Szkolenie online: Strategia produktowa - na co postawić i jak ustalać ceny? | Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

Strategia produktowa – na co postawić i jak ustalać ceny?

Czas trwania szkolenia: 1 godzina

Odbierz nagranie szkolenia online, podczas którego pokażę Ci, jak opracować strategię produktową dla swojego biznesu!

Odbierz nagranie

Po co Ci strategia produktowa?

Być może nigdy się nad tym nie zastanawiałaś. Jeśli stawiasz pierwsze kroki w swojej działalności to jest to dość zrozumiałe. Dopiero poznajesz rynek, orientujesz się w rodzajach produktów i zapewne zaczynasz od tych, które łatwiej Ci stworzyć bądź zamówić u producenta.

Jeśli jednak prowadzisz swoją działalność już od jakiegoś czasu warto byłoby określić jakie produkty chcesz mieć w swojej ofercie, jakie mają mieć cechy, które z nich najlepiej rozwiążą problemy Twoich klientów (lub zaspokoją ich specyficzne potrzeby), jaką rolę mają one pełnić w Twoim biznesie, ile mają kosztować i dlaczego właśnie tyle. Dobra strategia produktowa daje odpowiedź na wszystkie te pytania.

Jak wyceniać swoje produkty i usługi?

No właśnie, dobra strategia produktowa zmusza niejako do tego, by odpowiednio ustalać swoje ceny. Wiem, że mnóstwo kobiet ma problem z wyceną swoich prouktów i usług. Dlatego podczas szkolenia powiem Ci, jakie parametry wziąć pod uwagę określając wartość swoich produktów, zdradzę dlaczego warto mieć w swojej ofercie produkty z różnych kategorii cenowych, a także przedstawię Ci kilka skutecznych sposobów na zwiększenie cen bez utraty klientów! Nie powiem Ci ile powinien kosztować każdy Twój produkt, ale nauczę Cię adekwatnie wyceniać swoją pracę! Jeśli zmiany w cenniku zawsze wywołują u Ciebie stres i niepewność to jest to coś dla Ciebie!

W trakcie godzinnego szkolenia online pokażę Ci, jak opracować strategię produktową dla Twojego biznesu!

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Strategia produktowa

Powiem Ci, czym jest strategia produktowa i dlaczego jest ważnym elementem w każdym biznesie

Rodzaje strategii

Poznasz rodzaje strategii, jakie możesz możesz zaimplementować w swoim biznesie i dowiesz się, jakie korzyści daje połączenie kilku z nich

Przemyślana oferta

Dowiesz się, co wziąć pod uwagę wprowadzając kolejny produkt do swojej oferty

Rodzaje produków i usług

Poznasz produkty i usługi, które można dopasować do każdej branży!

Ustalanie i zwiększanie cen

Dowiesz się, co wziąć pod uwagę ustalając ceny swoich produktów i usług, a także jak zwiększyć ceny bez utraty klientów!

Dodatkowe materiały do pracy własnej

Otrzymasz dodatkowe materiały, które pozwolą Ci jeszcze lepiej wdrożyć pozyskaną wiedzę, m.in. schemat ustalania dobrych cen

Podsumowując, odbierając dostęp tego godzinnego szkolenia dowiesz się, w jaki sposób stworzyć strategię produktową dla swojego biznesu, na jakie produkty i usługi warto postawić (niezależnie od branży!), by przyciągnąć klientów z różnymi potrzebami i budżetem oraz w jaki sposób ustalać oraz zwiększać swoje ceny bez utraty zainteresowania odbiorców.

Twoja inwestycja w to szkolenie to 99zł

Zamawiam i odbieram nagranie

Wiedza i praktyka

Podczas szkolenia wykonasz szereg małych zadań i ćwiczeń, które pomogą Ci zaraz po zakończeniu transmisji rozpocząć pracę nad własną strategią produktową. Co więcej, część zadań wykonasz już podczas szkolenia!

Konkrety

Jeśli byłaś na którymkolwiek moim szkoleniu to wiesz doskonale, że nie znoszę lania wody, za to uwielbiam konkretną wiedzę, do wdrożenia tu i teraz. Zresztą opinie uczestniczek moich spotkań mowią same za siebie!

Szybki efekt

Dzięki szkoleniu i zadaniom, które wykonasz pierwsze efekty zobaczysz już po wprowadzeniu kilku wskazówek. Potrzebujesz tylko kartki, długopisu i otwartej głowy!

Podsumowując, zapisując się na szkolenie otrzymujesz:

Bezterminowy dostęp do nagrania szkolenia, do którego będziesz mogła wielokrotnie wracać

Zestaw materiałów dodatkowych do pracy własnej

Notatki ze szkolenia w formie PDF

Dostęp do nagrań i materiałów z wyzwania „Wiosenne porządki w Twojej ofercie”, dzięki którym odświeżysz swoje obecne produkty i usługi!

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Ross i od blisko 6 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami dotyczącymi biznesu, rozwoju i organizacji.

Od tamtego czasu wydałam trzy kursy, kilka e-booków, przeprowadziłam indywidualną konsultację z ponad setką klientek oraz poprowadziłam cykl szkoleń. Wszystkie te działania pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Jeśli ciągle zastanawiasz się, jakie produkty byłyby najlepsze dla Twojego biznesu i jak je wycenić odbierz to szkolenie i skorzystaj z moich podpowiedzi!

–PLATNOSCI–
Kwota: 99
Opis: Szkolenie Strategia produktowa
Znizki: NIESPODZIANKA/30%, URODZINY/20%, BLACKWEEK/20%
Przycisk: Odbieram nagranie ze szkolenia
Produkt: 99; Szkolenie Strategia produktowa
–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i zakup dostępu szkolenia!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pozdrawiam

Kasia–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu szkolenia–
Dzień dobry!

Dziękuję Ci za zakup szkolenia online „Strategia produktowa – na co postawić i jak ustalać ceny”. Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Nagranie obejrzysz klikając w poniższy link:

Obejrzyj zapis szkolenia

Strona z szkoleniem jest zabezpieczona hasłem. Aby otrzymać dostęp wpisz hasło STRATEGIAPRODUKT.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Kasia
–EMAIL–
–PLATNOSCI–