W zależności od tego, czego potrzebujesz Ty lub Twoja firma oferuję Ci dwie możliwości współpracy

- ze mną i z blogiem Po Sukces Na Szpilkach.

Współpraca ze mną

Możemy współpracować indywidualnie (ofertę konsultacji znajdziesz TUTAJ) lub zrealizować pełne wiedzy szkolenie lub warsztat dla Twoich pracowników.

Poniżej przedstawiam Ci dwie propozycje tematów szkoleń, jakie mogę przeprowadzić w Twojej firmie.

Jak budować silną markę, która zdobędzie serca klientów?

W trakcie tego szkolenia pokażę Twoim pracownikom w jaki sposób mogą pomóc Ci w budowaniu silnej i rozpoznawalnej marki w sieci. Powiem im jak mogą prezentować Twój biznes, by ludzie chcieli stać się jego częścią, jak budować zaufanie, działać inaczej niż konkurencja i wywołać efekt WOW Waszych u klientów.

Jak skutecznie promować swoją firmę w sieci?

W trakcie tego szkolenia Twoi pracownicy dowiedzą się, jak zadbać o Social Media by stały się wizytówką Twojej firmy, jak komunikować Twoją markę i prezentować realizowane usługi oraz jak zwiększać pozycję Twojej marki i docierać do szerszej grupy klientów.

Jestem też otwarta na Twoje propozycje tematów. Szkolenia mogą odbywać się zarówno stacjonarnie jak i online. Chętnie przeprowadzę również prelekcję podczas Twojego wydarzenia!
Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem dla swojej firmy lub inspirującym wystąpieniem napisz do mnie na adres kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Współpraca z blogiem

Po Sukces Na Szpilkach to blog zawierający unikalne, oparte na doświadczeniu treści z zakresu budowania i promocji własnego biznesu, organizacji życia (w tym czasu) i rozwoju osobistego. Znajdziesz tu również relacje z wydarzeń oraz sporo przemyśleń związanych z ważnymi społecznie tematami.

Czytelniczkami mojego bloga są kobiety, w większości mieszkanki dużych miast, znajdujące się w przedziale wiekowym 25-34 lata (52%) lub 18-24 lata (26%), które chcą rozwinąć własny biznes lub stawiają pierwsze kroki w budowanie własnej marki i tworzeniu swoich pierwszych produktów. Kobiety odwiedzające mój blog cenią sobie dobrą jakość, a także ciekawe i użyteczne rozwiązania.

Jeśli masz ochotę współpracować ze mną i blogiem Po Sukces Na Szpilkach to prześlij mi swoją propozycję. Możliwości współpracy jest kilka:
  • Pojedynczy artykuł lub cykl artykułów tematycznych
  • Recenzja produktu lub usługi
  • Relacja lub fotorelacja z wydarzenia, które organizujesz Ty lub Twoja firma (konferencje, szkolenia, imprezy i inne)
  • Artykuł na łamy Twojego magazynu lub portalu, w szczególności jeśli jest on związany z tematyką poruszaną na blogu (biznes, organizacja, rozwój osobisty, motywacja)
  • Wywiad
  • Patronat medialny/partnerstwo
  • Inne niestandardowe formy współpracy

Wysyłając do mnie maila musisz pamiętać, że współpraca jaką chcesz mi zaproponować powinna być powiązana z tematyką mojego bloga i/lub stylem mojego życia oraz być przydatna dla moich czytelniczek.

Nie publikuję na swoim blogu gotowych materiałów promocyjnych i notatek prasowych. Nie współpracuję barterowo.

Jesteś zainteresowana? Skontaktuj się ze mną:


kontakt@posukcesnaszpilkach.pl