Nowy dzień. Wstajesz, zaparzasz kawę, siadasz przed monitorem. Obowiązków na dziś nie ma zbyt wiele. Przypuszczalnie koło południa mogłabyś być wolna i spędzić resztę dnia na odpoczynku: komedia w telewizji, popołudniowa drzemka, może jakiś spacer? Stop! Każdego, nawet najbardziej leniwego dnia możesz przyczynić się do swojego rozwoju oraz podnieść swoją wartość na wymagającym rynku pracy.
Artykuł na temat codziennych sposobów na rozwój chodził mi po głowie już jakiś czas. Dziś czas na realizację. Nawiązałam współpracę z portalem Addwork24. Od dziś co jakiś czas możecie przeczytać tam mój artykuł. Tematy, które będę poruszać to rozwój, organizacja czasu, dążenie do sukcesu i wszystko to, co jest związane z moim blogiem. Bardzo serdecznie polecam Wam odwiedzenie strony i już dziś zapraszam do zapoznania się z artykułem o 6 sposobach na codzienny rozwój. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Koniecznie zapoznajcie się również z tekstami innych autorów!
Kolejne małe marzenie się spełniło. Kwiecień to zdecydowanie mój dobry czas! Życzę Wam wiele frajdy z realizacji marzeń. Działajcie, warto!