Szkolenia online: Jak przygotować swoje Social Media i zaplanować swoją komunikację? – Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

Jak przygotować swoje Social Media i zaplanować swoją komunikację?

CZAS SZKOLENIA: 2 godziny, 14 minut

 

Ciągle słyszysz „Social Media to teraz konieczność!”, zakładasz więc konto… i nie wiesz co dalej? Wrzucasz kilka/kilkanaście postów, ale szybko zaczyna brakować Ci pomysłów? Nie wiesz jak zainteresować ludzi tym co robisz?

 

Social Media mają ogromną moc, to prawda. Są koniecznością, szczególnie teraz, gdy aktywność online często decyduje o być albo nie być naszego biznesu. Ale nie wystarczy po prostu je mieć. Jeśli zależy Ci na prawdziwych efektów potrzbujesz podejść do tego strategicznie i początku mieć plan na to, jak to wszystko ma wyglądać!

 

Na początku jest chaos – w Social Mediach szczególnie!

Wyobraź sobie Agnieszkę. Agnieszka zakłada swój profil firmowy na Instagramie. Wrzuca pierwszy post. Za kilka dni kolejny. Pisze trochę o sobie, o tym jak spędza czas wolny (chętnie wrzuca zdjęcie ze spaceru z psem – w końcu przyszła wiosna!), a pod zdjęciem z laptopem umieszcza hasztagi #homeoffice, #biznesonline i #pracazdalna. I wiesz co? To nie działa i nie ma prawa zadziałać!

BIO Agnieszki to zbiór przypadkowych informacji, a nie jej wizytówka. Zdjęcia, owszem są ładne, ale w żaden sposób nie pomagają w budowaniu jej marki. Treści? Zupełnie przypadkowe, nie pokazujące tego, co w profilu biznesowym najważniejsze. Rezultat? Brak efektów i brak dotarcia do potencjalnych klientów!

Prowadzenie social mediów bez przemyślanej strategii jest jak odchudzanie się bez regularnej aktywności fizycznej. Niby można, niby się da, a jednak zajmuje to dużo więcej czasu, a efekty nigdy nie są w pełni zadowalające. To strategia układa Twoją komunikację i sposób prezentacji w mediach społecznościowych i sprawia, że Twoja marka staje się widoczna i zaczyna budzić prawdziwe zainteresowanie Twoich odbiorców!

Dlatego tak ważne jest to, by nie zaczynać jak Agnieszka i nie budować swoich profili na chaosie!

Kilka postów i nagły zastój – znasz to?

Wiesz jaki jest ciąg dalszy historii o Agnieszce? Tak naprawdę są dwa możliwe scenariusze. Być może doda jeszcze kilka postów po czym podobnie jak wiele początkujących osób stwierdzi, że nie ma to sensu i przestanie poświęcać czas na swoje Social Media.

A może będzie wrzucać nowe posty od czasu do czasu, ale tak naprawdę nie będzie wierzyć w to, że bycie w Social Mediach może przysieść jakiekolwiek biznesowe efekty. Jeśli chcesz zobaczyć efekty swoich działań w Social Mediach nie możesz dopuścić do żadnego z nich!

 

Masz profil na Facebooku lub Instagramie i nie wiesz co dalej?
To szkolenie jest dla Ciebie!

W ramach 2-godzinnego szkolenia pokażę Ci, jak prowadzić ciekawą komunikację, która do początku będzie budzić zainteresowanie Twoją działalnością. Niezależnie od tego czym się zajmujesz dowiesz się jak przygotować swój profil by wyglądał naprawdę profesjonalnie i stanowił dodatkową reklamę Twojej działalności.

Do tej pory współpracowałam z salonami kosmetycznymi, kawiarniami, dietetyczkami, makijażystkami, psycholożkami, prawniczkami, twórczyniami produktów hand made i innymi przedsiębiorczymi kobietami, które dzięki wspólnie opracowanej strategii zaczęły aktywnie pozyskiwać klientów poprzez swoje social media.

Nawet jeśli uważasz, że Twoja branża jest nieciekawa uwierz, możesz ze swojego profilu zrobić miejsce do którego ludzie będą chętnie zaglądać z wielkim zaciekawieniem i obserwować Twoje kolejne działania. Każda działalność może być interesująca! Kwestia tylko, czy nauczysz się odpowiednio prezentować swoją pracę!

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się:

Jak przygotować lub dopracować swój profil, żeby był przyciągający dla odbiorców

Jak zadbać o opisy, by od razu było wiadomo czym się zajmujesz

Jak wybrać zdjęcia, które będą nawiązywać do Twojej branży i budować Twój wizerunek

Jak zaplanować swoją komunikację, żeby wiedzieć o czym pisać i nigdy nie cierpieć na brak tematów na posty

Jak wykorzystać złotą zasadę trzech tematów

Jak zadbać o spójność we wszystkich Social Mediach

Jak nie skończyć jak większość startujących profili!

 

Twoja inwestycja w to 2-godzinne, merytoryczne szkolenie to 89 zł!

Odbieram nagranie szkolenia

 

Co otrzymasz wykupując dostęp do szkolenia?

Nielimitowany dostęp do ponad 2-godzinnego nagrania, dzięki czemu możesz oglądać je dowolną ilość razy

Zapis sesji Q&A, gdzie podzieliłam się dodatkowymi wskazówkami

 

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

Stawiasz pierwsze kroki w Social Mediach i chcesz rozkręcić swoje profile

Jesteś na etapie przenoszenia swoich stacjonarnych usług do świata online

Czujesz się niepewnie w Social Mediach, a Twoja aktywność nie przynosi Ci oczekiwanych rezultatów

 

Podejmij właściwą dla siebie decyzję!

Wykupuję dostęp do szkolenia

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb, jestem trenerem biznesu, szkoleniowcem i konsultantką dla kobiet rozwijających własny biznes online. Od 2013 roku tworzę markę Po Sukces Na Szpilkach. Jestem autorką kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania, przemyślaną komunikację w social mediach i ułożenie skutecznej ścieżki mailowej.

 

Nie przegap okazji! Zacznij już teraz pracę nad swoim profilem biznesowym, by stał się prawdziwym wsparciem Twojej działalności

Odbieram szkolenie


 

PS. Social media to przyszłość! Możesz w to nie wierzyć, możesz tego nie chcieć i mówić, że poradzisz sobie bez nich. Ale zobacz tylko, świat nie czeka! Jeśli nie zdecydujesz się dołączyć i iść do przodu to wkrótce zostaniesz daleko w tyle.