E-book Kobiecy Biznes | Po Sukces Na Szpilkach

Proces zakładania i rozwoju własnego biznesu wydaje Ci się przerażający?

Od dawna marzysz o założeniu własnej działalności, ale kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać? Przerażają Cię wizyty w urzędach i cały proces rejestracji firmy? Nie wiesz jak napisać dobry biznesplan i przyciągnąć ludzi zainteresowanych Twoją ofertą? Brakuje Ci wiedzy na temat promowania własnych produktów i usług? Boisz się, że Twój biznes będzie generował takie przychody, że starczy Ci wyłącznie na opłacenie ZUSu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco to nie martw się, mam dla Ciebie coś świetnego!

W Internecie można znaleźć mnóstwo porad na temat tego, jak zarejestrować własną działalność, jak ją rozwinąć i zdobyć klientów. Problem w tym, że większość z tych wskazówek napisana jest w taki sposób, że zrozumieją je tylko osoby, które mają już jakieś doświadczenie w prowadzeniu biznesu. Niestety, autorzy często zapominają jak to jest być początkującym przedsiębiorcą, dla którego wszystko jest „czarną magią”. Operują terminami, których sami nauczyli się po kilku latach prowadzenia własnej firmy. Jak ktoś, kto jest na początku tej drogi ma ich zrozumieć?

Sama przed założeniem działalności przeczytałam mnóstwo poradników na ten temat. Większość z nich zawierała suche opisy i po przeczytaniu 50, czy 100 stron nadal nie wiedziałam, co mam zrobić i co będzie dla mnie dobre. W końcu nigdy nie miałam z biznesem nic wspólnego.

Wiedziałam, że można inaczej…

Na początku prowadzenia własnej działalności popełniłam kilka błędów. Promowałam się w nieodpowiedni sposób, działałam trochę po omacku i ciągle skupiałam się na pozyskiwaniu nowych klientów, zamiast rozwijać relacje z tymi, którzy zapoznali się już z moim biznesem i byli zadowoleni ze świadczonych przeze mnie usług. Straciłam sporo czasu i pieniędzy zanim nauczyłam się, jak to wszystko działa. Co ciekawe, na rynku nie znalazłam żadnego poradnika, który w logiczny i przystępny sposób potrafiłby wytłumaczyć schematy i metody, których mi brakowało.

Dlatego w 2014 roku zebrałam całą swoją wiedzę i stworzyłam poradnik, który zadedykowałam bardzo początkującym przedsiębiorcom. W trakcie jego tworzenia bazowałam nie tylko na na swoich doświadczeniach, ale i na doświadczeniach swoich klientek. Historia każdej z nas pozwoliła mi rzetelnie to, jak wygląda obecny proces rejestracji i rozwoju własnego biznesu.

Rady, które możesz od razu wprowadzić w życie!

e-book Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?Lubię konkrety. Dlatego Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? to konkretny poradnik, który pomoże Ci nie tylko założyć, ale także rozwinąć i wypromować własny biznes. Całość, mimo że napisana jest bardzo przystępnym językiem dostarczy Ci szerokiej wiedzy i da odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

To co wyróżnia mojego e-booka spośród innych książek biznesowych, to bazowanie na kobiecej działalności oraz operowanie na przykładach, które pomogą Ci w łatwy i szybki sposób skorzystać z gotowych rozwiązań. Wiem, że najlepiej uczymy się poznając praktyczne wskazówki. Teraz dostaniesz je na tacy! Jeśli nie wiesz, czy mój poradnik będzie dla Ciebie odpowiedni przeczytaj proszę dalszą część oferty, w której przedstawię Ci zagadnienia, jakie zostały omówione w e-booku.

Jako, że e-book jest pierwszym produktem jaki wypuściłam na rynek,  jego cena jest bardzo atrakcyjna. Cały koszt to jedynie 29,90 zł! Jeśli nie jesteś pewna, czy poradnik, który stworzyłam będzie dla Ciebie pomocny zapoznaj się dalszą częścią. Znajdziesz tu między innymi zagadnienia poruszone w e-booku, przykładowe opinie Czytelniczek, a także dotychczasowe recenzje e-booka.

Pobierz poradnik

Mój poradnik jest dla Ciebie jeśli:
 • Dopiero myślisz o założeniu własnej działalności i boisz się procesu, który Cię czeka
 • Twój pomysł na działalność nie jest do końca sprecyzowany i potrzebujesz wiedzy na temat tego, jak ogarnąć cały ten chaos
 • Prowadzisz już własny biznes, ale póki co nie przyciąga on dużej ilości klientów i nie przynosi satysfakcjonujących dochodów
 • Nie wiesz jak promować swoją firmę i proponować atrakcyjne oferty
 • Nie chcesz stracić pieniędzy już na samym starcie

E-book Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? pomoże Ci:
 • Znaleźć odpowiedni pomysł na własny biznes
 • Profesjonalnie określić grupę docelową dla Twojej działalności
 • Przygotować dobry biznesplan, konieczny do tego żeby Twoja firma mogła przetrwać na rynku
 • Przejść przez procedurę rejestrowania własnej działalności
Ponadto pomoże Ci także:
 • Stworzyć biznes, który będzie rozwiązaniem problemów, z jakimi borykają się Twoi klienci
 • Dostarczyć rozwiązań, których brakuje na obecnym rynku, a tym samym wyprzedzić konkurencję
 • Zaplanować strategię marketingową dla Twojej firmy i przygotować ciekawe promocje
 • Zbudować własną, stabilną markę
 • Opracować cele biznesowe na najbliższy rok
 • Przejąć kontrolę nad finansami, tak abyś nie musiała martwić się o ZUS i inne opłaty
Oprócz tego:
 • Nauczysz się wyciągać wnioski z sugestii Twoich klientów i działań konkurencji
 • Dowiesz się, dlaczego czasami warto zrobić coś gratis
 • Poznasz tajniki dobrego networkingu i zapoznasz się z wynikającymi z niego korzyściami
 • Dowiesz się, jakie media mogą być sprzymierzeńcami Twojego biznesu i dlaczego
 • Poznasz zalety stworzenia źródła dochodu pasywnego

Spis treści poradnika

 
1. Wstęp
2. Sprawdź pomysł na swój biznes
3. Określ grupę docelową dla swojej działalności
4. Zrób biznesplan
5. Załóż działalność
6. Założyłam firmę. Co teraz?
7. Niech Twój biznes stanie się rozwiązaniem problemów Twoich klientów
8. Dowiedz się, czego brakuje Twoim klientom na obecnym rynku
9. Zbuduj własną, stabilną markę
10. Określ cele na najbliższy rok
11. Rozplanuj działania marketingowe
12. Przygotuj ciekawe promocje
13. Zrób coś gratis
14. Pokaż się w mediach
15. Networking to szansa dla Twojej firmy
16. Przejmij kontrolę nad finansami
17. Podsumowanie
18. Przydatne linki
 

E-book Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? zawiera 92 strony merytorycznego kontentu i pomoże Ci przejść przez trzy istotne etapy: przed, w trakcie i po założeniu własnej działalności. Myślę, że tylko takie pełne podejście da Ci możliwość rozwinięcia naprawdę dobrze prosperującego biznesu. Jeśli chcesz otrzymać dostęp do wiedzy i rozwiązań, jakie dla Ciebie przygotowałam kliknij w przycisk poniżej i zakup e-booka!

–PLATNOSCI–
Kwota: 29.90
Opis: E-book Kobiecy Biznes
Znizki: Test/99%, URODZINY/20%
Produkt: PDF
Produkt: EPUB
Produkt: MOBI
Produkt: 34.90; Wszystkie formaty
–WIADOMOSC–
Dziękuję Ci za zaufanie i zakup e-booka!

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, za chwilę otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu i kopią e-booka. Jeśli nie nastąpi to w ciągu kilku minut sprawdź folder SPAM. W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Poniżej możesz pobrać e-booka
–PRODUKT–

Przyjemnej lektury!–WIADOMOSC–
–EMAIL: Potwierdzenie zakupu e-booka–
Witaj!

Serdecznie dziękuję Ci za zakup mojego e-booka Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do grona moich Czytelniczek! Numer identyfikacyjny Twojego zamówienia to –PAYMENT-ID–.

Jesteś na dobrej drodze do tego, by rozwinąć wspaniały biznes. Pora rozpocząć wspólną pracę nad jego budową! Przygotowałam dla Ciebie mnóstwo wiedzy i ciekawych rozwiązań, więc zaczynajmy 🙂

Jeśli w późniejszym czasie zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią na temat e-booka będzie mi niezmiernie miło. Możesz to zrobić odpowiadając na tę wiadomość.

Przyjemnej lektury!
–EMAIL–
–PLATNOSCI–

Jeśli nie chcesz dokonywać płatności poprzez system Przelewy24 możesz zrobić przelew na moje konto bankowe MultiConsulting Katarzyna Ross nr 36 1140 2004 0000 3102 7633 6370 w tytule wpisując nazwę zamawianego produktu oraz wybrany format. W razie pytań skontaktuj się ze mną pisząc na adres kontakt@posukcesnaszpilkach.pl.

Opinie czytelniczek

E-book „Kobiecy Biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność” jest bardzo przydatnym i wartościowym poradnikiem dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z własną działalnością. To źródło wiedzy dla każdego przyszłego przedsiębiorcy krok po kroku przeprowadzi nas przez proces rejestracji firmy i wyjaśni wszelkie dalsze formalności z nią związane. W poradniku zawarte są informacje na temat tego co robić już po założeniu firmy. Pomaga on w odpowiedzeniu na pytania dotyczące szukania nowych potencjalnych klientów, odnajdowania własnej niszy, która zaspokoi potrzeby konsumentów. Wskazuje działania marketingowe, które mogą pomóc w dotarciu do szerokiego grona odbiorców. Po za tym jest napisana w tak lekki sposób, że czyta się ją na prawdę przyjemnie. Szczerze polecam przeczytanie tej książki. 

Oliwia Basiura
nielegalna-strefa.blogspot.com

Idealny podręcznik dla wszystkich osób, które marzą o własnej firmie, ale nie wiedzą jak zacząć. Wiele rzeczy związanych z zakładaniem biznesu wydawało mi się bardzo trudne, a ku mojemu zdziwieniu okazało się, że wcale takie nie jest! Bardzo podoba mi się to, że autorka przedstawia wszystko krok po kroku. Dzięki lekturze tego e-booka z łatwością przygotowałam biznesplan, co zawsze było dla mnie udręką. Jestem zaskoczona, że tak zawiłą tematykę można przedstawić w tak przystępny sposób. Polecam!

Olga R.

Jestem osobą, która raczej sceptycznie podchodzi do różnego rodzaju poradników. Bloga Kasi czytam jednak od dawna, a tematyka zakładania własnego biznesu jest dla mnie w tym momencie bardzo interesująca, więc postanowiłam spróbować. Nie zawiodłam się. Dużo przykładów, prostota, jasne przedstawienie treści i żadnych zawiłych regułek, których nikt nie rozumie 😉 Wszystko przedstawione na tacy, od A do Z. Jak założyć firmę, jak wypromować, jak zdobyć klientów. W dodatku bardzo fajny spis linków przydatnych miejsc w sieci, który znajduje się na końcu książki. Nie trzeba samemu przeszukiwać Internetu i szukać strony ZUSu, czy innych ważnych instytucji. Wszystko zostało zebrane w bardzo ciekawą i przystępną całość, co na pewno oszczędzi czas i ułatwi zadanie.

Ewelina Gruszka

Recenzje e-booka

Recenzja na portalu MoznaPrzeczytac.pl – czytaj

Recenzja na portalu VitWoman – czytaj

Recenzja na blogu Lifemanagerka – czytaj

Recenzja na blogu London Lavender – czytaj

PATRONI MEDIALNI

logo-patronatblog_PNGvitwomanpl

* Pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminem.