Pewnie zauważyłyście, że od jakiegoś czasu na moim blogu nie pojawiają się wpisy z serii Sukcesy minionego miesiąca. Muszę przyznać, że choć bardzo ją lubiłam, to drażniła mnie jej ograniczona forma. Powoli zaczęłam zastanawiać się nad tym, jak mogłabym ją ulepszyć. W końcu nie tylko sukcesy mogą być motywujące. Każde działanie, każda nasza aktywność przybliżająca nas do celu jest czymś, czym warto się dzielić. Dlatego właśnie od dziś rozpoczynam serię z podsumowaniami miesiąca. Mam nadzieję, że taka zmiana przypadnie Wam do gustu.

Praca

Szczerze mówiąc nawet nie wiem kiedy ten marzec mi minął! Od pierwszych dni miałam bardzo dużo na głowie. Po kilku miesiącach wytężonej pracy udało mi się wydać własną aplikację do tworzenia list zadań, o czym pewnie doskonale już wiecie. Mnóstwo czasu spędziłam też na przeprowadzaniu indywidualnych konsultacji. Poza tym zajęłam się dopracowywaniem swoich ofert. Wszystko to spowodowało, że zdarzały się dni kiedy chodziłam spać o 2:00 w nocy, a potem po kilku godzinach snu znowu zasiadałam do komputera na cały dzień. Szczerze przyznaję, że chyba mam w sobie coś z pracoholika. Jak zacznę przy czymś dłubać, to nie mogę się oderwać dopóki nie skończę. Dlatego właśnie siedzenie po nocach to ostatnio mój standard 😉 Dobrze, że w święta udało mi się odpocząć.

aplikacja Todo

Dodatkowe projekty

W końcu zabrałam się za przebudowę mojej grupy facebookowej. Myślałam o tym od dawna, ale ciągle nie wiedziałam jak ugryźć ten temat. Z pomocą przyszły same uczestniczki i wspólnie zdecydowałyśmy, że grupa będzie od teraz dedykowana kobietom stawiającym pierwsze kroki w biznesie. Całkiem fajnie sobie działamy, jestem ogromnie dumna, że dziewczyny przekazują sobie tyle świetnych rad!

Poza tym na przełomie lutego i marca miałam okazję podjąć się swojego pierwszego patronatu. Już wcześniej dostawałam sporo propozycji tego typu współpracy, ale jakoś nigdy nie byłam do końca przekonana. Tym razem miałam okazję wesprzeć warsztaty „Dieta i styl – z empatią dla Kobiet”. Miałam dla Was specjalny kod zniżkowy, mam nadzieję, że osoby, które z niego skorzystały, były naprawdę zadowolone!

Po sukces na szpilkach - grupa dla kobiet zainteresowanych wlasnym biznesem

Prywatnie

20 marca wzięłam udział w akcji Daj pieskom pobiegać organizowanej przez schronisko dla zwierząt w Katowicach. Naprawdę genialna inicjatywa! Można nie tylko wyprowadzić pieska na spacer, zaopatrzyć schronisko w potrzebne artykuły, ale także odwiedzić i pogłaskać milutkich kocich przyjaciół 🙂 Tak mi się spodobało, że na pewno jeszcze nie raz wezmę udział. Wspominałam już kiedyś, że uwielbiam zwierzęta?

Daj pieskom pobiegac

Na blogu

Share Week, czyli moje osobiste inspiracje – trzy polskie blogi, które zmotywowały mnie do zmian w swoim życiu. Wiecie o tym, że to ostatni dzwonek żeby wziąć udział w tegorocznym Share Weeku?

Asertywność w biznesie. Kiedy powinnaś powiedzieć „nie”? – pięć sytuacji na które absolutnie nie powinnyśmy się zgadzać. Myślę, że to dobra podstawa biznesowa, nie tylko dla początkujących

Aktualne hity #2 – zestawienie moich totalnych ulubieńców z ostatniego czasu. Ciekawa jestem, czy choć kilka z nich pokrywa się z Waszymi hitami?

Wygląd – wspiera, czy rujnuje Twoją pewność siebie? – ważny artykuł o wpływie wyglądu na kobiecą samoocenę

Tak w skrócie wyglądał mój miesiąc. A jak Wam minął marzec? Co ciekawego zrobiłyście? Podzielcie się koniecznie!