Szkolenie online: Jak promować swoje usługi, dzięki eksperckim treściom? | Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

Jak promować swoje usługi, dzięki eksperckim treściom?

CZAS SZKOLENIA: 1 godzina, 15 minut

Ludzie chcą uczyć się od ekspertów, których wiedza pozwala im osiągać lepsze efekty!

Zanim zapoznasz się z tą stroną musisz wiedzieć, że temat jaki tu omawiam nie jest przypadkowy. W moim biznesie treści eksperckie od początku były podstawą do budowy i promocji mojej marki.

W listopadzie 2013 roku założyłam bloga. Po pół roku regularnego publikowania artykułów zaprzyjaźniłam się z Facebookiem i zaczęłam tworzyć merytoryczne posty na swoim fanpage’u. W 2014 poszłam o krok dalej i zaczęłam prowadzić webinary. Z kolei w 2017 zorganizowałam kilkanaście płatnych szkoleń online i przeprowadziłam około 50 indywidualnych konsultacji. Moja wiedza szybko stała się nie tylko podstawą promocji mojej marki, ale też produktem samym w sobie!

Cała moja działalność rozpoczęła się od dzielenia się wiedzą. Dziś 90% klientów, którzy zgłaszają się do mnie i proponują mi współpracę to osoby, które śledzą moje Social Media, czytają bloga, uczestniczą w live’ach, webinarach lub moich prelekcjach. Okazuje się, że zarówno 7 lat temu jak i dziś wiedza ma potężną moc i przyciąga klientów!

Twoja wiedza to Twoja najskuteczniejsza i DARMOWA reklama!

Istnieje prosta zasada w biznesie. Ludzie żeby kupić od Ciebie muszą zaufać, że jesteś w stanie im pomóc. Niezależnie od tego czym się zajmujsz i jakie usługi masz w swojej ofercie zaplecze jakim dysponujesz (a więc Twoja wiedza, doświadczenie i efekty Twojej pracy) budują przewagę dzięki której klienci decydują się na współpracę właśnie z Twoją firmą.

Żeby udowodnić swoją wiedzę nie wystaczy jednak obwiesić swojej ściany dyplomami. Twoja wiedza ma być użyteczna i dawać korzyści Twoim klientom! Nie ważne czy wydali już u Ciebie pieniądze czy nie. Jak to zrobić? O tym właśnie będę mówić podczas najnowszego szkolenia online!

Chcesz sprawić, że klienci wybiorą Twoje usługi?
To szkolenie jest dla Ciebie!

Jak pewnie wiesz na codzień pomagam przedsiębiorczym kobietom w lepszej promocji ich biznesów, dzięki skutecznym działaniom online i wykorzystaniu ich eksperckiej wiedzy. Podczas indywidualnych konsultacji omawiamy sposoby jakie mogą wykorzystać u siebie by zbudować solidną pozycję na rynku i zwiększyć zainteresowanie i zaufanie idealnych klientów.

Zapraszam Cię na szkolenie online podczas którego zdradzę Ci podstawy pracy z moimi klientkami. Pokażę Ci jak tworzyć i wykorzystywać treści eksperckie, które pomogą Ci wypromować dowolną usługę z Twojej oferty i staną się solidnym wsparciem dla Twojej marki.

W ramach 1,5-godzinnego szkolenia poznasz sprawdzone sposoby na zbudowanie marki opartej o własną wiedzę i dotychczasowe efekty.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

Określisz trzy najważniejsze rzeczy, które ludzie powinni wiedzieć o realizowanych przez Ciebie usługach

Określisz swoje wyróżniki i dowiesz się, jak je podkreślić w swojej komunikacji

Dowiesz się, w jaki sposób możesz wykorzystywać swoją eksperckość do promowania swojej działalności i konkretnych usług

Poznasz przykładowe struktury dobrych treści

Dowiesz się, jak zwiększyć skuteczność treści jakie publikujesz w swoich Social Mediach

Dowiesz się, jaką wiedzą warto dzielić się za darmo, a za co brać wynagrodzenie

Poznasz sposoby na budowanie swojej eksperckości poza własnymi mediami

Dowiesz się, skąd brać pomysły na treści, które pokażą Cię jako eksperta (a jednocześnie nie będą nudnym powielaniem tych samych schematów)

Twoja inwestycja w to 1,5-godzinne, nasycone przykładami szkolenie to 89 zł!

Wykupuję dostęp do szkolenia

Co otrzymasz wykupując dostęp do szkolenia?

Nielimitowany dostęp do nagrania całego szkolenia

Karty pracy, które pomogą Ci dokładnie przerobić wszystkie zagadnienia i stworzyć zbiór pomysłów do wdrożenia w Twoim biznesie

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś dietetyczką, radczynią prawną, tłumaczką, kosmetolożką lub działasz w innej branży, gdzie kluczowa jest Twoja wiedza

Chcesz zbudować pozycję eksperta i zwiększyć swoją widoczność na rynku

Chcesz dzielić się wiedzą i zależy Ci na tym, by Twoi klienci mieli dostęp do wartościowych informacji

Podejmij właściwą dla siebie decyzję!

Zapisuję się na szkolenie

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Ross, jestem trenerką, szkoleniowcem i konsultantką dla kobiet chcących skutecznie promować swój biznes, dzięki własnej wiedzy i współczesnym rozwiązaniom online. Od 2013 roku tworzę markę Po Sukces Na Szpilkach. Jestem autorką kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania, przemyślaną komunikację w Social Mediach i ułożenie skutecznej ścieżki mailowej.

Nie przegap okazji! Zacznij wykorzystywać swoją wiedzę, by docierać do odbiorców, którzy staną się Twoimi oddanymi klientami

–PLATNOSCI–
Kwota: 89
Opis: Szkolenie – Szkolenie – Eksperckie tresci
Znizki: Test/99%,
Przycisk: Chcę dostęp do szkolenia
Produkt: 89; Szkolenie – Eksperckie tresci

–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i zakup mojego szkolenia online!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pozdrawiam

Kasia–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu szkolenia–
Dzień dobry!

Dziękuję Ci za zakup szkolenia „Jak promować swoje usługi, dzięki eksperckim treściom?”. Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Poniżej znajdziesz nagranie blisko 1,5-godzinnej transmisji.

Obejrzyj zapis szkolenia

Strona z szkoleniem jest zabezpieczona hasłem. Aby otrzymać dostęp wpisz hasło EKSPERTTRESC.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za zakup szkolenia w odpowiedzi na tego maila prześlij mi dane swojej firmy.

Pozdrawiam
Katarzyna Ross

–EMAIL–
–PLATNOSCI–
 

PS. Twoja wiedza i doświadczenie to Twoja najlepsza reklama i największa wartość Twojego biznesu. Naucz się wykorzystywać to co już masz do promocji własnych usług i budowania pozycji eksperta.