Program Rozwoju Kobiecych Biznesów | Po Sukces Na Szpilkach

Weź udział w Programie Rozwoju Kobiecych Biznesów
i poznaj siłę wyjątkowych spotkań Mastermind!

5-tygodniowy program dla kobiet prowadzących własny biznes, które pragną rozwoju, wsparcia, feedbacku i jeszcze lepszych efektów!

Chcesz w końcu wznieść swój biznes na wyższy poziom? Potrzebujesz świeżego spojrzenia? Brakuje Ci wsparcia i feedbacku dotyczącego Twoich działań? Nie masz z kim przegadać swoich pomysłów? Jesteś otwarta i chcesz aktywnie pracować nad swoim biznesem?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś twierdząco to DOŁĄCZ DO NAS! Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Prowadzenie biznesu to nie tylko praca z klientami, wystawianie faktur i publikowanie postów na Facebooku. Prowadzenie biznesu to przede wszystkim podejmowanie decyzji, tworzenie nowych produktów, ciągłe szukanie sposobów na bardziej skuteczną sprzedaż, codzienny rozwój, praca nad wieloma obszarami jednocześnie, a niejednokrotnie także stres, brak motywacji i pomysłów oraz brak planu na nowe działania.

Znam wiele przedsiębiorczych kobiet i wiem, że bardzo często tym, czego najbardziej brakuje im w biznesie (szczególnie online) jest brak możliwości przegadania z kimś wyzwań i problemów związanych z ich firmą.

Każdy z nas ma czasem taki moment, kiedy czuje, że dochodzi do ściany i nie wie co dalej. Jeśli te gorsze momenty dotyczą naszego życia prywatnego bardzo często szukamy oparcia w partnerze, rodzicach, czy przyjaciołach. I rzeczywiście są to osoby, na ogół są w stanie realnie nam pomóc, czy doradzić.

Bardzo często jednak potrzebujemy takiego obiektywnego spojrzenia nie tylko w kwestii naszego życia prywatnego, ale również biznesu. Tylko że tutaj porady koleżanek czy cioć, które nigdy nie prowadziły własnej firmy na niewiele się zdają…

Dlatego tak ważne jest to, by na każdym etapie prowadzenia działalności otaczać się innymi przedsiębiorcami i zbierać feedback od osób, które mają na swoim koncie wiele doświadczeń, wiele sukcesów i porażek i są gotowe na to, by dzielić się tym, co same przerobiły we własnej firmie. Wiem, że nie każdy ma takie osoby w swoim otoczeniu. Dlatego właśnie powstał Program Rozwoju Kobiecych Biznesów!

Czym jest Program Rozwoju Kobiecych Biznesów?

Jest to połączenie Mastermindu, czyli regularnych spotkań przedsiębiorczych kobiet, których wspólnym celem jest aktywny rozwój swojego biznesu, z wiedzą i wzajemną promocją.

Każde spotkanie to 90 minut, w trakcie których uczestniczki dzielą się wiedzą, wymieniają się doświadczeniami, opiniami i radami, a także dają sobie wsparcie, motywują się i wzajemnie inspirują do działania. Każda z uczestniczek ma podczas spotkania czas na omówienie swojego problemu i zadanie pytań. Wszystko po to, by każdą sesję mogła kończyć z głową pełną nowych pomysłów i konkretnym planem działania!

Dlaczego 5 tygodni? Bo zmiany to proces! Nie da się wywrócić swojego biznesu do góry nogami w trzy dni. Jeśli już decydujesz się na to, by przepracować swoje problemy i wejść na wyższy poziom to potrzebujesz na to czasu. Cotygodniowe spotkania dają możliwość sensownej pracy i zebrania feedbacku na każdym etapie. Kluczowe jest przecież to, żeby każda z osób biorących udział w programie zaobserwowała konkretne korzyści i namacalne efekty!

Podobną grupę Mastermind założyłam w 2015 roku i każde spotkanie było niesamowitą burzą mózgów!

Dołącz do programu

Zastanawiasz się nad udziałem?

Super! Musisz jednak wiedzieć, że w Mastermindzie nie chodzi o głaskanie po głowie i obsypywanie cukierkami. Celem tego typu grupy jest realna pomoc i obiektywne wskazanie zarówno zalet, jak i wad naszych pomysłów i dotychczasowych działań. Jeśli jesteś otwarta zarówno na pochwały, jak i na konstruktywną krytykę i konkretne porady – chcemy Cię na pokładzie!

Możesz korzystać z programu na dwa sposoby

Wybierasz temat nad którym chcesz pracować przez 5 kolejnych tygodni

Pracujesz nad aktualnymi sprawami i omawiasz z grupą bieżące pomysły i projekty

Sposób uczestnictwa w programie zależy wyłącznie od Ciebie!

Korzyści, czyli co dobrego zyskasz biorąc udział w programie?

Pomoc w rozwiązaniu problemów, z jakimi od dawna borykasz się w swoim biznesie

Pomysły na realizację bieżących spraw w Twojej firmie

Wsparcie w zaplanowaniu i realizacji przyszłych kampanii sprzedażowych

Feedback, udział w burzy mózgów i wspólne przepracowanie Twoich pomysłów

Pomysły na pozyskanie klientów w Twojej branży

Inspirację do codziennych działań i porządną dawkę motywacji

Dostęp do przedsiębiorców, z którymi będziesz mogła omówić wszystkie nurtujące Cię tematy

Wsparcie kobiet takich jak Ty!

Dołącz do grona uczestniczek

Biorąc udział w programie otrzymasz:

Pełny dostęp do 5 tygodniowego programu w kameralnym gronie maksymalnie 5 uczestniczek

5 grupowych spotkań online – max. 90 minutowe spotkania prowadzone na żywo poprzez aplikację Skype, co tydzień przez 5 tygodni (we wtorki w godzinach od 20:00 do 21:30), pomiędzy 25 czerwca, a 23 lipca 2019

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która przez 5 tygodni trwania programu umożliwi Ci codzienny kontakt z pozostałymi uczestniczkami i prowadzącą

Wzajemną promocję – każda z nas stanie się ambasadorką Twojej firmy!

Nagrania wszystkich grupowych spotkań na żywo, dzięki którym będziesz mogła wrócić do omawianych treści i jeszcze raz przeanalizować uzyskane porady

DARMOWY DOSTĘP do jednego z moich szkoleń online, które najbardziej pomoże Ci w zdobyciu potrzebnej wiedzy

Wsparcie, siłę i wyjątkowe doświadczenie, dzięki któremu nie tylko rozwiniesz swój biznes, ale również poznasz grupę przedsiębiorczych, aktywnych kobiet, z którymi będziesz mogła utrzymywać kontakt jeszcze długo po zakończeniu programu!

Ten program to nie tylko wspracie, ale również promocja Twojego biznesu!

Co tydzień, przez 5 tygodni przedstawię na swoim fanpage’u jedną uczestniczkę oraz jej biznes

Na koniec programu pojawi się artykuł na blogu, gdzie omówię cały zamysł i przebieg programu i jeszcze raz przedstawię jego uczestniczki (oczywiście bez podawania informacji na temat tego, nad czym pracowały podczas naszych spotkań)

Każda z uczestniczek opublikuje w swoich social mediach wpis, gdzie podzieli się informacją o dołączeniu do programu oraz krótko przedstawi uczestniczki i oznaczy ich profile

Każda z uczestniczek stanie się Twoją ambasadorką, polecając dalej Twoje usługi!

Koszt programu – 899 zł

Za udział w programie wystawiam fakturę VAT

Wybierz odpowiednią opcję i zamów szkolenie

Masz pytania? Nie wiesz czy program jest dla Ciebie?

Napisz do mnie na kontakt@posukcesnaszpilkach.pl

Jeśli:

Chcesz wskoczyć na kolejny poziom w swoim biznesie

Brakuje Ci wsparcia i nie masz z kim przegadać swoich pomysłów

Potrzebujesz obiektywnego spojrzenia na swoje działania

Chwilami brakuje Ci motywacji i nie wiesz, co jeszcze mogłabyś zrobić, by rozwinąć swój biznes

Jesteś osobą, która chce działać i szuka pomysłów po to, by aktywnie je wdrażać

Chcesz otrzymać wsparcie i dawać je innym, tak by grupa, którą stworzymy była naprawdę silna i efektywna!

Chcesz otaczać się proaktywnymi, otwartymi ludźmi, którzy mają podobne cele

Dołącz na pokład i zajmij jedno z 5 miejsc!

Program startuje 25 czerwca

Zarezerwuj swoje miejce

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Ross, jestem trenerem biznesu, szkoleniowcem i konsultantką dla kobiet rozwijających własny biznes online. Od 2013 roku tworzę markę Po Sukces Na Szpilkach. Jestem autorką kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania, odpowiednio ułożoną promocję i opracowanie skutecznej ścieżki klienta. W 2015 roku przez pół roku prowadziłam niesamowitą grupę Mastermind 5 przedsiębiorczych kobiet!

Dołącz i weź udział w wyjątkowym Programie Rozwoju Kobiecych Biznesów

–PLATNOSCI–
Kwota: 899
Opis: Program Rozwoju Kobiecych Biznesow
Znizki: Test/99%,
Przycisk: Weź udział w programie
Produkt: 899; Program Rozwoju Kobiecych Biznesow
–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i dołacznie do Programu Rozwoju Kobiecych Biznesów!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu i wszelkimi szczegółami. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pozdrawiam

Kasia–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie dołączenia do Programu Rozwoju Kobiecych Biznesów–
Dzień dobry!

To szczególny dzień! Witam Cię na pokładzie Programu Rozwoju Kobiecych Biznesów! Zajęłaś jedno z 5 wyjątkowych miejsc. Wkrótce rozpoczniemy wspólną przygodę!

Program staruje 25 czerwca. Każde nasze spotkanie będzie odbywać się we wtorki o godzinie 20:00. Poniżej przygotowałam krótką ankietę dla uczestniczek. Wypełnij ją przed naszym spotkaniem.

Wypełnij ankietę:

Ankieta

Poniżej znajdziesz zbiór wszystkich dostępnych szkoleń online. Wybierz to, które chciałabyś ode mnie otrzymać i prześlij mi jego nazwę lub link!

Sklep

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakup dostępu do programu w wiadomości zwrotnej wyślij mi dane swojej firmy.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Katarzyna Ross
–EMAIL–
–PLATNOSCI–
 

PS. Wyobraź sobie grupę, która co tydzień spotka się z Tobą przy dobrej kawie, wysłucha Twoich wątpliwości, da feedback, podpowie konkretne działania i będzie motywować Cię do tego, by stawiać odważne kroki w swoim biznesie! Dołącz do nas, czekamy na Ciebie!