Szkolenia online | Po Sukces Na Szpilkach

Webinar „Jak wzmocnić swoje działania i swobodnie prowadzić swój biznes bez wychodzenia z domu?”

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad przeniesieniem przynajmniej części swoich działań do sieci? Teraz jest na to idealny moment! Podczas tego 1,5 godzinnego webinaru poznasz strategie, które pozwolą Ci to zrobić w możliwie krótkim czasie. Zaprezentuję Ci 11 kroków, jakie możesz wykonać, aby wzmocnić (lub rozpocząć) swoje działania online. Dodatkowo poznasz zdalne zamienniki obecnych działań stacjonarnych, a także dowiesz się, co możesz zrobić, gdy nie jesteś w stanie realizować swoich usług online. Przedstawię Ci również zestaw pomysłów i inspiracji do wykorzystania w różnych branżach. Na koniec zdradzę Ci również na czym nie warto obecnie skupiać swojej uwagi (jeśli nie chcesz zmarnować czasu i stracić pieniędzy) mimo, że wielu ekspertów uparcie do tego namawia.

Pokaż pełną ofertę
 

Szkolenie online „Social media – stwórz kombajn do pozyskiwania klientów i promocji swojego biznesu!”

2-godzinne w trakcie którego dowiesz się, jak zbudować skuteczną strategię dla swoich profili, tak aby stały się genialnym wsparciem dla Twojego biznesu! Podczas szkolenia dowiesz się, jak krok po kroku zaplanować Twoją komunikację i ustalić tematy, na których warto skupiać się w Twojej branży. Dodatkowo zrobisz szybki audyt swoich social mediów i dowiesz się, czego Ci brakuje, by Twoje działania były w pełni czytelne i przynosiły Ci jak najlepsze efekty. Przekonasz się, że niezależnie od tego czym się zajmujesz możesz angażować swoich odbiorców, budować zaciekawienie swoją marką i sprawić, że sprzedaż będzie przyjemnym rezultem Twoich działań!
Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „One Time Offer – jak wykorzystać ofertę jednorazową w swoim biznesie?”

W biznesie potrzebujesz dwóch rzeczy – więcej pieniędzy i więcej czasu. Dzięki tej prostej i szybkiej do wprowadzenia metodzie wygenerujesz dodatkową sprzedaż bez potrzeby dodatkowej reklamy, tworzenia nowych produktów i pisania rozbudowanych ofert. Chcesz poznać tę metodę? Podczas tego 2-godzinnego szkolenia pokażę Ci, jak zastosować One Time Offer w swoim biznesie! Poznasz cały proces, od wyboru konkretnego produktu, po przygotowanie świetnej oferty jednorazowej, stworzenie strony i zastosowanie wszystkich koniecznych mechanizmów. Powiem Ci, co sprzedawać w ramach oferty jednorazowej, jak zastosować OTO w zależności od branży w jakiej działasz i jakie są czynniki, które sprawiają, że Twoja OTO nie działa jak należy. Zdradzę Ci też 5 zasad skutecznej One Time Offer, a także zaprezentuję najskuteczniejsze przykłady OTO w moim biznesie, żebyś mogła powielić te schematy u siebie!

Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „Strategia produktowa – na co postawić i jak ustalać ceny?”

Szkolenie online dedykowane osobom, które sprzedają swoją wiedzę (w formie kursów, e-booków, konsultacji, szkoleń czy sesji coachingowych) lub świadczą rozmaite usługi na rzecz swoich klientów! Podczas szkolenia powiem Ci, jakie produkty warto mieć w swoim biznesie, jakie aspekty wziąć pod uwagę przy ich wycenie i co zrobić, by bez stresu zwiększyć swoje ceny i nadal mieć wielu kupujących! Na szkoleniu nie zabraknie przykładów, moich własnych historii i dodatkowych materiałów do pobrania (otrzymasz między innymi schemat dobrej wyceny produktu)!

Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „Jak stworzyć i wykorzystać lejki sprzedażowe w swoim biznesie online?”

Podczas szkolenia pokażę Ci krok po kroku w jaki sposób zaplanować, a następnie wykonać i udoskonalać swój lejek sprzedażowy, a także jak wykorzystać go w swoim biznesie. Przedstawię Ci również rodzaje lejka sprzedażowego, konkretne działania, które możesz wdrożyć u siebie, a także przykłady i case study lejków moich klientek! Dzięki tej wiedzy bez problemu stworzysz w swoim biznesie lejek sprzedażowy, który będzie stale przyprowadzał do Twojej firmy nowych klientów, a także pomoże Ci zamienić ich w lojalnych i wiernych kupujących. Jeśli prowadzisz binzes online to jest to genialne rozwiązanie, którego musisz spróbować!

Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „Jak zaplanować pracę nad produktem online by stwrzyć i sprzedać go z sukcesem?”

Od dawna myślisz nad stworzeniem e-booka, kursu lub innego produktu online? Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak krok po kroku zorganizować pracę nad tego typu produktem, jego promocję oraz sprzedaż! Poznasz 7 punktową ścieżkę, dzięki której zaczniesz tworzyć i sprzedawać swoje produkty bez stresu, zaplanujesz każdy etap (przed, w trakcie i po sprzedaży) i dowiesz się co zrobić, by Twoja praca była naprawdę efektywna, dowiedz się, jak stworzyć solidny grunt, który pozwoli Ci zyskać zaufanie i zainteresowanie odbiorców zanim jeszcze zaczniesz sprzedawać, a dodatkowo poznasz metodę, dzięki której rozpoczniesz pracę nad produktem wtedy, gdy będziesz mieć na niego kolejkę chętnych. Na koniec zdradzę Ci jeszcze, jak opracować skuteczną promocję poprzez różne kanały w Social Mediach!

Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „Jak stworzyć konkretny plan na rok 2019 i zrealizować wszystkie swoje cele?”

Dobry plan jest kluczem do sukcesu w każdym biznesie! Obejrzyj nagranie z zamkniętego szkolenia online, w trakcie którego pokażę Ci, w jaki sposób dobrze i efektywnie zaplanować rok 2019! W ramach tego 1,5 godzinnego wideo krok po kroku przedstawię proces planowania rocznego i pokażę, w jaki sposób możesz zaplanować swoje kampanie, proces tworzenia produktów, sprzedaż, a także urlopy i inne ważne momenty. Jeśli do tej pory planowałaś swoje działania tylko w ujęciu miesięcznym lub kwartalnym pójdź poziom wyżej i przekonaj się, jak wiele korzyści niesie za sobą planowanie roczne!

Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „Jak zwiększyć swoją skuteczność biznesową w 5 krokach?”

Nagranie 2 godzinnego szkolenia online, w trakcie którego pokazałam, w jaki sposób krok po kroku zwiększyć swoją skuteczność biznesową w oparciu o 5 kluczowych fundamentów, takich jak badanie potrzeb klientów, tworzenie przemyślanego i strategicznego planu działania, czy planowanie procesu powstawania i sprzedaży produktów, które są kluczowe w osiąganiu świetnych wyników biznesowych!

Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „Jak strategicznie zaplanować działania biznesowe na najbliższe 3 miesiące?”

Nagranie 1,5 godzinnego szkolenia online, w trakcie którego pokazauję, w jaki sposób krok po kroku zaplanować zyskowne działania, które pozwolą Ci pozyskiwać nowych klientów, zwiększać swoje miesięczne dochody i rozwijać swój biznes. Podczas szkolenia przedstawiłam między innymi 12 punktowy schemat, dzięki któremu zaplanowanie jakiegokolwiek projektu nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnej trudności! Poznasz też zasady skutecznego działania i dowiesz się, dlaczego na każdy miesiąc powinnaś wyznaczać sobie projekt główny oraz dwa projekty uzupełniające.

Pokaż pełną ofertę

Szkolenie online „Jak przygotować i ułożyć sekwencję maili, które aktywują nowych odbiorców i pomogą Ci sprzedać pierwszy produkt?”

Nagranie kultowego, 2 godzinnego szkolenia online, w trakcie którego pokazałam, co zrobić, żeby maksymalnie zainteresować nowych subskrybentów, przeprowadzić ich przez odpowiednią ścieżkę i zaoferować produkt, który rozwiąże ich problem. W trakcie spotkania przedstawiłam cechy idealnego Lead Magnetu i skutecznej strony zapisu, opowiedziałam o tym jak stworzyć i wykorzystać  pomysł oferty jednorazowej, podpowiedziałam jakie informacje warto zawrzeć w mailu powitalnym, o czym pisać w kolejnych mailach z sekwencji oraz jak przygotować i przedstawić tak zwaną ofertę końcową. Dodatkowo pokazałam jak to wszystko zrobić technicznie krok po kroku!

Pokaż pełną ofertę

Webinar „Lejki sprzedażowe – dlaczego warto je mieć nawet w małej firmie?”

Czy wiesz, że lejek sprzedażowy jest jednym z najlepszych sposobów pozwalających rozwijać i skalować biznes online? Podczas tego webinaru tłumaczę czym jest lejek sprzedażowy, pokazuję 5 etapów lejka sprzedażowego, pokazuję korzyści z wprowadzenia takiego lejka nawet w małej, jednoosobowej firmie i przedstawiam przykłady działań, jakie możesz zastosować w swoim lejku.

Pokaż pełną ofertę

Webinar „5 narzędzi i rozwiązań, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes”

Nagranie blisko 2 godzinnego webinaru, dzięki któremu poznasz zestaw narzędzi i rozwiązań z których korzystają znane, dochodowe firmy i dowiesz się w jaki sposób możesz te strategie wdrożyć i zastosować w swoim (choćby niewielkim) biznesie.

Pokaż pełną ofertę

Webinar „Jak pisać poczytne newslettery, które pokochają Twoi klienci?”

Nagranie 1,5 godzinnego webinaru, dzięki któremu poznasz sprawdzone sposoby na tworzenie naprawdę ciekawych treści, poznasz zasady, które pomogą Ci tworzyć poczytne newslettery, dowiesz się, skąd brać pomysły na kolejne mailingi, a także poznasz najczęstsze błędy popełniane podczas pisania newsletterów i przestaniesz je popełniać.