O mnie | Po Sukces Na Szpilkach

O mnie

Katarzyna Głąb – trener biznesu, szkoleniowiec, konsultantka dla kobiet rozwijających własny biznes online. Od 2013 roku twórczyni marki Po Sukces Na Szpilkach i bloga o tej samej nazwie. Autorka kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom. Jej artykuły pojawiały się na łamach rozmaitych magazynów i portali biznesowych.

Pomogła kilkuset właścicielkom firm rozwinąć własną działalność, pozyskać nowych klientów, a także określić i zrealizować konkretne cele biznesowe. Na co dzień konsekwentnie pokazuje kobietom na własnym przykładzie, że mogą pracować zdalnie równocześnie zwiedzając świat lub realizując inne ważne dla nich plany. Prywatnie ogromna pasjonatka podróży i rozwoju osobistego.

Tak zwykle wyglądają zapowiedzi na wydarzeniach podczas, których występuję. Ten krótki opis nie jest jednak w stanie pokazać mojej historii, tego co sprawiło, że jestem w obecnym miejscu. Dlatego korzystając z okazji, że na swoim blogu mam nielimitowaną przestrzeń na przedstawienie się, opowiem Ci o sobie nieco więcej!

Moja historia

Jak już wiesz mam na imię Kasia i od listopada 2013 roku jestem autorką bloga Po Sukces Na Szpilkach. I mimo, że już rok później zaczęłam działać jako trener koncentrując się na wspieraniu kobiet w ulepszaniu ich życia i biznesu, to w poprzednich latach imałam się wielu zajęć.

Szybko uświadomiłam sobie, że etat (choćby ten najwygodniejszy) zupełnie nie jest dla mnie. Postanowiłam więc zrobić wszystko, by rozwinąć własną działalność. Nie chciałam żyć z robienia czegoś, co kompletnie mnie nie rozwija. Dlatego postawiłam sobie jasny cel i postanowiłam, że konsekwentnie będę dążyć do jego realizacji.

Przyznam, że nie było łatwo. Długo pracowałam na to, by zupełnie samodzielnie zarobić swoje pierwsze pieniądze. Zaczynałam od pisania krótkich tekstów na zlecenie, potem zajęłam się prowadzeniem profili społecznościowych różnych firm, między innymi salonów kosmetycznych i kawiarni. Zmiany w moim życiu następowały powoli. Musiałam nauczyć się świetnej organizacji swojego czasu, a także odkryć w sobie prawdziwą motywację do działania. Najtrudniejsze było jednak pokonanie niechęci do wychodzenia poza bezpieczne ramy oraz strachu przed porażką.

Minęło kilka lat zanim doszłam do punktu w którym jestem obecnie. Nie zliczę prób, testów i modyfikacji jakie mam na swoim koncie. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że jestem pełnoprawnym przedsiębiorcą, szkoleniowcem, trenerem, autorką wielu produktów, osobą która konsekwentnie realizuje swoje cele i ciągle stawia przed sobą nowe wyzwania. Robię to co kocham, łącze pracę z przyjemnością (regularnie prodróżując) i nieźle na tym zarabiam. Tak wygląda moja historia.

 

Przedsiebiorcza-kobieta

Blogowe-Love-warsztaty-biznesowe

w poszukiwaniu sukcesow

 

Czym się interesuję?

Uwielbiam biznes, ale nie jest to całe moje życie 🙂 Przepadam za szeroko pojętym rozwojem osobistym, psychologią i tematyką resocjalizacyjną. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować i zwiedzać kolejne niezwykłe zakątki. Tylko w ciągu ubiegłych dwóch lat zwiedziłam Dominikanę, Majorkę, Anglię, Fuertaventurę, Gran Canarię, Teneryfę, Hiszpanię, Szwajcarię i Niemcy. Tutaj można zobaczyć film z jednego z moich wyjazdów. Śmiało spełniam swoje marzenia i realizuję nowe cele. Mam ich mnóstwo!

Kasia po sukces na szpilkach

 

Dlaczego założyłam bloga?

Rozwijanie własnego biznesu i wszystkie opisane powyżej doświadczenia dostarczyły mi mnóstwo wiedzy, którą teraz chcę przekazywać dalej. Wiem, że spełniona kobieta to taka, która kocha to co robi, ma motywację i w pełni panuje nad nad swoim czasem i wieloma zadaniami. Tego więc staram się uczyć. Uważam, że mamy niesamowity potencjał i dużą zdolność do kreowania swojego wymarzonego życia. Imponują mi silne, kreatywne, nie bojące się wyzwań kobiety. I wierzę, że wszystkie możemy takie być.

Założyłam bloga, żeby pomógł mi w realizacji planów i zainspirował inne osoby do podjęcia zdecydowanych kroków w stronę marzeń. Po za tym chcę wypowiadać się na znaczące dla mnie tematy, rozwijać swoją kreatywność i poszerzać horyzonty. Blog daję mi tę możliwość.

newsletter Po Sukces Na Szpilkach

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematyce jaką tu poruszam, to sprawdź zakładkę Pierwszy raz? Zachęcam Cię również do zajrzenia do sklepu, gdzie znajdziesz produkty i usługi, które pomogą Ci w rozwinięciu Twojego biznesu.

 

Jeśli chcesz odebrać prezent powitalny kliknij i pobierz DARMOWY PRZEWODNIK w którym opisałam 5 kroków do większej sprzedaży w biznesie online!

Pozdrawiam,

Kasia