Program "Zarabiaj więcej, dzięki skutecznej ścieżce klienta" | Po Sukces Na Szpilkach

Stwórz system, który pozwoli Ci pozyskiwać klientów i zwiększać swoją sprzedaż

Skuteczna, zautomatyzowana sprzedaż bez nachalności i wciskania!

 

Znowu to samo…

Kończy się kolejny miesiąc, a Ty znowu nie zdobyłaś tylu klientów, ilu byś chciała. Publikowałaś posty na fanpage’u, regularne wrzucałaś Insta Stories, udzielałaś się w grupach, zrobiłaś nawet reklamę na Facebooku i dalej nic. Koszty rosną, a sprzedaż od wielu miesięcy stoi w miejscu. Jesteś zła i odgrażasz się, że niedługo zamkniesz ten biznes na dobre. Znasz to?

Niestety, słabe wyniki to nie wina wybrednych klientów. To jaką masz sprzedaż w swoim biznesie zależy od Ciebie. A dokładnie od sposobu w jaki działasz. Wiele z nas wpada w pułapkę tego, że robimy DUŻO. Działamy, publikujemy, czasami mamy wrażenie, że cały dzień poświęcamy na to, by dotrzeć do nowych klientów. Niestety, dużo nie zawsze znaczy skutecznie.

Możesz być pewna, że jeśli nic nie zaproponujesz swoim klientom to nic od Ciebie nie kupią. Nie wystarczy po prostu wyjść z ofertą lub pokazać się tu i ówdzie by osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Gdyby tak było nikt z nas nie narzekałby na niską sprzedaż. Ludzie potrzebują powodu, bodźca, czegoś co sprawi, że zaufają Ci i będą chcieli kupić natychmiast. A do tego potrzebny jest system!
 

Jak najlepiej przekonać klienta do zakupu?

 
Blisko cztery lata temu po kilku nie do końca udanych kampaniach sprzedażowych postanowiłam na chwilę się zatrzymać. Przeanalizowałam wszystko dokładnie, poprzyglądałam się konkurencji i zrozumiałam dlaczego moi klienci nie kupują tak licznie jak bym tego chciała. Zauważyłam, że większość z nich nie jest gotowa na taki krok, a ja nie robię nic, by tę decyzję ułatwić.

Zaczęłam się zastanawiać, co muszę zrobić, by moi odbiorcy sami zapragnęli ode mnie kupić. Co muszę im dać i pokazać, żeby wiedzieli, że zamówienie mojego produktu to będzie najlepszym wyborem na jaki mogą się zdecydować. Ułożyłam więc sekwencje działań, które pozwalały odbiorcom stopniowo poznać mnie i mój biznes. Stworzyłam wtedy swoją pierwszą ścieżkę klienta. Bardzo ubogą, mocno niedopracowaną, ale o dziwo, zadziała!

W ciągu pierwszego miesiąca sprzedałam 42 e-booki nie promując ich w żaden sposób. Dało mi to około 1255 złotych wygenerowanych tylko dzięki tej prostej, trzyetapowej ścieżce! Potem w ten sam sposób sprzedałam pierwsze plany rozwoju biznesu. Dodatkowo te same osoby kupiły ode mnie szereg innych produktów, które proponowałam im w kolejnych miesiącach.

Dziś mam już w pełni dopracowaną ścieżkę. Dzięki niej regularnie sprzedaję e-booki, kursy, konsultacje i inne rozwiązania. Cały ten proces jest poparty zauomatyzowanymi działaniami, co oznacza że działa i zarabia sam zarówno w dzień, jak i w nocy.
 

Chciałabyś działać podobnie?

 
Myślałaś o tym by stworzyć system, dzięki któremu mogłabyś regularnie pozyskiwać płacących klientów? Być może masz problem z tym, że odbiorcy „wpadają” do Twojego biznesu, kupują jeden produkt i nie wracają ponowne? Może nie do końca wiesz co im zaproponować, by utrzymać ich zainteresowanie przez długie miesiące, a nawet lata? Potrzebna Ci ścieżka klienta! Ścieżka, która będzie budować zaufanie do Twojej marki i to bez nachalnej sprzedaży!

Dlatego jeśli chcesz w końcu zawalczyć o własną sprzedaż i stworzyć bardziej przemyślany biznes dołącz do mojego unikalnego Programu Zarabiaj więcej, dzięki skutecznej ścieżce klienta!

Co to jest?

Program ten to coś więcej niż kurs, czy szkolenie. To system przemyślanych działań opartych na dobrej relacji z klientem, stopniowemu budowaniu zaufania oraz dawaniu wartości, która krok po kroku przekonuje go do dokonania zakupu. Decydując się na udział w Programie otrzymasz dostęp do odpowiednio ułożonych materiałów, które będą do Ciebie wysyłane przez okrągły miesiąc! Celem Programu jest pomoc w stworzeniu przez Ciebie stabilnego biznesu, niezależnego od panującej mody, zasięgów na Facebooku, czy zmieniającego się rynku.
 

Dzięki udziałowi w Programie:

Określisz potrzeby swojego klienta, tak abyś mogła idealnie dopasować do nich swoje produkty i usługi

Krok po kroku opracujesz drogę swojego klienta tak, aby mógł on osiągnąć oczekiwane rezultaty, a przy tym regularnie korzystać z Twoich produktów

Dowiesz się, jak prowadzić komunikację w social mediach, by stała się dla Ciebie wsparciem sprzedażowym

Dowiesz się, jak sukcesywnie przyciągnąć klientów do swojego biznesu i stworzysz prawdziwy magnes na nowych odbiorców!

Poznasz sposoby na skuteczne wypromowanie swojego Lead Magnetu, dzięki czemu zyskasz ogromne grono zainteresowanych

Przygotujesz (lub dopracujesz) wstępny produkt sprzedażowy, tak zwany front-end, dzięki któremu otworzysz nowych odbiorców na zakup i pokażesz, że warto zostać z Tobą na dłużej!

Poznasz techniki, dzięki którym wzbudzisz w klientach potrzebę nabycia kolejnych, bardziej zaawansowanych produktów lub usług

Dowiesz się, jak skutecznie promować swoje produkty i a także poznasz skuteczne wyzwalacze sprzedaży

Opracujesz (lub dopracujesz) produkty ze średniej kategorii cenowej, które pomogą Ci stale rozwijać Twoją sprzedaż

Dowiesz się, jak robić dosprzedaż i kiedy proponować droższe produkty oraz jak przekonać klienta zapłacenia wyższej ceny

Poznasz cechy doskonałego produktu premium i przekonasz się, że jest to opcja którą można wykorzystać w każdym biznesie

Stworzysz system, który będzie generował dla Ciebie regularne przychody

Zautomatyzujesz swój biznes tak, aby mógł zarabiać bez Twojego ciągłego udziału!

Dzięki udziałowi w Programie opracujesz ścieżkę swojego klienta, co oznacza, że każda osoba, która trafi na Twoją stronę, profil lub do Twojego sklepu będzie mogła lepiej poznać Twój biznes, zainteresować się Twoimi produktami i z pełnym zadowoleniem dokonać pierwszego i kolejnego zakupu. Program pozwoli Ci zautomatyzować swoją sprzedaż, zaoszczędzić czas i poprawić swoje wyniki sprzedażowe. Pracujemy krok po kroku, od pierwszego zetknięcia odbiorcy z Twoim biznesem, do zaproponowania mu produktu premium!

Dołącz teraz

Czym różni się ten Program od kursu online?

Forma programu zapewnia dużo większą swobodę i pozwoli Ci pracować zgodnie z własnym rytmem

W przeciwieństwie do kursu online nie zdobywasz całej wiedzy „na raz”, a dopiero potem nie przechodzisz do wdrażania tego, czego się nauczyłaś. W ramach Programu uczysz się, działasz od razu, widzisz PIERWSZE EFEKTY i dopiero potem przechodzisz do kolejnego zadania!

Materiały wysyłane są w odpowiednich odstępach czasu, dzięki czemu nie będzie sytuacji, że otrzymałaś maila z kolejnym zadaniem nie mając nawet czasu na to, by zastanowić się i przeanalizować poprzednie

Dostaniesz dostęp do różnych materiałów, będę wysyłać Ci pdf’y, checklisty, wzory i linki do ciekawych nagrań, dzięki czemu cała praca będzie dynamiczna i ciekawa

W czasie trwania Programu będziesz wykonywać różne zadani,a przez co ogromnie się rozwiniesz i zdobędziesz nowe umiejętności, które przydadzą Ci się na dalszych etapach rozwoju Twojego biznesu

Zapisujesz się i płacisz raz, a wiedzę dostajesz przez miesiąc, bez potrzeby odnawiania czegokolwiek

Nie będziesz musiała nigdzie się rejestrować, czy logować, wszystkie materiały dostaniesz wprost na swoją skrzynkę

Pełny, bezterminowy dostęp do 30-dniowego Programu i wszystkich zawartych w nim materiałów kosztuje 329 zł

Dodatkowo otrzymasz świetny BONUS!

Nagranie szkolenia „Jak strategicznie zaplanować działania biznesowe na najbliższe 3 miesiące?” (wartość 79 zł)

Wdrożenie całej przekazanej w ramach Programu wiedzy wymaga umiejętności odpowiedniego planowania. Dlatego też przygotowałam dla Ciebie nagranie 1,5 godzinnego szkolenia online, gdzie pokazałam jak skutecznie, krok po kroku zaplanować zyskowne działania, które pozwolą Ci pozyskiwać nowych klientów, zwiększać swoje miesięczne dochody i rozwijać swój biznes. Podczas szkolenia przedstawiłam między innymi 12 punktowy schemat, dzięki któremu zaplanowanie jakiegokolwiek projektu nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnej trudności! Poznasz też zasady skutecznego działania i dowiesz się, dlaczego na każdy miesiąc powinnaś wyznaczać sobie projekt główny i dwa projekty uzupełniające. To doskonałe uzupełnienie całego materiału! Dostęp do tego szkolenia dostajesz na zawsze!

Dołącz do 30-dniowego Programu

Jeśli cierpisz na:

  Brak powracających klientów (lub klientów w ogóle)

  Brak konkretnej strategii działania

  Brak przemyślanej kolejności produktów, które mogłabyś proponować swoim klientom, aby utrzymać ich zaiteresowanie

  Brak zautomatyzowanych procesów, dzięki którym mogłabyś ciągle pozyskiwać nowych odbiorców

  Brak silnego zaufania ze strony potencjalnych klientów

  Brak czasu, bo wszystko w swoim biznesie robisz ręcznie i ciągle wprowadzasz nowe rozwiązania mając nadzieję, że w końcu coś „załapie”

  To Program Zarabiaj więcej, dzięki skutecznej ścieżce klienta jest dla Ciebie!

  Boisz się, że nie poradzisz sobie z wykonaniem jakiegoś zadania?

  Spokojnie, jestem zwolenniczką działania małymi krokami, dlatego wszystko opracowałam w taki sposób byś mogła działać bez większych trudności. Jestem zdania, że lepiej zrobić 10 małych zadań i dojść do celu, niż od razu zrezygnować widząc ile pracy i nowych wyzwań nas czeka!

  Zautomatyzowany i skalowalny biznes to coś, do czego dąży wielu przedsiębiorców. Dlaczego? Bo sprawia on, że możesz mieszkać i żyć gdzie chcesz i jak chcesz! Marzy Ci się miesiąc na przepięknej Majorce? A może chciałabyś spędzić 2 tygodnie na egzotycznej Dominikanie? Możesz podróżować, pracować i cieszyć się biznesem, który daje Ci nie tylko satysfakcję, ale również pieniądze! Skoro ja to zrobiłam to wiem, że Tobie też się uda. Po prostu daj sobie tę szansę!

  Kim jestem?

  Nazywam się Katarzyna Ross, jestem trenerem biznesu, szkoleniowcem i konsultantką dla kobiet rozwijających własny biznes online. Od 2013 roku tworzę markę Po Sukces Na Szpilkach. Jestem autorką kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom.

  Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania, przemyślaną komunikację w social mediach i ułożenie skutecznej ścieżki mailowej.

   
   

  284 kobiety ukończyły Program z sukcesem. Dołącz do ich grona!

  –PLATNOSCI–
  Kwota: 329;
  Opis: Program standard
  Znizki: Test/99%,
  Przycisk: Weź udział w Programie
  Produkt: 329; Program standard
  –WIADOMOSC–
  Dziękuję Ci za zaufanie i dołączenie do Programu!

  Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

  Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

  Pozdrawiam

  Kasia  –WIADOMOSC–
  –EMAIL: Potwierdzenie dołączenia do Programu–
  Dzień dobry!

  Dziękuję Ci dołączenie do 30-dniowego Programu „Zarabiaj więcej, dzięki skutecznej ścieżce klienta”. Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.
  Niebawem otrzymasz dodatkową wiadomość potwierdzającą udział w Programie.

  Tymczasem odbierz obiecany bonus, nagranie szkolenia „Jak zaplanować działania biznesowe na najbliższe 3 miesiące?”. Nagranie obejrzysz klikając w poniższy link:

  Obejrzyj szkolenie

  Strona z szkoleniem jest zabezpieczona hasłem. Aby otrzymać dostęp wpisz hasło STRATEGIA.

  Pozdrawiam Cię serdecznie
  Kasia
  –EMAIL–
  –PLATNOSCI–