Stwórz przyciągającą ofertę w zaledwie 7 dni! | Po Sukces Na Szpilkach

„Jak stworzyć skuteczną ofertę, która sprzedaje?”

Poznaj sprawdzony schemat krok po kroku

Prowadzisz biznes online? Masz świetny produkt, który chcesz przedstawić swoim odbiorcom, ale nie masz pojęcia co zrobić, by faktycznie wzbudzić ich zainteresowanie? Próbujesz, skreślasz, poprawiasz, ale Twoja oferta nadal brzmi jałowo? A może rozpoczęłaś już sprzedaż swoich produktów, ale brak reakcji ze strony klientów sprawia, że czujesz się zawiedziona? Nie wiesz co jest nie tak, zaczynasz się obwiniać, w akcie desperacji obniżasz cenę i z bólem serca stwierdzasz,  że liczba zamówień nadal nie jest zadowalająca? Znasz to? W takim razie mam coś dla Ciebie!

Jak zapewne zauważyłaś w ostatnich latach coraz więcej osób stawia na biznes online. Nic dziwnego, jest to bardzo wygodna i niezwykle elastyczna forma prowadzenia działalności. Ten system posiada niestety jedną podstawową wadę, oferta Twojego produktu jest jedynym sposobem na to, żeby zainteresować klienta tym co posiadasz i przekonać go do zakupu. Niestety ogromna ilość osób całkowicie polega na tym etapie.
 

Sama wiedza na temat tego co i komu sprzedajesz to dopiero połowa sukcesu

Być może tworzenie oferty wydaje Ci się banalne i nie widzisz potrzeby doskonalenia się w tym temacie. Uwierz mi jednak, że nie jest to takie oczywiste. Gdyby chodziło tylko o opisanie produktu, czy usługi, to nikt z nas nie miał by problemu ze sprzedażą.

Jako copywriter działam już od czasów studiów i możesz mi wierzyć, że widziałam w swoim życiu mnóstwo ofert, które mówiąc zupełnie szczerze wołały o pomstę do nieba. Często zdarzało mi się, że nie byłam w stanie przebrnąć nawet przez dwa pierwsze akapity, a nawet jeśli doczytałam ofertę do końca, to nadal miałam wrażenie, że nie wiem o co chodzi i co chce mi się sprzedać.

Oczywiście tracenie czasu i pieniędzy na tworzenie produktu, którego nikt nie kupi nie ma najmniejszego sensu. Jeśli choć raz tego doświadczyłaś, to wiesz doskonale ile stresu i rozgoryczenia to kosztuje. Znam przynajmniej kilka osób, które nie sprzedały ANI JEDNEGO PRODUKTU nawet kilka tygodni po wypuszczeniu go na rynek. To przykre i naprawdę demotywujące.

Być może nie lubisz pisać, nie masz pojęcia jak tworzyć naprawdę przyciągające treści, nie znasz się na tych wszystkich szczególikach i najchętniej oddałabyś wszystko byle tylko ktoś zrobił to za Ciebie. Twoje oferty są bez polotu, nie pobudzają wyobraźni, po prostu wieją nudą, a Ty nie wiesz jak mogłabyś je poprawić. Rozumiem Cię doskonale!
 

Zdradzę Ci jednak tajemnicę…

Napisanie oferty nie jest trudne, o ile wiesz dokładnie jak to zrobić. Wystarczy, że znasz odpowiedni schemat, wiesz jakie informacje trzeba umieścić w tekście, co dodać, a czego absolutnie unikać. Tworzenie oferty staje się łatwiejsze , gdy masz świadomość drobnych zabiegów, które można wprowadzić, aby kilkukrotnie podnieść jej skuteczność. Tak przygotowany tekst wzbudza zainteresowanie i zaufanie klientów, a przez to skutecznie sprzedaje dany produkt. Oczywiście nie ma co oszukiwać, odrobina wyczucia i umiejętność składnego formułowania zdań jest wskazana, ale tego wszystkiego można się nauczyć. Poza tym oferta to nie powieść, przez którą Twój klient ma z wrażenia nie przespać pół nocy.

Dzięki swojej pracy w ciągu ostatnich lat miałam szansę odkryć i przetestować elementy, które w widoczny sposób wpływają na zainteresowanie klientów. W końcu zdecydowałam się zebrać je wszystkie, ułożyć w konkretną całość i zastosować podczas sprzedaży swojego pierwszego produktu. Pierwotną wersję moich ofert dopracowywałam jeszcze kilka razy, aż w końcu wytworzyłam schemat, który działa i sprawdza mi się za każdym razem! Teraz siadając do pisania oferty wiem doskonale jaki powinna mieć układ, co muszę w niej zawszeć, jak ją opracować i jak podsumować żeby generowała mi skuteczną sprzedaż.
 

Sprawdzony schemat na wyciągnięcie ręki

Schemat który stworzyłam doskonale sprawdza się w moim biznesie oraz w biznesach moich klientek, dlatego postanowiłam udostępnić go dalej. Dlaczego to robię? Odpowiedź jest prosta, w maju 2017 roku na dobre skończyłam z pracą copywritera. Nie chcę się już rozdrabniać i spędzać czasu nad pisaniem czyichś ofert. Postanowiłam skupić się wyłącznie na własnym biznesie, na własnych produktach i ofertach. Jeśli więc w ramach zakończenia tego segmentu mojej działalności mogę dać Ci coś, co ułatwi Ci pracę bez potrzeby zlecania jej komuś innemu, to czemu nie?

Materiał jaki dla Ciebie przygotowałam jest bardzo prosty do wdrożenia, pozwala działać krok po kroku, a co najważniejsze daje namacalny efekt – po 7 dniach otrzymasz przyciągającą ofertę dla swojego produktu bądź usługi! Same konkrety, bez skupiania się na pierdołach. Zresztą jeśli znasz moje produkty to wiesz, że dla mnie istotne są wyłącznie te rzeczy, które faktycznie działają.

W ramach kursu Stwórz przyciągającą ofertę w zaledwie 7 dni:

 • w ciągu tygodnia stworzysz dopracowaną, przyciągającą ofertę, dzięki której sprzedasz swój produkt
 • otrzymasz schemat, który z powodzeniem stosuję od kilu lat w ofertach swoich i swoich klientów
 • otrzymasz kompletną wiedzę, która pozwoli Ci samodzielnie tworzyć oferty dla przyszłych produktów, czy usług bez potrzeby wydawania pieniędzy na usługi copywriterów
 • lepiej poznasz swoich klientów i określisz kto jest Twoją grupą docelową, a przez to sprawisz, że oferta lepiej wpisze się w ich potrzeby
 • przedstawię Ci wiele skutecznych wskazówek i technik, które widocznie zwiększają Twoją sprzedaż
 • dostaniesz szablony najlepiej działających nagłówków, które testowałam wielokrotnie. Dzięki temu nie będziesz musiała kombinować na własną rękę

Dodatkowo:

 • dowiesz się co w blisko 80% wpływa na skuteczność oferty
 • poznasz kilkanaście przyczyn przez które oferta nie sprzedaje
 • zdradzę Ci jakie braki często obserwuję w ofertach i czego warto się wystrzegać
 • przestaniesz tworzyć jałowe, nudne teksty, których ludzie nie chcą czytać

Kupując kurs otrzymasz:

Biorąc udział w kursie „Stwórz przyciągającą ofertę w 7 dni” otrzymasz dostęp do 7 nagrań video, które codziennie rano będą przychodzić na Twoją skrzynkę mailową. Dodatkowo w każdej wiadomości dostaniesz materiały uzupełniające, które jeszcze skuteczniej pomogą Ci w przejściu każdego kolejnego etapu związanego z tworzeniem przyciągającej oferty. Pamiętaj, działamy krok po kroku!

Dodatkowo otrzymasz BONUS #1: Gotowy szablon przyciągającej oferty (wartość: 39,90 zł)

Dzięki niemu dowiesz się, jakie elementy wykorzystać i jak ułożyć je w sensowną całość. Schemat ten jest na tyle praktyczny, że będziesz mogła wykorzystać go przy tworzeniu każdej kolejnej oferty dla wprowadzanych na rynek produktów. Wystarczy, że przełożysz przygotowane części tekstów w konkretne miejsce w szablonie.

BONUS #2: E-book pt. „Dlaczego Twoja oferta nie sprzedaje?” (wartość: 29,90 zł)

W tym materiale zawarłam i opisałam 15 najczęstszych przyczyn przez które oferty nie sprzedają. Dzięki tej wiedzy nie tylko udoskonalisz swoją obecną ofertę, ale również przeanalizujesz co było przyczyną braku skuteczności Twoich poprzednich ofert.

Podsumujmy, otrzymujesz kurs składający się z nagrań video i dodatkowych materiałów oraz dwa bonusy o łącznej wartości prawie 70 zł, które same w sobie są na tyle wartościowymi materiałami, że mogłabyś wyłącznie dzięki nim podnieść skuteczność swojej oferty. Dodatkowo zyskujesz możliwość mojego osobistego wsparcia!

Poniżej możesz wybrać idealną dla Ciebie wersję kursu:

Pakiet STANDARD

Samodzielna praca

Dla osób, które dobrze radzą sobie z pisaniem i potrzebują tylko konkretnych wskazówek

 • Codzienne nagrania video
 • Dodatkowe materiały ułatwiające pracę nad ofertą
 • E-book zawierający 15 przyczyn przez które oferta nie sprzedaje (wysyłany na koniec kursu)

Cena: 279,00 zł

Weź udział

Pakiet PREMIUM

Praca z moim wsparciem

Dla osób, które nie lubią pisać i chcą żeby ktoś zerknął na gotową ofertę i wyłapał ewentualne niedociągnięcia

 • Codzienne nagrania video
 • Dodatkowe materiały ułatwiające pracę nad ofertą
 • E-book zawierający 15 przyczyn przez które oferta nie sprzedaje (wysyłany na koniec kursu)
 • Gotowy schemat oferty, którego sama używam
 • Moja osobista analiza gotowej oferty i zaproponowanie ewentualnych ulepszeń

Cena: 479,00 zł

Weź udział jako VIP

 

Dla kogo jest ten kurs?

 • dla osób które mają już własny produkt i stoją przed wyzwaniem stworzenia satysfakcjonującej oferty
 • dla osób które mają już ofertę, ale chcą podnieść jej konwersję
 • dla osób które działają online i sprzedają swoje produkty i usługi za pośrednictwem Internetu
 • głównie dla osób, które sprzedają produkty i usługi edukacyjne (kursy, e-booki, szkolenia, książki), a także tych które prowadzą mentoringi, konsultacje, zajmują się grafiką, korektą tekstów lub działają w innych branżach polegających na pracy z klientem

Dla kogo nie jest ten kurs?

 • dla osób które sprzedają swoje produkty stacjonarnie i raczej nie promują się za pośrednictwem Internetu
 • dla osób które sprzedają usługi nie polegające na bezpośredniej pracy zdalnej z klientem
 • dla osób których oferta świetnie konwertuje

„Pora podjąć decyzję”

 • Jestem gotowa poświęcić kilkanaście minut dziennie na przerobienie lekcji i stworzenie fragmentu oferty
 • Wiem, że będę działać krok po kroku i dostanę naprawdę wartościowe materiały, dzięki którym uniknę błędów
 • Wiem, że oprócz kursu mogę otrzymać świetne bonusy o łącznej wartości prawie 70 zł, a dodatkowo mogę liczyć na osobiste wsparcie (wybierając pakiet Premium)

Gwarantuję Twoją satysfakcję, albo zwracam Ci pieniądze!

gwarancja-satysfakcjiWiem jedno, umiejętność tworzenia przyciągających ofert naprawdę zmieni Twój biznes i będzie przynosić Ci korzyści przez długie lata. Wiem też, że wszelkie teksty sprzedażowe najlepiej pisać samodzielnie, bo kto jak nie Ty zna najlepiej Twój produkt i Twoich klientów? Dzięki materiałom jakie dla Ciebie przygotowałam będziesz w stanie to zrobić. Kurs zawiera same konkrety i jest jednorazową inwestycją, która zacznie się zwracać zaraz po wdrożeniu wskazówek. Jestem pewna jakości wiedzy jaką oferuję, że gwarantuję Ci pełną satysfakcję.

O co dokładnie chodzi? Daję Ci 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu rozpoczęcia kursu. Masz pełny miesiąc na przerobienie całego materiału, stworzenie oferty i przekonanie się, że to co Ci dałam jest naprawdę wartościowe. Jeśli w tym czasie z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolona, napisz do mnie na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

–PLATNOSCI–
Kwota: 279
Opis: Stwórz przyciągającą ofertę w 7 dni
Znizki: Test/99%,
Przycisk: Klikam i dołączam do kursu
Produkt: Pakiet standard
Produkt: 479.00;Pakiet premium
–WIADOMOSC–
Dziękuję za dokonanie transakcji!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut, sprawdź folder SPAM. Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl

–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu kursu–
Dzień dobry!

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim kursem! Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pierwsze zadanie kursu pojawi się w Twojej skrzynce już jutro!

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia
–EMAIL–
–PLATNOSCI–

Opinie kursantek

Nie jestem biegła w pisaniu ofert, a dzięki Twojemu krótkiemu kursowi o wiele łatwiej było mi zbudować dużo lepszą ofertę. Z pewnością można coś w niej jeszcze zmienić lub dodać, jednak jest to pierwsza profesjonalna oferta, którą udało mi się stworzyć, dlatego jestem z niej bardzo dumna i dziękuję Ci za to, bo bez Ciebie by się to nie udało 🙂

Marta Jabcoń
http://www.werbenastudio.pl/

Kurs Kasi pomógł mi w końcu stworzyć przejrzystą ofertę, którą zachwyciły się moje dotychczasowe klientki 🙂 Mogę śmiało powiedzieć, że jeśli ktoś potrzebuje czytelnych wskazówek od A do Z, chce zostać przeprowadzony za rękę i zyskać wiele ciekawych porad na przyszłość to zdecydowanie powinien zainwestować w te 7 dni współnej pracy. Gorąco polecam!

Olga Radziejewska

Oczywiście musisz pamiętać, że żadna oferta nie wpłynie na wzrost sprzedaży jeśli Twój produkt nie będzie warty zakupu! Jeśli wypuściłaś na rynek coś, czego ludzie kompletnie nie potrzebują to niestety, nie jestem w stanie pomóc Ci tym kursem.

PS. Nie zapomnij! Daję Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeżeli nie spodoba Ci się wiedza lub sposób jej przekazywania, to możesz zrezygnować z kursu.

PPS. Jeżeli naprawdę chcesz ogarnąć swoje oferty i sprawić, że będą chętnie czytane przez klientów to jestem przekonana, że mój kurs Ci pomoże.


Nazywam się Katarzyna Ross i od ponad 4 lat pomagam kobietom w zaprojektowaniu ich wymarzonego życia i biznesu. Przez 5 lat działałam jako copywriter i przygotowałam w tym czasie mnóstwo ofert i opisów najróżniejszych produktów. Do dziś zdarza mi się dopracowywać oferty swoich klientek. Mimo sporego doświadczenia przez ostatnie lata przerobiłam sporo materiałów video i poradników, które pozwalały mi doskonalić swój warsztat copywriterski. Obecnie mam sprawdzony szablon oferty który działa i który sprzedaje każdy mój produkt. Nim właśnie chcę się podzielić z uczestniczkami kursu!