Webinar „Jak wzmocnić swoje działania online i swobodnie prowadzić swój biznes bez wychodzenia z domu?” – Po Sukces Na Szpilkach

Webinar

Jak wzmocnić swoje działania online i swobodnie prowadzić swój biznes bez wychodzenia z domu?

Czas trwania: 1 godzina 18 minut

Zamów nagranie webinaru, w trakcie którego poznasz pomysły i strategie na przeniesienie swoich działań biznesowych do sieci!

 

 

Prowadząc biznes musisz być gotowa na elastyczność i natychmiastowe działanie!

 

Spokojnie, nie zamierzam Cię straszyć obecną sytuacją. Gdy 7 lat temu tworzyłam markę Po Sukces Na Szpilkach moim celem było to, by jak najwięcej kobiet mogło rozwijać swój biznes z poczuciem niezależności. I tak jest do dziś. Sama uwielbiam możliwości jakie daje mi praca zdalna. Mocno cenię sobie to, że mogę posiadając jedynie laptopa zarabiać będąc w dowolnym miejscu na Ziemi. Albo po prostu zostać w domu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Jeśli śledzisz moje działania to wiesz dobrze, że często pakuję się i wyjeżdżam. Na Majorkę, na Dominikanę i w inne piękne miejsca. Do dzisiaj traktowałam to jako pewien komfort wynikający ze stylu mojej pracy. Okazuje się jednak, że to nie tylko komfort. To najzwyczajniej w świecie większe bezpieczeństwo.

I tak sobie myślę, że jeśli do tej pory dość pobłażliwie podchodziłaś do dywersyfikacji swoich przychodów i do tego, by aktywnie promować swój biznes online to najwyższy czas to zmienić. I naprawdę nie chodzi tu tylko o aktualną sytuację!

To co dzieje się w naszym kraju zapewne minie za kilka tygodni. Może jednak widząc obecną panikę i zmiany na rynku warto zadbać o to, by Twój biznes stał się stabilny niezależnie od panującej sytuacji?

 

Jeśli Twój biznes nie jest gotowy na obecne zmiany to jest to webinar dla Ciebie!

W trakcie 1,5 godzinnego spotkania przedstawię Ci 11 kroków, które pomogą Ci wzmocnić Twoje działania online i swobodnie prowadzić swój biznes bez wychodzenia z domu (a przynajmniej nie dopuścić do tego, by od dziś zaczął przynosić wyłącznie straty!).

Wskazówki, które Ci przedstawię będziesz mogła wykorzystać niezależnie od tego czy prowadzisz konsultacje z klientami, organizujesz szkolenia, posiadasz sklep stacjonarny, czy prowadzisz jakąkolwiek inną działalność usługową.

Chcę żebyś przy kolejnej nagłej sytuacji mogła działać ze spokojem. Mając pewność, że Twój biznes przetrwa. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, prawda?

 

Chcę otrzymać dostęp do webinaru

 

Czego nauczysz się z tego webinaru?

Przedstawię Ci trzy sytuacje, w których obecnie znaleźli się właściciele firm chcący nadal promować i rozwijać swój biznes

Poznasz 11 kroków, jakie możesz wykonać, aby wzmocnić (lub rozpocząć) swoje działania online

Poznasz też zdalne zamienniki obecnych działań stacjonarnych

Dowiesz się, co możesz zrobić, gdy nie jesteś w stanie realizować swoich usług online

Przedstawię Ci pomysły i inspiracje do wykorzystania w różnych branżach

Zdradzę Ci również na czym nie warto obecnie skupiać swojej uwagi (jeśli nie chcesz zmarnować czasu i stracić pieniędzy) mimo, że wielu ekspertów uparcie do tego namawia

 

 

Zamów dostęp do webinaru za 59 zł

 

Zamów teraz


 

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb, jestem trenerem biznesu, szkoleniowcem i konsultantką dla kobiet rozwijających własny biznes online. Od 2013 roku tworzę markę Po Sukces Na Szpilkach. Jestem autorką kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania, przemyślaną komunikację w social mediach i ułożenie skutecznej ścieżki mailowej.