Szkolenie online: Jak zwiększyć swoją skuteczność biznesową w 5 krokach?

Szkolenie online

Jak zwiększyć swoją skuteczność biznesową w 5 krokach?

Nagranie szkolenia z 8.05.2018 r

Sprawdzone strategie dla kobiet, które działają, by osiągać PRAWDZIWE efekty!

Odbierz nagranie z 2 godzinnego, merytorycznego szkolenia, w którym zdradzę Ci tajniki skutecznego działania

 

Chcę obejrzeć to szkolenie

Regularnie dostaję wiadomości od moich klientek, które piszą, że:

Pracują po 10-12 godzin dziennie, mimo, że własny biznes miał oznaczać więcej wolności

Próbują najróżniejszych metod promocji

Ciągle uczą się nowych metod pozyskiwania klientów

Robią co w ich mocy, żeby ich działania były na prawdę skuteczne

… a mimo to, ciągle nie osiągają PRAWDZIWYCH i ZADOWALAJĄCYCH efektów. Jest mi zwyczajnie smutno, gdy czytam te wiadomości, bo doskonle wiem, jak to jest poświęcać, czas, energię, zdrowie i pieniądze na coś, co w żaden sposób się nie zwraca.

Wiele osób mówi, że im więcej robisz, tym lepsze masz rezultaty. Racja. Ale w momencie, gdy robisz wszystko i nadal nic nie działa musisz zmienić kierunek! Cały sekret polega na tym, by zamiast ciągłego uczenia się nowych metod i skakania z jednej na drugą zrobić krok w tył i zadbać o fundamenty swoich działań. Nie uderzaj głową w ścianę i nie zastanawiaj się, dlaczego to wciąż boli! Zrób coś zupełnie innego. Inaczej Twój biznes przestanie być przyjemnością, a stanie się przykrym obowiązkiem.

Dlatego jeśli masz dość próbowania wszystkiego i zwyczajnie brakuje Ci już czasu i energii to koniecznie odbierz to nagranie i na nowo ułóż skuteczną strategię dla Twojego biznesu – na spokojnie i od podstaw!

Czego nauczysz się dzięki temu szkoleniu?

Produkty szyte na miarę

Dowiesz się, jak skutecznie zbadać potrzeby swoich odbiorców i dowiedzieć się, co na ten moment jest im najbardziej potrzebne

Mistrzowski plan działania

Pokażę Ci, jak ułożyć dobry plan działania na najbliższy kwartał, żeby uzyskać satysfakcjonujące wyniki promocyjne i sprzedażowe

Strategiczna sprzedaż

Dowiesz się, na co zwrócić uwagę tworząc i sprzedając swoje produkty, żeby miały lepsze powodzenie, niż ciepłe bułeczki!

Przemyślane zniżki i bonusy

Nauczysz się wykorzystywać system obniżek i bonusowania, by przynosił Ci jak najwięcej korzyści oraz dowiesz się, jak reaktywować sprzedaż zapomnianych produktów

Oczekiwane rezultaty

Pokażę Ci, w jaki sposób skutecznie analizować i weryfikować swoje działania, by każdego miesiąca osiągać jak najlepsze rezultaty

Motywacja i narzędzia

Zyskasz ogromną motywację i narzędzia, które pozwolą Ci działać już następnego dnia!

Dzięki wskazówkom i ćwiczeniom jakie poznasz w trakcie szkolenia przyjrzysz się swoim dotychczasowym działaniom, na nowo zaplanujesz konkretne kroki oraz w końcu opracujesz strategię, która zamiast do stresu i ciągłego przemęczenia w końcu zaprowadzi Cię do wymarzonych efektów! Uwierz, że jest to możliwe! Podczas szkolenia poprowadzę Cię w taki sposób byś mogła wrócić do początku i w końcu zadbać o aspekty, które widocznie zostały pominięte, gdy rozpoczynałaś swoją działalność. Dzięki temu nie tylko zaczniesz działać skutecznie, ale również odczujesz PRAWDZIWY SPOKÓJ i przestaniesz wprowadzać do swojego biznesu wszystkie strategie, jakie tylko znajdziesz w Internecie.

Twoja inwestycja w to 2 godzinne, merytoryczne szkolenie to zaledwie 97 zł!

Chcę odebrać dostęp do szkolenia

Wiedza i praktyka

Podczas szkolenia wykonasz szereg małych zadań i ćwiczeń, które pomogą Ci zaraz po zakończeniu retransmisji rozpocząć pracę nad swoim biznesem. Będziesz mieć plan i konkretny schemat, który pozwoli Ci działać tu i teraz!

Konkrety

Jeśli byłaś na którymkolwiek moim szkoleniu to wiesz doskonale, że nie znoszę lania wody, za to uwielbiam konkretną wiedzę, do wdrożenia tu i teraz. Zresztą opinie uczestniczek moich spotkań mowią same za siebie

Szybki efekt

Dzięki szkoleniu i zadaniom, które wykonasz pierwsze efekty zobaczysz już po wprowadzeniu kilku wskazówek. Potrzebujesz tylko kartki, długopisu i otwartej głowy!

Co otrzymujesz zamawiając to szkolenie?

Bezterminowe nagranie ze szkolenia, w trakcie którego pokażę Ci, jak krok po kroku zwiększyć swoją skuteczność

Możliwość wykonania szeregu ćwiczeń i zadań, które pomogą Ci od razu zastosować przekazaną wiedzę i wygenerować nowe pomysły

Notatki ze szkolenia w formie PDF

Dodatkowo otrzymasz BONUS!

Materiały z wyzwania „Drugie życie produktu, czyli rozkręcamy sprzedaż!” (wartość 129 zł)

Żeby Twoje działania jeszcze bardziej skuteczne daję Ci dostęp do materiałów z trzydniowego wyzwania „Drugie życie produktu, czyli rozkręcamy sprzedaż!”. W skład wyzwania wchodzą:
– 3 SZKOLENIA ONLINE: „Jak skutecznie pozyskiwać rekomendacje?”, „Jak zaprezentować korzyści, którym nikt się nie oprze?”, „Jak wykorzystać bonusy do zwiększenia wartości Twojego produktu lub usługi?” (razem blisko 3 godziny nagrań)

– MATERIAŁY PDF: formularz do zbierania rekomendacji, checklista zawierająca elementy skutecznej treści sprzedażowej oraz lista przykładowych bonusów dla różnych branż.

Obejrzyj szkolenie i odbierz bonus

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

Jesteś zmęczona brakiem konkretnych efektów

Ciągle zarabiasz zbyt mało, by czuć się pewnie „na swoim”

Ciągle porównujesz się z innymi i widzisz, że w Twoim biznesie ewidentnie coś nie działa

Działasz chaotycznie i wprowadzasz przypadkowe metody o których usłyszysz

Nie możesz sobie szczerze powiedzieć „Jestem naprawdę skuteczna!”

Odbierz dostęp do szkolenia i przekonaj się, że wcale nie musi tak być!

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Ross i od 4 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Przez 5 lat pracowałam również jako copywriter. 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Od tamtego czasu wydałam dwa kursy, kilka e-booków, przeprowadziłam indywidualną konsultację z ponad setką klientek oraz założyłam własny mastermind. Wszystkie te działania pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Podejmij decyzję i zapoznaj się ze szkoleniem

–PLATNOSCI–
Kwota: 97
Opis: Szkolenie Skutecznosc biznesowa w 5 krokach
Znizki: Test/99%, OPINIA/20%, PROGRAM/20%, URODZINY/20%, BLACKWEEK/20%
Przycisk: Wykupuję dostęp i odbieram szkolenie
Produkt: 97; Szkolenie Skutecznosc biznesowa w 5 krokach
–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i zakup dostępu do szkolenia!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pozdrawiam

Kasia–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu szkolenia–
Dzień dobry!

Dziękuję Ci za zakup dostępu do nagrania szkolenia „Jak zwiększyć swoją skuteczność biznesową w 5 krokach?” Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Nagranie obejrzysz klikając w poniższy link. Strona zabezpieczona jest hasłem: SKUTECZNOSCBIZNESOWAKROKI.

Obejrzyj szkolenie

Klikając poniżej odbierzesz dostęp do swojego BONUSU:

Zobacz materiały bonusowe

Pozdrawiam Cię serdecznie
Kasia
–EMAIL–
–PLATNOSCI–