Katarzyna Ross

Trener, szkoleniowiec, od 2013 roku właścicielka marki Po Sukces Na Szpilkach

Na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom w lepszej promocji swojego biznesu dzięki skutecznym działaniom online i wykorzystaniu ich eksperckiej wiedzy. Autorka kursów, e-booków i szkoleń. Jej artykuły pojawiały się na łamach rozmaitych magazynów i portali biznesowych, między innymi Forbes Women, Lider Branży Edukacyjnej i Productive Magazine. Występowała jako prelegentka podczas rozmaitych eventów biznesowych, na przykład Gali Kobiecych Inspiracji, największym wydarzeniu dla przedsiębiorczych kobiet w Polsce.

Pomogła kilkuset właścicielkom firm rozwinąć własną działalność, pozyskać nowych klientów, a także skutecznie wypromować swoją markę. Na co dzień konsekwentnie pokazuje kobietom na własnym przykładzie, że mogą pracować zdalnie równocześnie zwiedzając świat lub realizując inne ważne dla nich plany. Prywatnie ogromna pasjonatka podróży i rozwoju osobistego.

Tak zazwyczaj wyglądają zapowiedzi na wydarzeniach, podczas których występuję. Ten krótki opis nie jest jednak w stanie pokazać Ci mojej historii, doświadczenia i tego wszystkiego co sprawiło, że dziś jestem w takim a nie innym miejscu.

Dlatego postanowiłam opowiedzieć Ci o sobie nieco więcej.

Moja historia

Mimo, że moje pierwsze działania zarobkowe rozpoczęłam na pierwszym roku studiów to nigdy nie pracowałam na etacie. Odkąd pamiętam marzyłam o niezależności. Dlatego już jako 20-latka postawiłam sobie jasny cel i postanowiłam, że konsekwentnie będę dążyć do jego realizacji.

Przyznam, że nie było łatwo. Długo pracowałam na to, by zupełnie samodzielnie zarobić swoje pierwsze, konkretne pieniądze. Zaczynałam od pisania krótkich tekstów na zlecenie, potem zajęłam się prowadzeniem profili społecznościowych różnych firm, między innymi salonów kosmetycznych i kawiarni. Musiałam nauczyć się świetnej organizacji swojego czasu, efektywnej pracy w domu (nie było mnie stać na wynajem biura), a także i działania nawet wtedy, gdy brakowało mi motywacji.

Nie zliczę prób, testów, modyfikacji, błędów i porażek, jakie mam na swoim koncie. Miałam miesiące, gdy brakowało mi pieniędzy i musiałam mocno kombinować, by znaleźć fundusze na podstawowe opłaty. Mimo to ciągle szłam do przodu i stawiałam sobie nowe wyzwania.

Dziś mogę z dumą powiedzieć, że jestem pełnoprawnym przedsiębiorcą, szkoleniowcem, trenerem, autorką wielu produktów i osobą która konsekwentnie realizuje swoje cele. Robię to co kocham, łączę pracę z przyjemnością (regularnie podróżując), a przy tym naprawdę nieźle na tym zarabiam. Chociaż przyznaję, że nauka i ulepszenie własnego biznesu to coś, co nigdy nie nie kończy!

A co poza biznesem?

Prowadzenie własnego biznesu to mój konik, ale zdecydowanie nie jest to całe moje życie :)

Uwielbiam rozwój osobisty, zdrowy styl życia i podróże! Gdy tylko mogę wsiadam w samochód, pociąg lub samolot i wyruszam zwiedzać kolejne niezwykłe zakątki. Tylko w ciągu ostatnich kilku lat zwiedziłam Malediwy, Mauritius, Dominikanę, Zanzibar, Norwegię, Majorkę, Anglię, Formenterę, Fuertaventurę, Gran Canarię, Teneryfę, Hiszpanię, Szwajcarię, Austrię oraz Niemcy. Śmiało spełniam swoje marzenia i realizuję nowe cele. Mam ich mnóstwo!

Co znajdziesz na moim blogu?

Rozwijanie własnego biznesu i wszystkie opisane powyżej doświadczenia dostarczyły mi mnóstwo wiedzy, którą teraz chcę przekazywać dalej. Czuję ogromną radość kiedy wiem, że inspiruję inne kobiety do rozwoju działalności i zmiany swojego życia. Dlatego w zakładce Blog znajdziesz mnóstwo merytorycznych artykułów, które pomogą Ci działać i szybko zauważyć pierwsze efekty!

Zachęcam Cię również do zajrzenia do Sklepu, gdzie znajdziesz produkty i usługi, które pomogą Ci w rozwinięciu Twojego biznesu.

Jeśli chcesz odebrać prezent powitalny kliknij i pobierz DARMOWY PORADNIK, w którym znajdziesz 15 sposobów, dzięki którym wypromujesz swoją markę i pozyskasz nowych klientów!