Poradnik | Po Sukces Na Szpilkach

Uwaga, poniższą ofertę zobaczysz tylko raz!
Po upływie 10 minut skorzystanie z niej nie będzie już możliwe
Twoja oferta wygaśnie za:
[Odliczanie=600,http://posukcesnaszpilkach.pl/twoja-oferta-wygasla/]

Proces zakładania i rozwoju własnego biznesu wydaje Ci się przerażający?

Od dawna marzysz o założeniu własnej działalności, ale kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać? Przerażają Cię wizyty w urzędach i cały proces rejestracji firmy? Nie wiesz jak przyciągnąć ludzi zainteresowanych Twoją ofertą? Brakuje Ci wiedzy na temat promowania własnych produktów i usług? Boisz się, że Twój biznes będzie generował takie przychody, że starczy Ci wyłącznie na opłacenie ZUSu? Miałam dokładnie tak samo, dlatego stworzyłam e-booka, który pomaga kobietom przejść całą tą drogę bez stresu i wątpliwości!

Daję Ci zestaw wskazówek, które możesz od razu wprowadzić w życie!

e-book Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?Lubię konkrety, dlatego Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? to zawiera wyłącznie konkretne wskazówki, które pomogą Ci nie tylko założyć, ale także rozwinąć i wypromować własny biznes. Całość, mimo że napisana jest bardzo przystępnym językiem dostarczy Ci szerokiej wiedzy i da odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

To co wyróżnia mojego e-booka spośród innych książek biznesowych, to bazowanie na kobiecej działalności oraz operowanie na przykładach, które pomogą Ci w łatwy i szybki sposób skorzystać z gotowych rozwiązań. Wiem, że najlepiej uczymy się poznając praktyczne wskazówki. Teraz dostaniesz je na tacy! Nie musisz przeszukiwać Internetu i kupować stosu książek. Nie będzie to potrzebne. Ale to nie wszystko…

Jako, że przed chwilą dołączyłaś do grona moich subskrybentek, mam dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę. E-booka możesz nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie: 17 zł zamiast 29,90! To grosze w porównaniu do kosztów, jakie będziesz musiała ponieść, gdy zainwestujesz w zły kanał promocji lub skierujesz swoją ofertę do nieodpowiedniej grupy docelowej.

Niech ten rabat będzie prezentem, który pomoże Ci rozpocząć swoją biznesową drogę!

Chcę skorzystać z rabatu

Oto, co dokładnie otrzymujesz:
  • Otrzymasz 92 strony merytorycznego kontentu, który pomoże Ci przejść przez trzy istotne etapy: przed, w trakcie i po założeniu własnej działalności
  • Znajdziesz pomysł na biznes dopasowany do swoich umiejętności i potrzeb rynku
  • Z łatwością określisz grupę docelową dla Twojej działalności
  • Przygotujesz biznesplan, konieczny do tego żeby Twoja firma mogła przetrwać na rynku
  • Przejdziesz przez procedurę rejestrowania własnej działalności
  • Zaplanujesz strategię marketingową dla Twojej firmy i przygotujesz ciekawe promocje
  • Opracujesz cele biznesowe na najbliższy rok
  • Przejmiesz kontrolę nad finansami, tak abyś nie musiała martwić się o ZUS i inne opłaty

I wiele więcej!

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do wiedzy i rozwiązań, jakie dla Ciebie przygotowałam kliknij w przycisk poniżej i zakup e-booka z 40% rabatem. Po upływie 10 minut otrzymanie poradnika w obecnej cenie nie będzie już możliwe!

Już teraz załóż działalność i rozwijaj swój biznes od pierwszych miesięcy!

Pamiętaj, masz tylko:

[Odliczanie2]

–PLATNOSCI–
Kwota: 17
Opis: E-book Kobiecy Biznes
Przycisk: >> Odbierz Pełny Materiał za 17 zł (Rabat 40%)
Produkt: PDF
Produkt: EPUB
Produkt: MOBI
Produkt: 29.90;Wszystkie formaty

–WIADOMOSC–
Dziękuję za dokonanie transakcji!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu i kopią e-booka. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut, sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Poniżej możesz pobrać e-booka
–PRODUKT–

Przyjemnej lektury!

–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu e-booka–
Witaj!

Serdecznie dziękuję Ci za zakup mojego e-booka Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do grona moich Czytelniczek! Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–. Zachowaj go, ponieważ jest on niezbędny do realizacji niespodzianki, o której przeczytasz w poradniku.
Jesteś na dobrej drodze do tego, by rozwinąć wspaniały biznes. Pora rozpocząć wspólną pracę nad jego budową! Przygotowałam dla Ciebie mnóstwo wiedzy i ciekawych rozwiązań, więc zaczynajmy :)Jeśli w późniejszym czasie zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią na temat e-booka będzie mi niezmiernie miło. Możesz to zrobić odpowiadając na tę wiadomość.Przyjemnej lektury!
–EMAIL–
–PLATNOSCI–

Opinie czytelniczek

E-book „Kobiecy Biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność” jest bardzo przydatnym i wartościowym poradnikiem dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z własną działalnością. To źródło wiedzy dla każdego przyszłego przedsiębiorcy krok po kroku przeprowadzi nas przez proces rejestracji firmy i wyjaśni wszelkie dalsze formalności z nią związane. W poradniku zawarte są informacje na temat tego co robić już po założeniu firmy. Pomaga on w odpowiedzeniu na pytania dotyczące szukania nowych potencjalnych klientów, odnajdowania własnej niszy, która zaspokoi potrzeby konsumentów. Wskazuje działania marketingowe, które mogą pomóc w dotarciu do szerokiego grona odbiorców. Po za tym jest napisana w tak lekki sposób, że czyta się ją na prawdę przyjemnie. Szczerze polecam przeczytanie tej książki. 

Oliwia Basiura
nielegalna-strefa.blogspot.com

Idealny podręcznik dla wszystkich osób, które marzą o własnej firmie, ale nie wiedzą jak zacząć. Wiele rzeczy związanych z zakładaniem biznesu wydawało mi się bardzo trudne, a ku mojemu zdziwieniu okazało się, że wcale takie nie jest! Bardzo podoba mi się to, że autorka przedstawia wszystko krok po kroku. Dzięki lekturze tego e-booka z łatwością przygotowałam biznesplan, co zawsze było dla mnie udręką. Jestem zaskoczona, że tak zawiłą tematykę można przedstawić w tak przystępny sposób. Polecam!

Olga R.

Jestem osobą, która raczej sceptycznie podchodzi do różnego rodzaju poradników. Bloga Kasi czytam jednak od dawna, a tematyka zakładania własnego biznesu jest dla mnie w tym momencie bardzo interesująca, więc postanowiłam spróbować. Nie zawiodłam się. Dużo przykładów, prostota, jasne przedstawienie treści i żadnych zawiłych regułek, których nikt nie rozumie 😉 Wszystko przedstawione na tacy, od A do Z. Jak założyć firmę, jak wypromować, jak zdobyć klientów. W dodatku bardzo fajny spis linków przydatnych miejsc w sieci, który znajduje się na końcu książki. Nie trzeba samemu przeszukiwać Internetu i szukać strony ZUSu, czy innych ważnych instytucji. Wszystko zostało zebrane w bardzo ciekawą i przystępną całość, co na pewno oszczędzi czas i ułatwi zadanie.

Ewelina Gruszka