodzi w dobrych, przyciągających tekstach!

Dodatkowo mam świadomość, że promocja każdego biznesu online opiera się właśnie na skutecznej treści. Im jest ona lepiej dopasowana do potrzeb klienta i trafniej porusza zagadnienia jakie go interesują, tym lepsze przynosi efekty. Nie uważam jednak, że dobre teksty potrafi stworzyć tylko copywriter z kilkuletnim stażem! Sama możesz być copywriterem w swojej firmie, a co za tym idzie budować zaangażowanie swoich klientów, promować swój biznes i zwiększać sprzedaż. Ten kurs ma za zadanie Ci w tym pomóc.

Opinie klientek

Jak tylko odkryłam e-booka o „7 typach postów, które rozruszają zasięgi na Twoim Facebooku” z entuzjazmem pochłonęłam go w dosłownie chwilę, tak tak, bo jak coś napiszesz to nie da się tego nieprzeczytać jednym tchem :). Niewiele myśląc (…) przystąpiłam do realizacji jednego z kroków, który to wyjątkowo przypadł mi do gustu – nie uwierzysz, ale jeszcze tego samego wieczoru, którego otrzymałam cudo do rozruszania mojego Facebooka zamieściłam post zgodnie ze wskazówkami. Zdecydowałam się przybliżyć swoim fanom moją historię, jak zaczęła się moja przygoda zwana pasją z makijażem profesjonalnym. Nie mogłam uwierzyć, że to naprawdę zadziała. Faktycznie po chwili widziałam kolejne like i co jeszcze zauważyłam to zwiększony zasięg. Składam ogromne podziękowania za ten e-book, bo rzeczywiście przekonałam się na własnym Fan Page, że to cudowne narzędzie DZIAŁA 100%. Ale to nie wszystko, bo niebawem znowu zastosuję kolejny typ z 7 – ciekawe który wybiorę ;). Nie wyobrażam sobie mniejszego wyniku likeów. Jeszcze raz dziękuję Ci Kasiu za wiedzę, którą chcesz i potrafisz się dzielić, że wspierasz inne kobiety, za to że jesteś. Dzięki Tobie wiem, że chcę i chcę pochłaniać więcej wiedzy, abym mogła rozwijać się i działać. Buziaki!

Justyna Gocel Make Up Artist – facebook.com/gocelmakeup

Podczas naszej rozmowy ws. strategii komunikacji marki omówiłyśmy pomysły, które ewentualnie mogłyby zainteresować moich odbiorców. Skupiłyśmy się na contencie i kreacji blogowego wizerunku, który potem z powodzeniem wdrożyłam u siebie. Wszystkie sposoby komunikacji spotkały się z ogromnym zainteresowaniem moich czytelników. Kasia pomogła mi uruchomić wyobraźnię oraz sprawiła, że zaczęłam myśleć, jak moi potencjalni odbiorcy.

Sylwia Cegieła Autorka bloga Kulturalne rozmowy – sylwiacegiela.pl

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Ross i od 4 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Przez 5 lat pracowałam również jako copywriter. 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Od tamtego czasu wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, założyłam własny mastermind oraz grupę na Facebooku. Wszystkie te projekty pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Sprzedaż zakończona! Kliknij i zapisz się na listę zainteresowanych trzecią edycją kursu

 
–PLATNOSCI–
Kwota: 327
Opis: Kurs Przyciagaj, angazuj, sprzedawaj
Znizki: Test/99%,
Produkt: 179; Pakiet PODSTAWOWY
Produkt: 349; Pakiet VIP
–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i dołączenie do mojego kursu!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu i kilkoma wstępnymi informacjami. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pozdrawiam

Kasia–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie dostępu do kursu–
Dzień dobry!

Dziękuję Ci za to, że dołączyłaś do mojego kursu „Przyciągaj, angażuj, sprzedawaj” i zdecydowałaś się na wspólną pracę nad angażującymi treściami w Twoim biznesie. Witaj w gronie moich wspaniałych klientek! Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Kurs rozpoczyna się 23 października (wtorek). Wszelkie zadania i wytyczne będą pojawiać się w naszej specjalnej grupie codziennie o 8:00 rano. W trakcie kursu przewidziane są cztery wieczorne live’y o których będę informować Cię na bieżąco. Każdego dnia na swojego maila dostaniesz krótkie przypomnienie o czekającym Cię zadaniu.

Kliknij w poniższy link, aby dołączyć do grupy kursowej:

https://www.facebook.com/groups/1867447159934327/

Jeśli wykupiłaś pakiet VIP niebawem otrzymasz maila z bonusami. Nagranie webinaru „Jak pisać poczytne newslettery, które pokochają Twoi subskrybenci?”, które jest dodatkiem do kursu możesz obejrzeć tutaj: https://posukcesnaszpilkach.pl/nagranie-webinaru-jak-pisac-poczytne-newslettery-ktore-pokochaja-twoi-subskrybenci/. Jeśli będziesz chciała zrobić to w późniejszym czasie użyj hasła BONUSWEBINAR.

Gdybyś miała jakiekolwiek pytania, pisz śmiało!

Życzę Ci dobrego dnia i satysfakcjonującego udziału w kursie

Kasia

–EMAIL–
–PLATNOSCI–