O mnie | Po Sukces Na Szpilkach

O mnie

Jeśli odwiedziłaś moją stronę to znaczy, że jesteś kobietą, która postanowiła dokonać znaczących zmian w swoim życiu. Bardzo się cieszę, że znalazłaś się w tym miejscu. Przygotowałam dla Ciebie sporo artykułów, które z pewnością pomogą Ci ulepszyć swoje życie, znaleźć motywację do działania, rozwinąć wymarzony biznes i zorganizować wszystko tak, by znaleźć czas na spełnianie swoich marzeń. Zostań tu na dłużej i przekonaj się sama! Tymczasem opowiem Ci trochę o sobie.

Moja historia

Jak zapewne już wiesz mam na imię Kasia i od listopada 2013 roku jestem dumną autorką bloga Po Sukces Na Szpilkach. Choć od 2014 roku koncentruję się na wspieraniu kobiet w ulepszaniu ich życia i biznesów, to w minionych latach imałam się wielu zajęć.

Szybko uświadomiłam sobie, że etat (choćby ten najwygodniejszy) zupełnie nie jest dla mnie. Postanowiłam więc zrobić wszystko, by rozwinąć własną działalność. Nie chciałam żyć z robienia czegoś, co kompletnie mnie nie rozwija. Dlatego postawiłam sobie jasny cel i postanowiłam, że konsekwentnie będę dążyć do jego realizacji.

Przyznam, że nie było łatwo. Długo pracowałam na to, by zupełnie samodzielnie zarobić swoje pierwsze pieniądze. Zaczynałam od pisania krótkich tekstów na zlecenie, potem zajęłam się prowadzeniem profili społecznościowych różnych firm, między innymi salonów kosmetycznych i kawiarni. Zmiany w moim życiu następowały powoli. Musiałam nauczyć się świetnej organizacji swojego czasu, a także odkryć w sobie prawdziwą motywację do działania. Najtrudniejsze było jednak pokonanie niechęci do wychodzenia poza bezpieczne ramy oraz strachu przed porażką.

Minęło kilka lat zanim doszłam do punktu w którym jestem obecnie. Próbowałam wielu rzeczy, testowałam je i modyfikowałam. Po drodze zdobyłam szeroką wiedzę i bagaż naprawdę solidnych doświadczeń. Teraz mój biznes rozwija się z każdym miesiącem, a ja jestem coraz bardziej zadowolona z tego, co udało mi się osiągnąć.

 

Przedsiebiorcza-kobieta

Blogowe-Love-warsztaty-biznesowe

w poszukiwaniu sukcesow

 

Czym się interesuję?

Uwielbiam biznes, ale nie jest to całe moje życie 🙂 Przepadam za szeroko pojętym rozwojem osobistym, psychologią i tematyką resocjalizacyjną. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować i zwiedzać kolejne niezwykłe zakątki. Tylko w ciągu ubiegłych dwóch lat zwiedziłam Dominikanę, Majorkę, Anglię, Fuertaventurę, Gran Canarię, Teneryfę, Hiszpanię, Szwajcarię i Niemcy. Tutaj można zobaczyć film z jednego z moich wyjazdów. Śmiało spełniam swoje marzenia i realizuję nowe cele. Mam ich mnóstwo!

Kasia po sukces na szpilkach

 

Dlaczego założyłam bloga?

Rozwijanie własnego biznesu i wszystkie opisane powyżej doświadczenia dostarczyły mi mnóstwo wiedzy, którą teraz chcę przekazywać dalej. Wiem, że spełniona kobieta to taka, która kocha to co robi, ma motywację i w pełni panuje nad nad swoim czasem i wieloma zadaniami. Tego więc staram się uczyć. Uważam, że mamy niesamowity potencjał i dużą zdolność do kreowania swojego wymarzonego życia. Imponują mi silne, kreatywne, nie bojące się wyzwań kobiety. I wierzę, że wszystkie możemy takie być.

Założyłam bloga, żeby pomógł mi w realizacji planów i zainspirował inne osoby do podjęcia zdecydowanych kroków w stronę marzeń. Po za tym chcę wypowiadać się na znaczące dla mnie tematy, rozwijać swoją kreatywność i poszerzać horyzonty. Blog daję mi tę możliwość.

newsletter Po Sukces Na Szpilkach

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematyce jaką tu poruszam, to sprawdź zakładkę Pierwszy raz? Zachęcam Cię również do zajrzenia do sklepu, gdzie znajdziesz produkty i usługi, które pomogą Ci w rozwinięciu Twojego biznesu.

 

Jeśli chcesz odebrać prezent powitalny kliknij i pobierz DARMOWY PRZEWODNIK w którym opisałam 5 kroków do większej sprzedaży w biznesie online!

Pozdrawiam,

Kasia