Pierwszy raz? | Po Sukces Na Szpilkach

Pierwszy raz?

Po sukces na szpilkach jest to blog skierowany do kobiet stawiających na rozwój biznesu i samorealizację oraz pragnących czerpać z życia to co najlepsze. Publikuję tu artykuły, które są przydatne dla osób, które chcą wypromować własną markę, zdobyć klientów, zwiększyć motywację do działania, nauczyć się prawidłowego określania i realizowania celów oraz pragną zorganizować swoje życie tak, by znaleźć na wszystko czas. Całość przedstawiam w prosty i użyteczny sposób z nutką dobrego humoru.

Tematyka bloga Po Sukces Na Szpilkach skupia się na trzech głównych kategoriach:

Życie osobiste

W tym dziale umieszczam różnego rodzaju porady i wskazówki. Poruszam tematykę szeroko pojętego rozwoju osobistego oraz podpowiadam, jak dobrze się zorganizować i zaplanować różnego rodzaju działania. Znajdziesz tu zarówno artykuły dotyczące motywacji, jak i tworzenia list zadań. Jednym słowem wszystko, co pomoże Ci odnieść sukces w życiu osobistym.
edyta zajac w poszukiwaniu sukcesow

Biznes

W tym dziale w sposób prosty i przystępny przedstawiam podstawy biznesu i kariery, a także dzielę się radami, które pomogą Ci wznieść swoją działalność na wyższy poziom. Znajdziesz tu artykuły dotyczące prawidłowego przygotowania interesującego CV,  czy profesjonalnego biznesplanu, a także poznasz techniki, które pomogą Ci odbyć satysfakcjonującą rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli masz już własny biznes to na pewno zainteresują Cię treści o budowaniu własnej marki i promocji swojej działalności. W dziale Biznes piszę również o biznesowej stronie blogowania, a także o tworzeniu własnych produktów.

ebook Kobiecy biznes jak zalozyc i rozwinac wlasna dzialalnosc

 Inspiracje

Jak sama nazwa wskazuje pod tym pojęciem kryje się istna kopalnia inspiracji. W ramach cyklu Kasia testuje zamieszczam recenzje książek, wydarzeń, aplikacji i innych innowacyjnych rozwiązań, które mogą zainteresować każdą przedsiębiorczą i lubiącą ciekawe nowinki kobietę. Kategoria Inspiracje to także relacje z różnego rodzaju eventów, recenzje książek, wywiady, historie kobiecych biznesów i bardzo popularny na blogu cykl Sukcesy minionego miesiąca, w ramach którego piszę o moich małych i dużych osiągnięciach z ostatniego czasu. Jest to również miejsce na różnego rodzaju podsumowania.
Krzysztof Krol
Na blogu znajduje się także kategoria Luźne tematy. Jest to miejsce przeznaczone na artykuły, które opisują bieżące wydarzenia oraz inne tematy, które były warte mojej subiektywnej (często mocnej) opinii.

Zapraszam Cię do regularnego odwiedzania mojego bloga oraz do jego subskrypcji, abyś nie przegapiła najnowszych treści. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, masz pytanie, pomysł na wyczekiwany przez Ciebie artykuł w zakładce Kontakt i współpraca znajdziesz mojego maila. Zamieściłam tam również zestawienie miejsc, gdzie udzieliłam wywiadu lub stworzyłam wpis gościnny.

Znajdziesz mnie także tutaj:

Facebook – publikuję tu informacje o najnowszych wpisach, a także dziele się swoimi przemyśleniami i niespodziewanymi małymi sukcesami

W Poszukiwaniu Sukcesów – mój autorski program, który prowadziłam wraz z koleżanką. Jest coś, co zdecydowanie wyróżnia nasz projekt na tle innych produkcji – podróżowałyśmy po Polsce i przeprowadzałyśmy wywiady z osobami, które naszym zdaniem osiągnęły sukces. Oprócz tego przygotowywałyśmy relacje z różnego rodzaju eventów i dzieliłyśmy się osobistymi wskazówkami. Reaktywacja naszego kanału na pewno nastąpi!

YouTube – mój prywatny kanał, gdzie poruszam tematy związane z sukcesem, biznesem, przedsiębiorczością i rozwojem osobistym

Instagram – tutaj trafiają zdjęcia uwieczniające momenty dnia codziennego, moja bardziej prywatna strona

 

Chcesz przekonać się, co oferuję na blogu i otrzymać wiedzę w pigułce? Na dobry początek pobierz darmowy przewodnik w którym opisałam 5 kroków do większej sprzedaży w biznesie online! Znajdziesz go TUTAJ. Przyjemnej lektury!