Szkolenie online: Jak stworzyć konkretny plan na rok 2019 i zrealizować wszystkie swoje cele? | Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

Jak stworzyć konkretny plan na rok 2019 i zrealizować wszystkie swoje cele?

Czas trwania szkolenia: 1,5 godziny


 

Odbierz dostęp do szkolenia i zaplanuj ze mną najlepszy rok dla swojego biznesu! Krok po kroku przejdziemy przez 12 najbliższych miesięcy i zaplanujemy wszystko co ważne dla Ciebie i Twojej firmy!

Odbieram dostęp do szkolenia

 

Pod koniec minionego roku do mojej skrzynki trafiło mnóstwo wiadomości z zapytaniami o to:

Jak przełożyć swoje plany biznesowe na konkretne działania?

Jak zaplanować nadchodzący rok, by zrealizować ważne dla nas projekty (biznesowe i prywatne)?

Jak strategicznie ułożyć wszystkie działania, by nie narzucić na siebie zbyt wiele w jednym czasie?

Jak nie skakać z projektu na projekt, gdy wszystkie wydają się ważne i ekscytujące?

W jaki sposób (i czy w ogóle) planować swój wypoczynek?

Jak to zrobić by w pełni wykorzystać nadchodzący rok, a jednocześnie zwyczajnie się nie zajechać?

Moja odpowiedź? Nasze działania to nic innego, jak kroki, które powinnyśmy zrealizować, aby osiągnąć wyznaczone sobie cele! Punktem wyjścia w każdym z tych przypadków jest stworzenie dopracowanego planu rocznego, w którym wyznaczymy najważniejsze projekty, kluczowe zarówno dla nas, jak i dla naszego biznesu. Tylko posiadając przemyślany plan roczny jesteśmy w stanie efektywnie wykorzystać czas, poukładać naszą pracę i zgrać ją z życiem prywatnym zapewniając sobie czas na wypoczynek i własny rozwój.

Jak to wygląda u mnie?

W każdym roku realizuję około 4 głównych projektów. Tworzę rozbudowane (miesięczne) programy dla moich klientek, kilkutygodniowe kursy online, organizuję i prowadzę szkolenia stacjonarne oraz nawiązuję ważne współprace z kluczowymi dla mnie klientami. Na co dzień piszę bloga, regularnie prowadzę szkolenia online i webinary, prowadzę indywidualne konsultacje, a także obsługuję kilka mediów społecznościowych, gdzie regularnie się udzielam. Oprócz tego 3-4 razy w roku wyjeżdżam na wakacje, by odpocząć i spędzić czas w towarzystwie mojego partnera lub przyjaciół. Dodatkowo dbam o swój rozwój: szkolę się, regularnie ćwiczę, przygotowuję zdrowe posiłki i mam czas na spotkania ze znajomymi. Wiele osób pyta jak to robię. Odpowiedź jest prosta.

Kluczem mojej efektywności i tego, że jestem w stanie realizować wiele różnorodnych zadań jest umiejętne planowanie. I o ile bardzo ważne jest dla mnie to w jaki sposób rozpiszę swoje działania na konkretny dzień, czy miesiąc o tyle punktem wyjścia zawsze jest plan roczny. To właśnie w nim ustalam wszystkie swoje urlopy, wystąpienia, ważne uroczystości i najważniejsze projekty.

Swój plan roczny traktuję jak pusty słoik, który w pierwszej kolejności zapełniam dużymi kamieniami (kluczowe działania i najważniejsze dla mnie rzeczy), następnie małymi kamyczkami (mniejsze projekty) i piaskiem, który dopełnia mój harmonogram.

Podczas najnowszego szkolenia pokażę Ci, jak to robię!


 

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Stworzysz plan całoroczny

Poznasz sprawdzoną technikę całorocznego planowania, z której korzystam już od kilku lat!

Wyznaczysz priorytetowe zadania na 2019

Pokażę Ci, od czego zacząć planowanie roczne i co jako pierwsze powinno znaleźć się w Twoim rocznym planie

Zaplanujesz kluczowe projekty

Pokażę Ci, w jaki sposób planować kluczowe, wymagające projekty takie jak kursy czy stacjonarne szkolenia

Uzupełnisz plan mniejszymi zadaniami

Dowiesz się, jak efektywnie uzupełniać swój plan mniejszymi, lecz wciąż ważnymi działaniami

Zaplanujesz bufory czasowe i wypoczynek

Powiem Ci, jak ustalać bufory czasowe i planować czas na wypoczynek

Poznasz sprawdzone schematy i narzędzia

Przedstawię Ci schematy, układy i gotowe narzędzia z których można skorzystać planując swój rok

Masz przed sobą 12 miesięcy i WYŁĄCZNIE od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. W trakcie najbliższego szkolenia chcę Ci dać wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci tak zaplanować ten rok, byś w pełi wykorzystała jego potencjał. Jeśli nie masz pojęcia czym zająć się w 2019 roku, by osiągnąć zamierzone sobie cele, jeśl nie wiesz co wybrać pośród ogromu pomysłów, które masz w głowie, jeśli nie do końca wiesz, jak strategicznie planować i rozpisywać swoje działania i w końcu, jeśli masz tendencję do tego by zbyt dużo brać na swoje barki, to koniecznie musisz być na tym szkoleniu!

Bardzo mi na tym zależy, bo wiem, że dobry plan to połowa sukcesu! Dlatego…

Twoja inwestycja w to 1,5 godzinne, merytoryczne szkolenie to zaledwie 97 zł!

Odbieram szkolenie

Wiedza i praktyka

Podczas szkolenia wykonasz szereg małych zadań i ćwiczeń, które pomogą Ci zaraz po zakończeniu transmisji rozpocząć pracę nad własnym planem rocznym. Co więcej, część zadań wykonasz już podczas szkolenia!

Konkrety

Jeśli byłaś na którymkolwiek moim szkoleniu to wiesz doskonale, że nie znoszę lania wody, za to uwielbiam konkretną wiedzę, do wdrożenia tu i teraz. Zresztą opinie uczestniczek moich spotkań mowią same za siebie!

Szybki efekt

Dzięki szkoleniu i zadaniom, które wykonasz pierwsze efekty zobaczysz już po wprowadzeniu kilku wskazówek. Potrzebujesz tylko kartki, długopisu i otwartej głowy!

Podsumowując, wykupując dostęp do szkolenia otrzymujesz:

Bezterminowy dostęp do nagrania ze szkolenia, do którego będziesz mogła wielokrotnie wracać

Konkretne zadania, które wykonasz już podczas szkolenia

Notatki ze szkolenia w formie PDF

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Ross i od 5 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Wcześniej przez kilka lat pracowałam jako copywriter i specjalista od social mediów. 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami dotyczącymi biznesu, rozwoju i organizacji.

Od tamtego czasu wydałam trzy kursy, kilka e-booków, przeprowadziłam indywidualną konsultację z ponad setką klientek oraz poprowadziłam cykl szkoleń. Wszystkie te działania pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Jeśli do tej pory planowałaś swoje działania tylko w ujęciu miesięcznym lub kwartalnym pójdź poziom wyżej i przekonaj się, jak wiele korzyści niesie za sobą planowanie roczne!

–PLATNOSCI–
Kwota: 97
Opis: Szkolenie Jak stworzyc plan na rok 2019
Znizki: Test/99%, URODZINY/20%, BLACKWEEK/20%
Przycisk: Chcę dostęp do szkolenia
Produkt: 97; Szkolenie Jak stworzyc plan na rok 2019
–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i zakup najnowszego szkolenia!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pozdrawiam

Kasia–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu szkolenia–
Dzień dobry!

Dziękuję Ci za zakup szkolenia online „Jak stworzyć konkretny plan na rok 2019 i zrealizować wszystkie swoje cele?” Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Nagranie obejrzysz klikając w poniższy link. Strona zabezpieczona jest hasłem: PLANOWANIEBIZNES2019.

Obejrzyj szkolenie

Pozdrawiam Cię serdecznie
Kasia
–EMAIL–
–PLATNOSCI–