Szkolenie online: Jak strategicznie zaplanować działania biznesowe na najbliższe 3 miesiące? | Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

Jak strategicznie zaplanować działania biznesowe na najbliższe 3 miesiące?

Nagranie szkolenia z 29.03.2018 r

Dowiedz się, jak skutecznie zaplanować swoje działania, aby rozwinąć swój biznes i zwiększyć swoje comiesięczne dochody!

Odbierz nagranie z 1,5 godzinnego merytorycznego szkolenia, które całkowicie odmieni Twój biznes!

Chcę obejrzeć szkolenie

W ostatnim czasie przeprowadziłam ankietę dotyczącą strategicznego planowania działań biznesowych. Okazało się, że:

Większość kobiet, które wzięły udział w ankiecie planuje swoje działania jedynie z miesięcznym, a nawet tygodniowym wyprzedzeniem!

62,5% z nich nie ma konkretnej oferty na każdy kolejny miesiąc, przez co bazuje wyłącznie na sprzedaży tego, co od dawna ma w swojej ofercie

93,8% kobiet chciałoby w każdym kolejnym miesiącu realizować konkretną sprzedaż i przyciągać nowych klientów, zwiększając tym samym swoje zyski

81,3% kobiet nie wie, jakie projekty będzie realizować w kwietniu, maju i czerwcu tego roku (a przecież to już lada moment!)

Jeśli jesteś w gronie osób, które działają podobnie musisz wiedzieć, że strategiczne działanie zdecydowanie wymaga dłuższej perspektywy i…konkretów! Dlaczego? Wyobraź sobie, że planujesz kurs, który ma trwać 14 dni. Jak w takim przypadku jedynie z miesięcznym wyprzedzeniem zaplanować skuteczną kampanię przedsprzedażową, całą sprzedaż, przygotować wszystkie materiały, stworzyć stronę z ofertą i przeprowadzić pracę z uczestnikami, bez szkody dla Twoich pozostałych, standardowych zadań? Podobnie działa to w przypadku każdego innego projektu. Dodatkowo każdy kolejny miesiąc w Twoim biznesie powinien wiązać się z odpowiednio zaplanowanymi działaniami sprzedażowymi, ale też realizacją nowych projektów. Pamiętaj, że nie zawojujesz rynku mając cały czas tę samą ofertę! Jeśli na każdy kolejny miesiąc nie określisz konkretnych działań sprzedażowych i promocyjnych, to nie pozyskasz nowych klientów i nie zwiększysz swoich zysków, bo niby jak miałabyś to zrobić?

Dlatego jeśli Twoje planowanie biznesowe ma niewiele wspólnego z prawdziwą, przemyślaną strategią przynoszącą widoczne rezultaty, to koniecznie zarezerwuj sobie 1,5 godziny, weź kartkę, długopis i obejrzyj to szkolenie!

Czego nauczysz się, dzięki temu szkoleniu?

Perspektywa

Nauczysz się patrzeć na swój biznes z dłuższej perspektywy, przez co Twoje działania staną się dużo bardziej skuteczne, a Ty odzyskasz spokój!

Regularna sprzedaż

Na każdy miesiąc zaplanujesz jeden konkretny projekt, co zapewni Ci większą stabilizację i pozwoli generować regularną sprzedaż

Pomysły na nowe produkty

Dowiesz się, skąd brać pomysły na kolejne produkty i usługi, które będą chętnie nabywane przez Twoich odbiorców

Strategia

Zaczniesz działać strategicznie, dzięki czemu Twoja sprzedaż będzie bardziej efektywna, a Twoje wyniki finansowe poszybują do góry!

Gotowy schemat

Dostaniesz schemat, dzięki któremu zaplanujesz swoje działania na trzy kolejne miesiące

Motywacja i narzędzia

Zyskasz ogromną motywację i narzędzia, które pozwolą Ci działać już następnego dnia!

Dzięki wskazówkom i ćwiczeniom jakie poznasz dzięki temu szkoleniu zaplanujesz konkretne działania w swoim biznesie na najbliższe trzy miesiące. Uwierz, że jest to możliwe! Podczas szkolenia poprowadzę Cię w taki sposób byś mogła na każdy kolejny miesiąc ustalić działania sprzedażowe, które pomogą Ci pozyskać nowych klientów i zwiększyć swoje zyski. Co więcej, nie tylko dowiesz się, jakie kolejne produkty i usługi byłyby najbardziej atrakcyjne dla Twoich odbiorców, ale również ustalisz konkretne działania, zaplanujesz ich promocję i odczujesz PRAWDZIWY SPOKÓJ, bo wszystko będzie dokładnie zapisane w Twoim kalendarzu!

Twoja inwestycja w to 1,5 godzinne, merytoryczne szkolenie to zaledwie 79 zł!

Chcę odebrać dostęp do szkolenia

Wiedza i praktyka

Podczas szkolenia wykonasz szereg małych zadań i ćwiczeń, które pomogą Ci zaraz po zakończeniu retransmisji rozpocząć pracę nad swoim biznesem. Będziesz mieć plan i konkretny schemat, który pozwoli Ci działać tu i teraz!

Konkrety

Jeśli byłaś na którymkolwiek moim szkoleniu to wiesz doskonale, że nie znoszę lania wody, za to uwielbiam konkretną wiedzę, do wdrożenia tu i teraz. Zresztą opinie uczestniczek ostatniego spotkania mowią same za siebie

Szybki efekt

Dzięki szkoleniu i zadaniom, które wykonasz pierwsze efekty zobaczysz już po wprowadzeniu kilku wskazówek. Potrzebujesz tylko kartki, długopisu i otwartej głowy!

Co otrzymujesz wykupując dostęp do szkolenia?

Zapis 1,5 godzinnego, ekskluzywnego szkolenia

Możliwość wykonania szeregu ćwiczeń i zadań, które pomogą Ci odpowiednio zaplanować swoje działania w perspektywie trzech kolejnych miesięcy

Notatki ze szkolenia w formie PDF

Jeśli działania w Twoim biznesie:

Nie są dokładnie zaplanowane i nie znasz swoich kolejnych kroków

Nie są na tyle zaplanowane byś mogła powiedzieć jakie projekty biznesowe będziesz realizować w kwietniu, maju i czerwcu tego roku

Nie dają Ci zadowalających zysków

Są dość chaotyczne i często polegają na spontanicznych działaniach

Nie przewidują nowych produktów, usług i innych rozwiązań w każdym kolejnym miesiącu

Odbierz dostęp do szkolenia i przekonaj się, że wcale nie musi tak być!

Potrzebujesz dodatkowej motywacji?

Wszystko czym podzieliłam się podczas szkolenia wynika z doświadczeń i efektów moich oraz kobiet z którymi współpracuję na co dzień. Strategiczne planowanie sprawiło, że mój biznes wkroczył za znacznie wyższy poziom, także pod względem finansowym (w ciągu ostatnich miesięcy moje zarobki powiększyły się czterokrotnie!). A wszystko to za sprawą odpowiednio zaplanowanych działań, nowych ofert i patrzeniu na swój biznes z dalszej niż kiedyś perspektywy. Wiem, że również możesz osiągnąć podobne efekty, a ja chętnie Ci w tym pomogę!

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Ross i od 2013 roku pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów, dzięki promocji online. Na blogu Po Sukces Na Szpilkach regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami, z których korzystają kobiety w Polsce i za granicą.

Jestem autorką kilku kursów, e-booków oraz rozbudowanych programów mentoringowych. Przeprowadziłam też kilkaset indywidualnych konsultacji. Wszystkie te działania pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Odbierz dostęp do szkolenia

–PLATNOSCI–
Kwota: 79
Opis: Szkolenie Strategiczne planowanie
Znizki: Test/99%, OPINIA/20%, PROGRAM/20%, SZALONAPROMOCJA/15%, URODZINY/20%, BLACKWEEK/20%
Przycisk: Odbierz dostęp do szkolenia
Produkt: 79; Szkolenie online
–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i zamówienie dostępu do nagrania mojego szkolenia!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Pozdrawiam

Kasia–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu na szkolenia–
Dzień dobry!

Dziękuję Ci za zakup zapisu szkolenia online „Jak strategicznie zaplanować działania biznesowe na najbliższe 3 miesiące?” Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Nagranie obejrzysz klikając w poniższy link:

Obejrzyj szkolenie

Strona z szkoleniem jest zabezpieczona hasłem. Aby otrzymać dostęp wpisz hasło STRATEGIA.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Kasia
–EMAIL–
–PLATNOSCI–