Szkolenie online: One Time Offer – jak wykorzystać ofertę jednorazową w swoim biznesie? – Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

One Time Offer – jak wykorzystać ofertę jednorazową w swoim biznesie?

Czas trwania szkolenia: 2 godziny

 

Dowiedz się, jak dzięki jednemu prostemu elementowi zwiększyć zyski w swoim biznesie!

 

W biznesie potrzebujesz dwóch rzeczy – więcej pieniędzy i więcej czasu. Dzięki tej prostej i szybkiej do wprowadzenia metodzie wygenerujesz dodatkową sprzedaż bez potrzeby dodatkowej reklamy, tworzenia nowych produktów i pisania rozbudowanych ofert. Chcesz poznać tę metodę?

 

Żadnych magicznych sztuczek!

Nie raz pewnie przeglądając Internet natknęłaś się na reklamy różnych magicznych sztuczek, które w teorii miałyby zwiększyć sprzedaż w Twoim biznesie. Ustalmy jedno, mam alergię na te wszystkie niezwykłe tajemnicze metody, z których nic konkretnego nie wynika.

W swoim biznesie testuję proste metody. Takie, które tak naprawdę może zastosować każda z nas. Nieustannie się szkolę, przerabiam kursy i szukam wartościowych pozycji książkowych po to, by usprawnić poszczególne elementy w swojej działalności.

Dlatego właśnie chcę się podzielić z Tobą genialnym rozwiązaniem, z którego korzystam już od 2015 roku i które zmieni Twoje podejście do zwiększania sprzedaży. Zazwyczaj dodatkowa sprzedaż kojarzy się z większą promocją, inwestycją w reklamę, a także z dodatkową pracą. Jaką musisz wykonać. Tym razem nic z tych rzeczy! Wykorzystując tę metodę korzystasz wyłącznie z tego, co już masz!

Wystarczy jeden dodatkowy element w Twoim biznesie: One Time Offer!

 

One Time Offer to specjalna, jednorazowa oferta, z której każdy Twój klient może skorzystać tylko raz! Do jej stworzenia wystarczy prosta strona (pokażę Ci jak ją przygotować) i produkt, który już posiadasz!

Dlaczego jest to świetne rozwiązanie? Stosując One Time Offer korzystasz z trzech najlepszych wyzwalaczy sprzedaży – niepowtarzalnej oferty, atrakcyjnej ceny i krótkiego czasu dostępności. Dajesz klientowi coś ekstra, coś co może mieć tu i teraz i to w możliwie najlepszej cenie. Coś co jest dopasowane do jego zainteresowań i potrzeb (dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie oferty jednorazowej!).

Dzięki przemyślanej One Time Offer każdego miesiąca możesz zarobić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jak dużo osób zapisuje się co miesiąc na Twoją listę lub korzysta z innych rozwiązań pod, które podpięłaś swoją jednorazową ofertę 🙂

Ale to nie wszystko!

Oferta specjalna realizuje trzy bardzo ważne zadania:

Zmienia status Twojego subskrybenta lub odbiorcy w klienta

Pomaga klientowi w zbudowaniu zaufania do Ciebie lub Twojej marki przy niewielkiej inwestycji

Pomaga Tobie w generowaniu sprzedaży w sposób zautomatyzowany

Ludzie nie kupią od Ciebie, jeśli Ci nie ufają. A Ty nie rozwiniesz swojego biznesu jeśli będziesz doglądać każdego najmniejszego elementu, za każdym razem inwestując w to swój czas i pieniądze. One Time Offer to taki wirtualny pracownik, który raz ustawiony, działa za Ciebie!

Możesz zwiększać sprzedaż tam, gdzie kiedyś nie widziałaś przestrzeni na dodatkowy zarobek!

Wielu przedsiębiorców marnuje potencjał wielu elementów, które mają w swoim biznesie. Ciągle szukają nowych metod na zwiększenie sprzedaży, zamiast w pełni wykorzystać to, co już posiadają. Powiedz sama, co dzieje się w większości przypadków po zapisie na newsletter? Pojawia się strona z podziękowaniem za zapis. NUDA!

A przecież jest to idealne miejsce, żeby dać nowemu odbiorcy namiastkę tego co robimy, zaoferować mu coś ekstra i pokazać, że warto być naszym klientem! Oczywiście strona z potwierdzeniem zapisu na newsletter to nie jedyne miejsce, gdzie możesz wykorzystać One Time Offer. W trakcie szkolenia zdradzę Ci ich przynajmniej kilka!
 

Obejrzyj wyjątkowe szkolenie online!

W trakcie 2-godzinnego szkolenia „One Time Offer – jak wykorzystać ofertę jednorazową w swoim biznesie?” pokażę Ci wszystko od A do Z. Poznasz cały proces, od wyboru konkretnego produktu, po przygotowanie świetnej oferty jednorazowej, stworzenie strony i zastosowanie wszystkich koniecznych mechanizmów!

Szkolenie zbudowane jest w taki sposób byś mogła od podstaw stworzyć własną One Time Offer lub udoskonalić istniejącą już ofertę.

Z nagrania tego szkolenia dowiesz się:

Kiedy i gdzie możesz wykorzystać One Time Offer

Co sprzedawać w ramach oferty jednorazowej

Jak zastosować OTO w zależności od branży w jakiej działasz

Jakie jest 5 zasad skutecznej One Time Offer

Co zawrzeć na stronie z One Time Offer, by była ona jak najbardziej skuteczna

Jakie są czynniki, które sprawiają, że Twoja OTO nie działa jak należy

Jakie narzędzia możesz wykorzystać do stworzenia strony z jednorazową ofertą

Ponadto poznasz jeden genialny sposób na wykorzystanie OTO, który nie wymaga nawet stworzenia strony!

Dodatkowo zdradzę Ci, najskuteczniejsze przykłady OTO w moim biznesie, żebyś mogła powielić te schematy u siebie!

 

Twoja inwestycja w to 2-godzinne, merytoryczne szkolenie to zaledwie 89 zł!

Kupuję zapis szkolenia

 

Dodatkowo wykupując dostęp do szkolenia otrzymasz genialny BONUS!

Nie znam lepszego polskiego narzędzia, które tak świetnie sprawdziłoby się na stronach typu One Time Offer, jak liczniki tworzone przez BeTimes (wspominam zresztą o nich w trakcie szkolenia!). Dlatego też połączyliśmy siły z Łukaszem, właścicielem marki i przygotowaliśmy aż 50% zniżki na dwa pierwsze miesiące korzystania z tego narzędzia dla wszystkich osób, które zamówią dostęp do szkolenia!

Dodatkowo Łukasz przygotował dwa dedykowane nagrania, w których omawia 8 najczęstszych błędów na stronach One Time Offer, a także pokazuje jak technicznie ustawić swoją One Time Offer oraz licznik. Jeśli nie do końca czujesz się dobrze z technicznymi nowinkami to tu wszystko masz podane na tacy!

 

Do czego możesz wykorzystać liczniki BeTimes?

Tworzenie ofert jednorazowych, po zapisaniu na listę mailową

Tworzenie ofert jednorazowych w sekwencji maili (licznik w treści maila)

Odliczanie do końca/startu promocji czasowych lub kampanii;

Promocje tygodniowe (na przykład trwające co tydzień od piątku do niedzieli)

Promocje codzienne (trwające do konkretnej godziny)

Odliczanie (na przykład w przypadku gwarancji dostawy na drugi dzień, przy zamówieniu do 16:00)

 

 

 

Podejmij właściwą dla siebie decyzję!

Odbieram dostęp do szkolenia

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb, jestem trenerką, szkoleniowcem, właścicielką marki Po Sukces Na Szpilkach. Na co dzień pomagam kobietom lepiej promować swój biznes dzięki skutecznym działalniom online i wykorzystaniu ich eksperckiej wiedzy.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania i ułożenie skutecznej ścieżki mailowej.

 

Odbieram nagranie i bonus

Odbierz pełne nagranie szkolenia


 

PS. Wyobraź sobie system, który niezależnie od tego czy pracujesz, śpisz czy spędzasz czas z rodziną pozyskuje dla Ciebie nowe zamówienia i sprawia, że na Twoje konto spływają kolejne kwoty!