Szkolenie online: Jak dotrzeć do nowych odbiorców startując w Social Mediach? – Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

Jak dotrzeć do nowych odbiorców startując w Social Mediach?

CZAS SZKOLENIA: 1 godzina, 46 minut

 

Social Media bez ludzi czekających na Twoje treści nie mają sensu. Jednak uczciwe pozyskanie naprawdę zaangażowanych odbiorców wcale nie jest takie proste!

 

Możesz uciekać się do reklam, stosować różne podejrzane techniki i udzielać się na innych profilach licząc na wzajemnność, ale uwierz, to nie działa i nie da Ci efektów!

 

Jeśli chcesz regularnie pozyskiwać naprawdę zaangażowanych odbiorców (a w efekcie przyszłych klientów) musisz mieć plan i wiedzieć, jak to zrobić! Zacznijmy jednak od początku…

 

Ilość dobrze wygląda. Jakość pozwala rozwijać biznes!

Znam wiele przedsiębiorczyń (szczególnie tych początkujących), które mocno koncentrują się na tym, by na swoich profilach mieć jak najwięcej fanów. Pytanie tylko, co to daje? Czy dwukrotnie większa liczba polubień na Twoim koncie faktycznie przekłada się na dwa razy więcej zamówień?

W swoim biznesie nie potrzebjesz sztucznych liczb. Potrzebujesz lojalnych klientów, którzy zaufają Ci, pokochają Twoją markę i będą wracać po kolejne produkty. Potrzebujesz ludzi, którzy wezmą udział w Twoim bezpłatnym webinarze, kupią kurs i z pełnym przekonaniem skorzystają z Twoich indywidualnych konsultacji. Dlatego, że wiedzą, że to właśnie TY jesteś osobą, która może im pomóc! I warto o to warto dbać od samego początku!

Masz tylko jedną szansę!

Niezależnie od tego, w jaki sposób starasz się dotrzeć do nowych odbiorców pamiętaj: Masz tylko jedną szansę, żeby ich zainteresować! To w ciągu kilku pierwszych chwil Twój potencjalny odbiorca decyduje czy jesteś osobą z którą „nadaje na tych samych falach”, a to co proponujesz jest dla niego przydatne i wartościowe. Przyznasz chyba, że kila minut to nie jest dużo czasu?

Dlatego tak ważne jest to, żebyś wiedziała, jak przykuć uwagę ludzi i sprawić, że zostaną z Tobą na dłużej i będą bacznie obserwować kolejne działania Twojej marki.

 

Chcesz dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów na Facebooku lub Instagramie?
To szkolenie jest dla Ciebie!

W ramach ponad 1,5-godzinnego szkolenia poznasz zestaw darmowych, a przy tym naprawdę skutecznych sposobów na dotarcie do nowych odbiorców i zainteresowanie ich swoją marką!

Sposoby te sprawdzą się w praktycznie każdej branży i na każdym etapie – możesz być zupełnie początkująca lub działać w Social Mediach już dłuższy czas.

Wszystko czym się podzielę z Tobą to wiedza i sposoby sprawdzone przez lata działalności w sieci. Ale uwaga! Nie znajdziesz tu żadnych podejrzanych technik, trików marketingowych, ani żadnych wskazówek, które pozwolą Ci kupić lub w jakikolwiek inny nieetyczny sposób pozyskać odbiorców. Mocno skupimy się za to na merytoryce i tym, co możesz dać od siebie!

Podczas szkolenia nie tylko przekażę Ci sprawdzone sposoby, ale również podpowiem, jak zwiększyć ich skuteczność!

Oglądając nagranie tego szkolenia:

Poznasz całkowicie bezpłatne sposoby, które pozwolą Ci regularnie pozyskiwać nowych odbiorców

Dowiesz się, w jaki sposób docierać do dużej grupy osób zainteresowanych Twoją branżą nawet wtedy, gdy dopiero startujesz

Dowiesz się, jak podczas godziny zrobić genialną kampanię reklamową Twojej marki, która zapewni Ci nowych klientów!

Poznasz bardzo prosty sposób na zwiększenie swojej widoczności w sieci

Poznasz sposób na zbudowanie trwałej relacji opartej na sympatii i zaufaniu

Dowiesz się, jak i dlaczego warto łączyć siły z innymi przedsiębiorcami

 

Twoja inwestycja w to blisko 2-godzinne, merytoryczne szkolenie to 89 zł!

Wykupuję dostęp do szkolenia

 

Co otrzymasz wykupując dostęp?

Nielimitowany zapis blisko 2-godzinnej transmisji na żywo w formie webinaru

Zapis sesji Q&A, gdzie odpowiedziałam na dodatkowe pytania uczestniczek

 

 

Wykupując szkolenie otrzymasz PREZENT!

 

 

 
 

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

Stawiasz pierwsze kroki w Social Mediach i chcesz rozkręcić swoje profile

Jesteś na etapie przenoszenia swoich stacjonarnych usług do świata online

Chcesz dotrzeć do szerszej grupy odbiorców i zwiększyć swoją widoczność w sieci

 

Podejmij właściwą dla siebie decyzję!

Chcę dostęp do szkolenia

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb, jestem trenerką biznesu, szkoleniowcem i konsultantką dla kobiet rozwijających własny biznes online. Od 2013 roku tworzę markę Po Sukces Na Szpilkach. Jestem autorką kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania, przemyślaną komunikację w social mediach i ułożenie skutecznej ścieżki mailowej.

 

Nie przegap okazji! Zacznij już teraz docierać do odbiorców, którzy staną się Twoimi oddanymi klientami

Odbieram nagranie szkolenia


 

PS. Social media to przyszłość! Możesz w to nie wierzyć, możesz tego nie chcieć i mówić, że poradzisz sobie bez nich. Ale zobacz tylko, świat nie czeka! Jeśli nie zdecydujesz się dołączyć i iść do przodu to wkrótce zostaniesz daleko w tyle.